Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Preblizu je ovo za mene, nadao sam se da Bernie može do 30% i da ostavi Butiđeđa na nekih 7,8%. Ovako deluje da neće biti preko 5. Sa druge strane, Bajden i Voren ostaju bez delegata, ali će i Bernijeva prednost iz NH u delegatima biti prilično mala u odnosu na Butiđeđa i Klobučar. 

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

Preblizu je ovo za mene, nadao sam se da Bernie može do 30% i da ostavi Butiđeđa na nekih 7,8%. Ovako deluje da neće biti preko 5. Sa druge strane, Bajden i Voren ostaju bez delegata, ali će i Bernijeva prednost iz NH u delegatima biti prilično mala u odnosu na Butiđeđa i Klobučar. 

Klobuchara je uzela jako puno glasova Brniju i Warren

Link to comment
Just now, 3opge said:

Klobuchara je uzela jako puno glasova Brniju i Warren

 

Biće da je najviše uzela Voren i Butiđeđu, ali biće i da Bernie van neke svoje baze, nema mnogo prostora da raste i da je nešto najbolje za njega što se dešava to što Klobučar otkida Pitu i Bajdenu glasove, a Blumberg treba da uleti tek. Ali 27,28% u NH je mali plafon. 

Link to comment

Da, čekaju se ta 3 koledža, Durham najviše.. Ali, sada je 3,9.. 

 

Bernie ne bi ovo dobio bez nenormalno dobrog nastupa u Mančesteru. To je ono što sam pričao i ranije, on jeste dobio tu Klintonku ali marginom manjom nego ostatak države i to mu ranije nije bila snaga, a sada se čini da najbolje prolazi u urbanim delovima, dok je slabiji u ruralnim, tu mu Pete uzima. I predgrađa čak i ovde uzima Klobučar. 

Edited by theanswer
Link to comment
×
×
  • Create New...