Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2019


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    175

  • renne

    109

  • Arkadija

    99

  • Jumanji

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Arkadija said:

Solidan je Novak bio, ali kako on samom sebi napravi problem to niko ne ume. Posvadjao se zbog reflektora sa sudijom, supervizorom, sa samim sobom, onda dobio opomenu zbog prekoracenja kod servisa i omogucio Sapovalovu da dobijd set. I onda u cetvrtom izmasakrirao decka sa 6: 0.

 

Volim Sapovalova bice top 5 igrac.

čista lenjost :happy:

- i djokold kao i sve u univerzumi teži minimumu uložene energije i x puta smo videli da to radi, da kada povede sa 2:0 u setovima u trećem prebaci u nižu brzinu očekujući da će se protivnik sam predati

- ali avaj kako je za većinu tenisera uspeh da mu makar otkinu set često upada u ovakve situacije

Link to comment

Kratko sam gledala Novaka.

Taj pad koncemntracije je tipičan, on iskusan kakav jeste, ipak neće ovakav meč igrati sa 100%, pa da se desi i pad, logično je nekako.

 

Odbrana mu je na nivou, nego, dok sam gledala, čini mi se da je svaki iole agresivniji udarac promašio, to može da bude problem, a možda se zbog toga zapravo i iznervirao, pa onda reflektori samo izgovor.

 

Šta znam, neće biti lako u sledećem  meču.

 

Filip, šta reći, uvek deluje kao da može više, a ko zna, to je to, valjda.

Link to comment
14 minutes ago, Arkadija said:

Ovo je za Filipa bio krajnji domet njegovih mogucnosti.

 

Tako je, tako da stvarno ne razumem par prethodnih postova u kojima je čak nazvan i "jadnim"? Užas. Novak da je ispao ne bi bio Jadan a ne nejaki Filip Krajinović.


Što se Novaka tiče, nije lako igrati protiv tih mladih napaljenih omladinaca koji apsolutno nemaju šta da izgube, mogu samo da se proslave. Pri tom je Šapovalov jedan od potencijalnih top 5 jednog dana na turu.

Drugim rečima, sve je pod kontrolom... Da ne širim temu, ali spomenuo bih nešto što često zaboravljamo... Mislim da ne možemo ni naslutiti koji je pritisak igrati svaki meč u kome je sve osim vaše pobede osmo svetsko čudo. Novak je do sada sigurno navikao na to, ali bez obzira. Pitanje je i motivacije igranja takvih mečeva. Tako da imajući sve to u vidu, svaki prolaz je dobar, a pogotovu kada napaljenom mladom klincu isporučiš bagel za oproštaj. 

Link to comment

Ma mogao je klinac da bude napaljen koliko hoce, a nije bio da se razumemo, kad nije mogao nicim da ugrozi Novaka, no zato mora da pokaze da moze sam da se skljoka, vraca protivnika u mec, baca publiku u trans i to zbog totalno vanteniskih stvari. Kad popizdi tako, aoooo.. ali da, to je tako on.

 

Servis je danas bio mnogo bolji, sto me posebno raduje. A sad da vidimo sledeci termin..

 

 

Link to comment
4 minutes ago, renne said:
6 minutes ago, dùda said:
Od koliko je preokrenula ?

1:4 u drugom gubila, i set minusa

na momenat sam pomislila da sam videla nekih 0:4

znači 5 gemova za redom, lepo

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...