Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2019


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    175

  • renne

    109

  • Arkadija

    99

  • Jumanji

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobar je Filip, ovo je bio must win. Ćorić će ići malo teže, vidim da je ovde već rutinirao dva odlična igrača.

Moze on to, samo da se ne uplasi. Coric moze imati vise rutine ali nije bokznasta kvalitetniji igrac od Filipa. rezervisao bi ja tamo jedno sediste, ocekujem 5 setova

 

 

 

E, a ove tenis(g)acice se bas razvlace tako da Nole oko ponoci skoro, tj. podneva

 

Samo da pobedi (Geni)

Link to comment
9 minutes ago, Arkadija said:

 Sad gledam nagrade.  75 hiljdadolara za prvo kolo i 105 za drugo. Filip je baš lepo zaradio. Jedino nisam sigurna da li se dobici sabiraju? 

mislim da se sabiraju, jer da nije tako, onda bi ispalo da se za drugo kolo dobija manje nego za prvo

Link to comment

Ne sabiraju se naravno, pa tako bi recimo po tabeli pobedik uzeo 8 miliona. Jos jedna velika napomena to sto gledate je australijski dolar. 1 USD = 1.4 AUD

 

Winner

$    4,100,000

Runner-up

$    2,050,000

Semifinal

$    920,000

Quarterfinal

$    460,000

Round 4

$    260,000

Round 3

$    155,000

Round 2

$    105,000

Round 1

$    75,000

Link to comment

Nikad se nije sabiralo. Isti princip vazi i za bodove. 

 

Inace, vec 4 top10 igraca nisu na turniru, plus Vava, Cekinato... Ako nastave ovako Novaku moze da bude sve popričicno otvoreno do samog lraka 

Link to comment
2 minutes ago, Timmy said:

Bravo za Filipa. Protiv Borne ce biti tesko. Dosta je sazreo, digao formu, dad ce i u top10. 

 

Jeste ovde proglasen za neigraca, ali definitivno nije tako. 

 

Ma to sam se ja izlupetao za sve pare na Filipovoj temi, ne znam sta mi bi stvarno. 

 

Bas navijam za njega i ima sanse protiv Borne

Link to comment

Navija verovatno vecina ovde sa Ficu, ali tesko ce protiv Borne. Opasno igra od prosle sezone, drugi igrac u odnosu na prethodni period i apsolutni je favorit u tom mecu, a naravmo da to nista ne znaci.

 

Dosadni Simon poklekao u 5 setova od domaceg Bolta, koji ga je unistavao neverovatnim vinerima.

 

 

Link to comment

Sad gledam, samo je par igraca iza 50 mesta i dalje u zrebu. Filip, Berdih, Fabiano i onaj mali sto je izbacio Tima. 

 

Znaci ispadaju top10 i 50+ igraci. Ovi izmedju skoro svi prosli.

Link to comment

eto, nisam znala da se recimo da se za drugo kolo dobija manje nego za prvo, ali to je i u redu, da se ipak i ovima koji ispadnu u prvom nadoknade troškovi, jer su verovatno približni, sad stigao do prvog ili drugog kola

 

ništa od eženi :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...