Jump to content
IGNORED

Eurocup


harper

Recommended Posts

  • Replies 650
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    74

  • Nikodije

    53

  • goofs

    46

  • MiddleClass

    38

9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

bursu prolazi andora laganica, nema tu nekih opcija kojim mogu da iznenade špance

sta ima da ih iznenade, andora je najgora ekipa u spaniji, samara ih ko stigne u njihovom prvenstvu. promenili su mislim 3 ili 4 trenera ove sezone. 

Link to comment
33 minutes ago, Joe D said:

sta ima da ih iznenade, andora je najgora ekipa u spaniji, samara ih ko stigne u njihovom prvenstvu. promenili su mislim 3 ili 4 trenera ove sezone. 

Tukli Gran Canariju koja je bila top seed celog EC tako da izgleda da su možda našli pravog trenera.

Link to comment
11 hours ago, Nikodije said:

Gostuje Andori. Prvi put u životu navijam za neke Turke u bilo kom sportu.

Lupio sam ti plus 1 pa se setio da sam navijao za Dudin Efes regularno, a i za ovaj Vasin na poslednjem F4

Link to comment

Ne mogu da navijam za bilo koji strani prebogati klub, jedva podnosim i ove naše milionere. Draži su mi underdogovi koji zablistaju i popišaju se na milionere.

Link to comment

A ono, uvek navijas za strance zbog nekog igraca tamo, sad ove zbog Olempija, Efes zbog Vase, Fener zbog Bogdana/Bjelice/Gudre...ne verujem da postoji covek u zemlji koji navija za tim zbog nekog Sinana Gulera.

Link to comment

Olempije je lepa sportska priča, relativno jeftin tim koji je razbio prebogati Partizan i bogatu CedOlimpiju, još igraju atraktivno,tu nađem nešto zanimljivo. Kad Vasa i Gudura odu u Efes i Fener drago mi je zbog njih ali što se mene tiče mogu da sve da izgube.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
Nikodije sad ne zna da li da glasa za Šoneta ili Alimpija za najboljeg evropskog trenera [emoji3]
Molim da se ne preskače 1 Vladimir Jovanović
  • Hvala 1
Link to comment
On 27.4.2022. at 21:53, Nikodije said:

Baš mi se sviđa kako igra Bursa, brzo, lopta piči, puno ekstra pasova, jaki bekovi, dobri šuteri. 

Dovoljno za sedmo mesto u grupnoj fazi ovog cipiripi kupa

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...