Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Pogledajte intervju Nensi Pelosi kod Vulfa Blicera od večeras, biće negde na yt uskoro sigurno. Pogledajte šta se dešava kad madam speaker dođe neočekivano na hardtalk intervju, reciklira iste one stvari koje republikanci recikliraju o MSM, media bias itd, valjda nije navikla da je neko istrese iz gaća. Ko vlada Amerikom i ko su glavni likovi u obe partije, progutaće je okean za 20 godina. 
Alternativno, ne da se zajebavati od CNN kretena koji izigravaju pučke tribune i onda u tom svojstvu od nje ultimativno cmizdravo zahtijevaju da pošto-poto kapitulira pred republikanskim ucjenama, na primjer da poslodavci dobiju imunitet od odštete za smrti koje su uzrokovali time da nisu uveli mjere zaštite od korone na radnom mjestu
Link to comment
Ovde kod mene su raspalili iz svih kalibra po neprijatelju. Upravo sam iz reklame saznao da D kandidat za Senatora hoce da:
 
- Uvede socijalisticko zdravstevno osiguranje, koje ce em da upropasti Medicare, em ce da razbije prisan, topao odnos koji silni osiguranici imaju sa svojim lekarima (19% neosiguranih u Teksasu, najveci procenat u Americi)
- Defund the PO-LICE. Oh, the humanity!
- Legalizuje prostituciju 
 
Kako se ne setise da joj dodaju i legalizaciju droge?
 
Interesantno je da je do pre nedelju dana bilo Trampa na reklamama, al ga sada vise nema. Bajdenara i dalje sipa pare u reklame ovde.
 
Prvi dan glasanja. Kaze teve da je oko 130 hiljada glasalo danas u mom okrugu, ali to i nije mnogo kad se uzme u obzir populacija (4.7 miliona). Lepa stvar je sto su napravili interaktivnu mapu glasackih mesta sa odokativnom procenom koliko se ceka u redu (i koliko je veliki red), pa znas sta te ceka pre nego se uputis na glasacko mesto.
Kod tebe nema problema s one drop box per county republikanskom smicalicom?
Link to comment
2 hours ago, Roger Sanchez said:
16 hours ago, ObiW said:
Ovde kod mene su raspalili iz svih kalibra po neprijatelju. Upravo sam iz reklame saznao da D kandidat za Senatora hoce da:
 
- Uvede socijalisticko zdravstevno osiguranje, koje ce em da upropasti Medicare, em ce da razbije prisan, topao odnos koji silni osiguranici imaju sa svojim lekarima (19% neosiguranih u Teksasu, najveci procenat u Americi)
- Defund the PO-LICE. Oh, the humanity!
- Legalizuje prostituciju 
 
Kako se ne setise da joj dodaju i legalizaciju droge?
 
Interesantno je da je do pre nedelju dana bilo Trampa na reklamama, al ga sada vise nema. Bajdenara i dalje sipa pare u reklame ovde.
 
Prvi dan glasanja. Kaze teve da je oko 130 hiljada glasalo danas u mom okrugu, ali to i nije mnogo kad se uzme u obzir populacija (4.7 miliona). Lepa stvar je sto su napravili interaktivnu mapu glasackih mesta sa odokativnom procenom koliko se ceka u redu (i koliko je veliki red), pa znas sta te ceka pre nego se uputis na glasacko mesto.

Kod tebe nema problema s one drop box per county republikanskom smicalicom?

 

ni sam djavo ne bi bolje smislio, bilo bi interesantno znati koliki procenat odustane od glasanja cekajuci u tim redovima.

  

 

Link to comment

Stranka si koja masovno puši izbore u gradovima, dobiva u selendrama?

No problem, smanjiš broj biračkih mjesta i mjesta za polaganje listića u gradovima i napuniš sudove botovima koji će to pokriti legalese bullshitom.

Profit
WIN

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Roger Sanchez said:
23 hours ago, theanswer said:
Pogledajte intervju Nensi Pelosi kod Vulfa Blicera od večeras, biće negde na yt uskoro sigurno. Pogledajte šta se dešava kad madam speaker dođe neočekivano na hardtalk intervju, reciklira iste one stvari koje republikanci recikliraju o MSM, media bias itd, valjda nije navikla da je neko istrese iz gaća. Ko vlada Amerikom i ko su glavni likovi u obe partije, progutaće je okean za 20 godina. 

Alternativno, ne da se zajebavati od CNN kretena koji izigravaju pučke tribune i onda u tom svojstvu od nje ultimativno cmizdravo zahtijevaju da pošto-poto kapitulira pred republikanskim ucjenama, na primjer da poslodavci dobiju imunitet od odštete za smrti koje su uzrokovali time da nisu uveli mjere zaštite od korone na radnom mjestu

 

Uopšte nije stvar u tome šta je underline issue nego u onome što sam napisao gore. 

Link to comment
 
Uopšte nije stvar u tome šta je underline issue nego u onome što sam napisao gore. 
Poanta je da su Republikanci svojim outrage-victimhood mehanizmom uspjeli navući sve mreže osim Foxa, koji je posve njihov, da puštaju njihove laži live i onda još radi "ravnoteže" i "objektivnosti" pozivaju te iste lažove kao goste da lažu još jednom ili u ovom slučaju, kao što Pelosi lijepo primjećuje, kao advokati ponavljaju republikanske ucjene "u ime uplakanog naroda".

Sve što mu je rekla je na mjestu. Problem je u tome što Demokrati nisu još uspostavili svoj Fox i talkradio i nisu naučili bijesno cviliti ad nauseam *dok su na vlasti* kako ih ugnjetavaju i ponižavaju. Ako sad kojim čudom D osvoje trifectu i onda ne naprave ništa oko tih ključnih vještina i infrastrukture i poštenih izbora, trebaju lijepo 2024. ući krotko u stočne vagone i uputiti se mirno u konclogore pod Zyklon B, nisu bolje ni zaslužili. Neka usput objašnjavaju svojim glasačima koji će ni krivi ni dužni biti s njima u vagonima zašto su za kurac.

Ovo da se Nancy ustobočila je zapravo dobar znak, da možda neće dopustiti da ih i dalje gaze kao plitak potok. Možda
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
42 minutes ago, Roger Sanchez said:

Poanta je da su Republikanci svojim outrage-victimhood mehanizmom uspjeli navući sve mreže osim Foxa, koji je posve njihov, da puštaju njihove laži live i onda još radi "ravnoteže" i "objektivnosti" pozivaju te iste lažove kao goste da lažu još jednom ili u ovom slučaju, kao što Pelosi lijepo primjećuje, kao advokati ponavljaju republikanske ucjene "u ime uplakanog naroda".

Sve što mu je rekla je na mjestu. Problem je u tome što Demokrati nisu još uspostavili svoj Fox i talkradio i nisu naučili bijesno cviliti ad nauseam *dok su na vlasti* kako ih ugnjetavaju i ponižavaju. Ako sad kojim čudom D osvoje trifectu i onda ne naprave ništa oko tih ključnih vještina i infrastrukture i poštenih izbora, trebaju lijepo 2024. ući krotko u stočne vagone i uputiti se mirno u konclogore pod Zyklon B, nisu bolje ni zaslužili. Neka usput objašnjavaju svojim glasačima koji će ni krivi ni dužni biti s njima u vagonima zašto su za kurac.

Ovo da se Nancy ustobočila je zapravo dobar znak, da možda neće dopustiti da ih i dalje gaze kao plitak potok. Možda

 

Mislim da grešiš duboko jer polaziš od toga da dve partije nisu iste po nekim pitanjima. Naravno da se razlikuju po mnogo stvari, ali o ovome što pričaš, ne vidim neku preteranu razliku. Koji će moj demokratama fox news i talk radio kada imaju sve ostale medije, vrlo se lako mogu uočiti ciklusi vesti u određenim momentima, vesti koje se inače ne bi u toj meri eksploatisale da je demokratska administracija. A što se infrastrukture za izbore tiče sad im je šansa jer je redistricting 2021. Jel stvarno misliš da demokrate neće da vuku mape po državama kako njima odgovara? U stvari, takvih primera imaš koliko hoćeš u državama gde je trifekta što kažeš gde imaš kompletni demokratski legislature. Problem je jednostavno takav da je čitav izborni sistem tako napravljen da pogoduje republikancima trenutno. U suštini glas ruralnog tipa znači mnogo više nego glas nekoga ko živi u velikom gradu. I to je jako teško promeniti, mora se menjati sistem kompletan ili ići na neku drugu kartu da apeluješ ka tim glasačima. 

Edited by theanswer
Link to comment

To da "Demokrati imaju sve medije" je ordinarna fašistička laž i centralna podmetnuta teza victimhood-outrage strategije. 70's Coastal elites i East Coast Jews, stara sranja sada nova izdanja. "Imaju sve medije" jer nisu svi Volkische Beobachter / Glas Koncila / Pink / Informer, to je ta logika.



  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, Roger Sanchez said:

To da "Demokrati imaju sve medije" je ordinarna fašistička laž i centralna podmetnuta teza victimhood-outrage strategije. 70's Coastal elites i East Coast Jews, stara sranja sada nova izdanja. "Imaju sve medije" jer nisu svi Volkische Beobachter / Glas Koncila / Pink / Informer, to je ta logika.


 

 

Teško mi je da poverujem da stvarno veruješ u ovo. 

Link to comment
8 hours ago, theanswer said:
 
Teško mi je da poverujem da stvarno veruješ u ovo. 


Postoje mediji koje su zaposjela nacifašistička i diktatorska govna, i postoje mediji gdje to nije slučaj. Postoji, istina, i korumpirana kakofonijska štampa kao Tory press u Britaniji, ali tu barem nema pretvaranja. Ono što ne postoji su "MSM" teoretičara zavjere, stormfrontovaca, antivaksera i sličnih FB i Rupert Murdoch krasota koje su se sad nakotile preko svake mjere.

Link to comment

To da apsolutno svi mediji pod kontrolom Ruperta Murdocha od Australije do Sjedinjenih Država guraju apsolutno istu političku liniju i promoviraju ksenofobnu plutokratsku politiku i nadmoć judeokršćanskog[emoji769] kapitalizma je jednostavno činjenica. Ako je se tolerira onda dobijemo ovo što imamo, jer se taj zlokoban utjecaj širi i izvan anglosfere.

Rusi tu samo sekundiraju jer su njihovi hazjajini mudro shvatili da i njima odgovara ta ideja vodilja.

  • +1 2
Link to comment

Za kraj..

Mislim, Foxpublikanci su od Facebooka uspjeli napraviti još jedan svoj talkradio



Ben Shapirov Daily Caller je factchecker[emoji769] na Facebooku. Ima ih tu koji sišu sva ta bulažnjenja ko sunđerić, o čemu mi pričamo?
Link to comment
×
×
  • Create New...