Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

32 minutes ago, 1n54jd3r said:

hiperbolisemo...ali svi znamo da mu jako smeta sto ne dobija dovoljno postovanja koje zasluzuje...ne mislim na igrace, komentatore, analiticare...konkretno se radi o navijacima

Uvijek je igrao i protiv publike, pa je najčešće razbijao. Ovdje nije došao spreman, vidjelo se odmah, ni snage ni motivacije.

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meč podsetio na ono finale sa Marejem na ovom terenu ,Novak je bio veliki favorit isto imao priliku da overi broj  1

a odigrao najgori meč te godine,ponašanje i govor tela isto  

Link to comment
Cenim da je istina mnogo jednostavnija nego vashi tripovi... Mec sa Thiemom ga je ubio i fizicki i psihicki i to je to. 
+1

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
 
Kanda ne moze da se pokrpi pred vazda hostilnom londonskom publikom. Kada bi odlucio da ne mora da bude voljen svuda nego samo uspesan, bilo bi mu lakse.
 
Ovako..ima negde 5-10% Aleka Vucica u sebi.
Ma jok. Nije prvi put, uostalom los je od prvog gema, nema veze sa publikom. Tek protiv Tima..juhhh
Link to comment
Cenim da je istina mnogo jednostavnija nego vashi tripovi... Mec sa Thiemom ga je ubio i fizicki i psihicki i to je to. 
Ima i toga, ali i tada nije radio servis.

Drugar koji je linijski sudija i trenira klince, dakle ima oko, kaze mi malo pre da mu ni protiv Tima ni veceras nije prirodan polozaj bio kod servisa.
Link to comment



...
Drugar koji je linijski sudija i trenira klince, dakle ima oko, kaze mi malo pre da mu ni protiv Tima ni veceras nije prirodan polozaj bio kod servisa.


Nisam u stanju da procenim te finese, ali sam u jednom trenutku komentarisao da mu je servis WTA nivo... Konkretno sam pomenuo JJ sve nadajući se da će se to promeniti... :(

Sent from my SM-N950F using no brains

Link to comment
14 minutes ago, Jumanji said:

Ma servis je bio jako los bez dileme, samo sta je dovelo do toga..

 

To verovatno znaju samo u njegovom timu... (ne mislim na Dominika)

Link to comment

Na stranu loša igra, ali ponašanje je bilo bukvalno sramno.. Govor tela, gestikulacije, sve je govorilo u prilog tome "samo da se završi pa da idem kući", a tako se ne dobija  Pederer, a ni mnogo gori od njega.

Edited by Mil@n
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...