Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Došli smo do toga da su 3 od 5 kandidata držali govore večeras i da niko nije spomenuo apsolutno ništa o planu, programu i slično, jedan policy vredan pomena. Gomila idiota kojima je najveća kvalifikacija da mogu da pobede Trampa za šta apsolutno ne postoji nikakav dokaz. Ćao ja sam ejmi klobučar nikad nisam izgubila izbore. Pa sad si izgubila, peta u Ajovi i treća u NH jebem ti mater glupu. 

Link to comment

Kakvo je uzivanje gledati sve ove pobednike.

Ala ce Naranjito da se ispopisa po bilo kojem od ovih maloumnika u studenom, bice epski.

 

FOR MOR JIRS! FOR MOR JIRS!:thumbup:

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

mogu da pobede Trampa za šta apsolutno ne postoji nikakav dokaz

Jašta. Ja ni za Bernija nisam siguran da to može, a kamoli ova ostala boranija. Baziraju to na telefonskim anketama (zaboravljajući da jedno pola tih ispitanika nema nikakvu nameru da se pojavi na izborima ako tamo ne bude njihov kandidat.)

Link to comment
2 minutes ago, Indy said:

Jašta. Ja ni za Bernija nisam siguran da to može, a kamoli ova ostala boranija. Baziraju to na telefonskim anketama (zaboravljajući da jedno pola tih ispitanika nema nikakvu nameru da se pojavi na izborima ako tamo ne bude njihov kandidat.)

 

Ma te ankete kako god da se prave ne znače ništa ovoliko pred izbore. Mislim evo Kvinipiek ima Blumberga da dobija Trampa 9%. Ko može da poveruje u to, taj je totalni kreten.

Link to comment
16 minutes ago, Indy said:

Jašta. Ja ni za Bernija nisam siguran da to može, a kamoli ova ostala boranija. 

Trampa može da dobije samo Wall Street. Strmoglavo srozavanje Dow Jonesa na 25 hiljada sa laganim ali konstantnim padom prema 23 hiljade, i bilo ko od boranije može da ga pobedi. Inače ako ostane na/oko 29 hiljada, Majka Tereza ga ne bi dobila. Nema šanse da Amerikanac koji je glasao za njega ne glasa ponovo za njega dok su mu 401k i IRA penzioni fondovi puni ko brodovi. 

Edited by ObiW
Link to comment

Ali, Roque del Fuente III je na cela 4 glasa!:D

 

Hebote tek sam sad video da puna lista za NH ima jedno 34 kandidata...

 

Spoiler

image.jpg

 

Edited by Indy
Link to comment
1 hour ago, Indy said:

Ali, Roque del Fuente III je na cela 4 glasa!:D

 

Hebote tek sam sad video da puna lista za NH ima jedno 34 kandidata...

 

  Reveal hidden contents

image.jpg

 

jebeno sam jedva nasao Brnija danas, fali samo Pera iz Rume

Link to comment
×
×
  • Create New...