Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Au, koje odradjivanje ovog poslednjeg gema...

 

Samo ne znam da li je s takvom idejom i dosao na turnir ili je opet pao u depresiju nespreman na ponasanje publike.

Edited by Malvo
Link to comment
Just now, Arkadija said:

Dudo, jeste Novak mega car i naš najbolji sportista ikada, ali ne mogu da napišem da je igrao odlično kada je igrao katastrofalno.

Ne radi se o tome.

Ovde se piše da se njemu više ne igra tenis.

Što je smešno.

Link to comment

Ne znam je li ovo tipična navijačka frustracija ili što je...

 

... ali razmjere Novakovog mentalnog raspada su tolike da bi trebalo ozbiljno da zabrinu svakoga kome je stalo do njega. Ovo je baš tužno bilo gledati. A nažalost, nije prvi put da smo gledali ovako nešto

Link to comment
1 minute ago, dùda said:

Ne radi se o tome.

Ovde se piše da se njemu više ne igra tenis.

Što je smešno.

igra se njemu tenis, zeljan je da obori rekorde, bude GOAT...ali sigurno mu tokom meca prodje kroz glavu "ma terajte se idioti, ako ne postujete mene, makar postujte tenis kao igru, ne morate da budete neandertalci, odoh kuci ne treba mi ovo nerviranje u zivotu"

Link to comment
2 minutes ago, dùda said:

Pa ni ovde ne dobija nikakvo poštovanje, a kako će u svetu.

 

Ispucavanjem loptica u aut i uopšte stavom kada mu nije išlo i kada je protivnik bio očigledno bolji Novak je večeras demonstrirao nepoštovanje sporta - publike i protivnika.

Vrlo, vrlo ružan kraj sezone!

 

 

Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

igra se njemu tenis, zeljan je da obori rekorde, bude GOAT...ali sigurno mu tokom meca prodje kroz glavu "ma terajte se idioti, ako ne postujete mene, makar postujte tenis kao igru, ne morate da budete neandertalci, odoh kuci ne treba mi ovo nerviranje u zivotu"

 

Pa sad..tupav je ocekivao drugacije. 

 

A nije tupav. 

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...