Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, 1n54jd3r said:

znam da je defetisticko razmisljanje ali utiska sam da Nole razmislja "jebena publika me uopste ne ceni, svi su protiv mene, sta mi treba ovo sranje da se cimam, imam kes, imam porodicu, odoh u penziju"

Ja mislim da on tako razmišlja još od 2016.

Ali su neki oko njega uticali da opet počnne da ozbiljno igra, dal zbog para ili ko zna čega, ali to izgleda više ne važi.

Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Uh, kakvo sramotno igranje večeras Đokovića. Užasan turnir. Baš,baš.

 

Ne igranje - sramotan je stav koji ima na terenu!

Zaista žalosno.

Link to comment
Just now, Ras said:

 

Ne igranje - sramotan je stav koji ima na terenu!

Zaista žalosno.

Da i sa onim kreveljenjem Medvedeva juče, utisak koji prosečan zapadni gledalac ima o ljudima sa drugog dela Evrope je da su to sve klovnovi za koje ne treba navijati.

Link to comment

Uopste nema one njegove nadmoci u vracanju, gibanju, klizanju i tako tim defanzivnim stvarima. Na momente cak i Federer izgleda brzi i spremniji, sto je van pameti. U takvom stanju vrlo tesko moze da mu parira.

 

Mislim da polako treba da se pomirimo sa tim da ce trenuci superiornosti postojati, ali biti sve kraci i rezervisani za GS turnire koje bude percipirao kao vazne. Podredjivace sve tome, biti motivisan, osvajati sta je naumio, a onda laganeze ritam do sledece takve kampanje. Ponekad ga ni London nece zanimati, kao sto je sada ocigledno.

Link to comment
Just now, dùda said:

Da li vi zbilja verujete u ovo što pišete ?

Svašta.

hiperbolisemo...ali svi znamo da mu jako smeta sto ne dobija dovoljno postovanja koje zasluzuje...ne mislim na igrace, komentatore, analiticare...konkretno se radi o navijacima

Link to comment

A kad ga pobedi za 2 meseca na AO bice opet avioni, kamioni i kurci-palci svecki sampioni. Spustite malo loptu sa vredjanjem jer ne zasluzuje to.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

hiperbolisemo...ali svi znamo da mu jako smeta sto ne dobija dovoljno postovanja koje zasluzuje...ne mislim na igrace, komentatore, analiticare...konkretno se radi o navijacima

Pa ni ovde ne dobija nikakvo poštovanje, a kako će u svetu.

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...