Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2019


Cash

Recommended Posts

Bogami odlican Nando, ali i truba Cilkan careeee, da vidimo samo da li ce i koliko Spanac da izdrzi, ume on da "nestane".

 

Agut mi je definitivno iznenadjenje, opasno ozbiljno on taj svoj posao shvatio [emoji4]

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    175

  • renne

    109

  • Arkadija

    99

  • Jumanji

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, dùda said:

šta je ovo danas, španci poludeli načisto ?

 

@Majo,  šta se tamo jelo i pilo u poslednje vreme, koji su vetrovi duvali,  koje su vam antene  nameštene :D

 

I mene cudi, ne toliko za Nadala i Bautistu, koliko za Verdaska, skroz je fit i nabrijan (verovatno se povampirio od rodjenja klinca)

Link to comment
2 minutes ago, Majo said:

Evo, izbaksuzirala ga, banujte Dudu  :fantom:

:ohmy:, banujte me 

 

ajde bre @Majo nisi valjda mislio da nando može baš tako glatko da dobije čileta :violin:

 

ko zna šta će tu još da bude, nisu proslavljeni kako konstantni ni jedan ni drugi

Link to comment

Nisam ni ocelivala da se Spanac bas da ga odere sa 3:0, ali vec bi sledeci morao da shvati ozbiljnije, sada je valjda i odmorio malo.

Ma Agut igra opasno, ne samo sto je preneo formu iz odlicne prosle sezone, vec je i digao cini mi se jos, ono bar sto sam videla. A Nando ko Nnado odigra on tu i tamo, ima dobre periode, pa nestane. Verovatno mu je bebac dodatni motiv, ali sigurno da nema taj nezgodni zdravstveni problem uradio bi mnogo vise u karijeri.

Link to comment

Verdasco je lud za ove meceve na AO, pa gde duplu posle svega jbt, a recimo onaj prvi mini break poen fantazija...

Edited by Grandilof
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...