Jump to content
IGNORED

Eurocup


harper

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    74

  • Nikodije

    53

  • goofs

    46

  • MiddleClass

    38

Ko nije gledao ovo finale ima toplu preporuku da odgleda - kakva je ovo razbibriga posle onog EL krljanja :D :D

Gran Kanarija mora ceo tim da zameni za EL uključujući i ekonoma a TT ima ona dva sestrića od vlasnika što igraju /onaj sa brojem 4 i onaj drugi/ koji su upiš.

 

Sjajna utakmica :happy:

Link to comment
32 minutes ago, Plajvi said:

+ je bilo i jedno Omer Asikovanje i Oliver Stevic od 40 godina s izgubljenom kosom 

 

Jes jebote, ono je bilo baš podlo. 

Plus sam se do kraja utakmice raspravljao sa prijateljem oko toga da li bi onakve stvari trebalo da se rešavaju tako da izmena bude trajna, odnosno - ako je već odustao od bacanja zbog povrede onda nema šta da se vraća u igru. Ovako je vrlo nefer. 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Alempije i Pera Božić izborili plasman u 1/4f , Pera igra protiv Kluža, a Bešiktaš protiv Hapoela iz Tel Aviva, tekma će se igrati u Pioniru.

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Alempije i Pera Božić izborili plasman u 1/4f , Pera igra protiv Kluža, a Bešiktaš protiv Hapoela iz Tel Aviva, tekma će se igrati u Pioniru.

Kada se potencijalno ukrštaju?

Link to comment

U finalu tek, čini mi se da nijedna ekipa nije značajno odskočila, osim PSGa (oni su u Perinom delu žreba), mada je jbn ovaj plejof sa jednom utakmicom, svašta može da se desi.

  • Hvala 1
Link to comment

Alempije i Pera ušli u 1/2f :wub:

 

Kao onomad sa Bursom,  Bešiktaš najslabije plasirana ekipa iz prve faze (6.) koja je u polufinalu. Čeka ih Burg

 

Božić izbacio Kluž u Rumuniji i sutra će saznati da li ide na Pariz ili Huventud.

  • +1 5
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ništa od Alimpije vs Božić finala.

 

Ovo će Pariz lagano da uzme, što je i ok. Ako uđu umesto Asvela to je svakako napredak.

Link to comment

Neće ući umesto Asvela, Asvel ima A licencu :isuse: 

 

Valensija bi trebalo da izleti na račun Evrokup mesta, pod uslovom da ne uđe u plejof, ako uđe onda nastaju komplikacije.

Takođe i finalista Evrokupa bi trebalo da ima prava na mesto u EL, ali to se poslednjih godina poremetilo, što zbog Rusa, što zbog prošlogodišnjeg odustajanja.

Mislim da će i sad Burge da se zahvali na pozivu, uz onako lepi stimulans u vidu kofera punog para.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Neće ući umesto Asvela, Asvel ima A licencu :isuse: 

 

Valensija bi trebalo da izleti na račun Evrokup mesta, pod uslovom da ne uđe u plejof, ako uđe onda nastaju komplikacije.

Takođe i finalista Evrokupa bi trebalo da ima prava na mesto u EL, ali to se poslednjih godina poremetilo, što zbog Rusa, što zbog prošlogodišnjeg odustajanja.

Mislim da će i sad Burge da se zahvali na pozivu, uz onako lepi stimulans u vidu kofera punog para.

Joj to za Asvel sam skroz potisnuo.

 

Dobro kako je izgledalo ovih 13-14 razlike u oba meča je i ok ipak su tu i revanši.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...