Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Kako su alavi, ja rekoh juče da mi je dovoljno $58,000 (koliko su već platili Shadow Inc.)

16 hours ago, Weenie Pooh said:

Što nisam programer pa da uzmem $58,000 za dizajn aplikacije koja ne radi, i to valjda po državi.

 

Ali apsolutno im nije neophodan phone app da bi dostavili tri seta rezultata u centralnu otadžbinsku upravu. Može i golubom pismonošom, if all else fails.

 

Za Iowu sad izlaze informacije da je DNC imao 100% rezultata oko dva noću, a zašto im je bio potreban ceo dan da izbace podatke za samo 60-70%... mislim, ja se nadam da je cherry-picking Bootie opština koje nose najviše delegata kako bi mogli da ustvrde da je u vođstvu (dok Sandersove Des Moines i Cedar Rapids igrom slučaja nisu stigli da obrade). Ali ako nije to, ne znam šta je.

Link to comment
14 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ali ako nije to, ne znam šta je.

 

Toliko ima teorija zavera online (začudo se još Rusi ne spominju) da glava zaboli... pa se držim onoga, ne treba zavera da bi se brljotine zvaničnika objasnile, dovoljna je njihova glupost i nesposobnost. A čak sam našao i gde se Budadžadžini simpatizeri žale na ovo što se desilo jer je "pokvarilo Peteovu pobedu" (ili pobedu™, štagod bilo.) 

 

Kao što rekoh na prethodnoj strani, prilično sam preneražen visokim Peteovim rezultatom, premda skoro da nema šanse da se to održi drugde gde kavkažani™ nisu toliko dominantni. Kad se to uzme, kao i pooll™ za NH koji sam danas video, mi Berneri imamo razloga za oprezno zadovoljstvo... mada će nam to maznuti do kraja utakmice, uopšte ne sumnjam u to, ni jednog sekunda.:D

Link to comment
24 minutes ago, Host said:

Pogledaj do sada pristigle rezultate iz Des Moinesa. 

Pogledao, nerešeno između Dede i Pacova (63% reporting) dok u Cedar Rapids vodi Deda (81% reporting).

 

iSvUbTc.jpg

Link to comment

spremam se za Utorak, bice krvi. sto je najgore i ovde, u NH, je Pederdzidz lumpovao, cak i jebena Tulzi ima svoje fanove po hoodu.

samo da Brnija ne strefi jos jedan infarkt.

 

Link to comment

Demojn kao Demojn je dobio Sanders i moguće da će tu da nabere još, zavisi koji su precinti ostali, ali okrug je nerešeno, Butiđeđ je dobar bio u svim predgrađima severno.. Takođe je njegov najbolji okrug Dalas, koji je takođe predgrađe samo zapadno. Nije toliko Sandersu uzeo mlađih, koliko je jak u svim kategorijama i demografijama osim ovih 10 nonwhite. Znači, dobar je u predgrađima, dobar je u ruralnim delovima, dobar je kod muškaraca, dobar je kod žena, dobar je kod najstarijih, kod sredovečnih i nije totalno nebitan i kod mlađih kao što je Sanders na 5% kod 65+. Plus je dobio gomilu glasača na drugom glasanju plus je sistem takav jebiga da će pobediti sa manje glasova. 

Link to comment

Butidžidž ima retko ogavnu facu, očigledno je kandidat CIA snajke po priloženom, podržavalac statusa kvo i krupnog kapitala. Divan čovek. Meni je on najogavniji kandidat u magarećoj partiji. Očigledno će dobiti jak vetar u leđa od partijske vrhuške, ako se ispostavi da je Bajden matora ispušena muštikla.

Link to comment

Butiđeđ je počeo kao kandidat koji je ideološki blizu Sandersu i Vorenki i onda kad je video da tu ne može, otišao na drugu stranu. Dovoljno o njemu. 

 

Činjenica da polluje na 0% među crncima govori da nominaciju neće videti sigurno

Edited by theanswer
Link to comment
13 minutes ago, theanswer said:

Butiđeđ je počeo kao kandidat koji je ideološki blizu Sandersu i Vorenki i onda kad je video da tu ne može, otišao na drugu stranu. Dovoljno o njemu. 

Ma gotovo svi su počeli sa pseudo-levičarenjem, Sanders nametnuo M4A narativ pa su svi morali da dunu u tu tikvu da ih glasači ne bi u startu otpisali.

 

Ali kad je došlo vreme da se profilišu i objasne u smoke-filled rooms da su u stvari ozbiljni kandidati koji ne bi previše drmusali most, svi redom su odjebali single payer i ponudili svoje half-way-house, built-to-fail varijante. I Harris, i Warren, i Gabbard, i naravno Malteški Pacov. 

 

13 minutes ago, theanswer said:

Činjenica da polluje na 0% među crncima govori da nominaciju neće videti sigurno

Ne znam, ja što više slušam teorije zavere o planu da se nekako dotera do brokered convention ishoda, pa da superdelegati ulete i izaberu bukvalno bilo koga ko nije Sanders, to mi ubedljivije zvuče.

 

Sa takvim scenarijem niko nije autsajder - može Bloomberg, može Bootiejudge, može ko god izdrži do te tačke.

 

Link to comment

PETE BUTTIGIEG SURGES AHEAD OF JOE BIDEN IN NEW HAMPSHIRE, BERNIE SANDERS HOLDS STRONG LEAD: POLL

BY SHANE CROUCHER ON 2/5/20 AT 7:02 AM EST
 
 
Brni dobro stoji u NH po svim polovima, Bajdenara izgleda gricka prasinu.
 
 
 
Link to comment

Za Bidena su svi polovi govorili da će bedno proći u prve dve države, uzda se da će u South Carolina navući naivne Afrikamere na priču o legendarnom Cornpopu i sitnoj crnoj deci koja vole da u bazenu trljaju Džoove dlake na nogama.

Link to comment
14 minutes ago, Weenie Pooh said:

Za Bidena su svi polovi govorili da će bedno proći u prve dve države, uzda se da će u South Carolina navući naivne Afrikamere na priču o legendarnom Cornpopu i sitnoj crnoj deci koja vole da u bazenu trljaju Džoove dlake na nogama.

 

Za Bajdena je konvencionalna mudrost bila da Ajova baš i nije njegova država, a nije baš ni NH, eto Nevada i onda SC. Međutim, nije da su pollovi pokazivali da će bedno proći baš. U nekom proseku je bio na drugom mestu iza Sandersa. Njegovih 15% SDE iliti oko 13,14% glasova je katastrofalan rezultat. Nije da je bila situacija da se fokusirao na NH ili NV ili SC u kampanji, proveo je mnooogo vremena u Ajovi, potrošio je gomilu para,, imao je 2 endorsmenta od aktivnih kongresmena iz 2 od 4 distrikta u Ajovi, failovao je masivno. Tamo gde se očekivalo da će biti slab bio je slab, tamo gde se očekivalo da bude jak, i tamo je slab, da je Bajden bio malo jači verovatno bi Sanders dobio sva 3 pokazatelja. Ovako posle još 5% podataka koliko je IDP uspela da izbaci za 14h čekanja od sinoć, jasno je da Butiđeđ dobija SDE, da Sanders dobija prvu preferenciju i da je blagi favorit za drugu preferenciju. 

Link to comment
×
×
  • Create New...