Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

I hoće li Warren da se povuče nakon ovoga ili će stvarno da tupi do debate?
Od Bloomberga očekujem da će svakako da tera do pred kraj, ali mislim da rezultati pokazuju šta je plafon za njega.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Roger Sanchez said:

 

 


Dakle očekujem raspad Demokrata na boljševike i menjševike i 7-2 Scotus. I majstore Faiza Shakira, Ninu Turner i Briahnu Joy Gray na čelu još jedne kampanje 2024, sposobne samo za destrukciju, a ne za revoluciju (kao pravi boljševici).

 

 

Mislim, čak ni Trump ih ne poredi sa boljševicima. Istina, mnogi ovde preteruju, pa valjda moraš i ti.

Link to comment

Malo sam virno u onu nevada debatu i posle se poprilično iznenadio komentarima kao berni najbolji, voren razbila, bajden dementan i tako. Meni Bajdenov nastup vrlo dobar bio, energičan govor tela, bleštav osmeh, dopadljiva boja glasa i akcenat, nisam slušo a nit razumem dobro šta pričaju a na kraju krajeva nije ni toliko bitno.

 

Trampovci će gazitii najviše onu njegovu kripi taktilnu stranu pa ćemo imati sukob onog koji oće da zgrabi protiv onog što voli da prisloni ali Bajden bi  dobio opušteno 2016. a iz ovogodišnje dem ponude jedini on realno može dobiti u novembru. Tako da nisam baš opušten :(

 

 

Link to comment

jebiga, izlapeli perverznjak joe biden je slika i prilika trenutnog dnc-a. lik se kandidovao na platformi da nece nista menjati, i to je ono sto vecina zeli, ili veruje da zeli. 

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

eto zasto je razbio na jugu

:lol: :hail:

 

jbt, ovaj je potpuno izlapeo... da li je moguce da ce zaista takvog nekoga da posalju Trumpu na tanjir?

 

deda mora sada nesto da smisli... ne znam kako ce da pobedi u Ilinosu, Pensilvaniji, NY... Wisconsin i Michigen mi nisu nezamislivi... na Floridi ce da dozivi potop. generalno, ovo je gotovo osim ako na sledecoj debati Sanders ne raznese Bidena. i to ne po programu ili tome za sta se zalagao u proslosti, vec da razori samog Bidena, da pokaze da ovaj nema pojma gde se nalazi... to moze doduse da bude mac sa dve ostrice, i mislim da na kraju  Sanders to ipak nece uraditi. jer em nije njegov stil, em i da uradi, Amerika je pokazala da ne zeli promene, jbg

Link to comment
3 hours ago, dragance said:

Oduvek sam govorio, a danas je to i potvrdjeno, baba Warren je trojanski konj. 

 

Daj bre.

Ne moze se istovremeno napatdi baba, a biti srecan sto je mini Mike uzeo neke glasove Bajdenu.

Takodje, ne mozes da budes anti-establisment kandidat a onda kukas kako je sav establisment protiv tebe.

 

Prosto, nema vecine za Bernijev program. I to treba mirno prihvatiti, niti je Berni pravio greske niti je ovog puta odlucila neka prljava kampanja. Sve je prilicno transparentno.

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Budja said:

 

Prosto, nema vecine za Bernijev program. I to treba mirno prihvatiti, niti je Berni pravio greske niti je ovog puta odlucila neka prljava kampanja. Sve je prilicno transparentno.

 

 

To naravno ne treba mirno prihvatiti, jer da bi se moglo oceniti da li narod prihvata ili ne prihvata neciju politiku, treba prvo da dobije ravnopravnu sansu da je iznese narodu. Kada te svi mejnstrim mediji predstaljaju kao kombinaciju staljina, hitlera i korona virusa, uspeh na izborima nema mnogo veze sa politickim programom. 

Link to comment
×
×
  • Create New...