Jump to content
IGNORED

Eurocup


harper

Recommended Posts

10 hours ago, goofs said:

Neće ući umesto Asvela, Asvel ima A licencu :isuse: 

 

Valensija bi trebalo da izleti na račun Evrokup mesta, pod uslovom da ne uđe u plejof, ako uđe onda nastaju komplikacije.

Takođe i finalista Evrokupa bi trebalo da ima prava na mesto u EL, ali to se poslednjih godina poremetilo, što zbog Rusa, što zbog prošlogodišnjeg odustajanja.

Mislim da će i sad Burge da se zahvali na pozivu, uz onako lepi stimulans u vidu kofera punog para.

 

Pa nije zbog toga, finalista Evrokupa ima pravo na Evroligu ukoliko no jedan od timova koji su igrali Evroligu u sezoni na osnovu "karte" koju imaju preko Evrokup kvalifikacije ne udje u plej-of.

 

S obzirom da je to Monako koji je vidimo redovni ucesnik plej-ofa Evrolige (a i Virtus ove godine ima sansu) onda finalista/drugoplasirani Evrokupa nema cemu da se nada.

Link to comment
  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    74

  • Nikodije

    53

  • goofs

    46

  • MiddleClass

    38

Jbt kako se prosu Michel iz Besiktasa, pade preko igraca u pokusaju rampe na rame i glavu koliko sam video :ph34r: bio par minuta i bez svesti, povratise ga nekako, odgegao se do klupe uz pomoc saigraca

Link to comment

legit sam mislio da se ova polufinala igraju u dva meča na razliku. Alempije izborio majstoricu, Pero vodi na poluvremenu u vrućem paklu Koperbox arene.

  • +1 2
Link to comment
On 29. 3. 2024. at 23:50, booyaka said:

Odličan Alimpije, ali to sam očekivo

Ispuši Alimpije, ali to sam i očekivao :sad:

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Ispuši Alimpije, ali to sam i očekivao :sad:

Bitno da je čkolovao sa Bursom kad je trebalo 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...