Jump to content
IGNORED

Eurocup


harper

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    74

  • Nikodije

    53

  • goofs

    46

  • MiddleClass

    38

4 hours ago, Heaviside said:

Moglo je na kraju i baš vizionarski da ispadne, jedan zicer je falio i pored loše selektirane ekipe. Zapravo je glavna greška bila smena, promovišeš  ultra mladog trenera, daš mu krš ekipu, on izgubi finale na promašen zicer i ti ga smeniš....ne uklapa se nekako, ali valjda tako mora u Zvezdi. Mada se naravno slažem da je trebalo da ostane još ooji godinu u FMP-u.

 

Covic je nerado smenio Alimpijevica i misli da je pogresio sto je to uradio, govorio je o tome vise puta. Sva muda koje je imao oko toga potrosio je da zadrzi Radonjica na klupi posle onog fijaska sa Cibonom i nije hteo ponovo da se konfrontira sa ogromnom vecinom Zvezdinih navijaca, koji su Alimpijevica poslovicno & avansno proglasili za dunstera jos pre nego sto je seo na Zvezdinu klupu, sta god danas pricali o tome. Plus je i Alimpijevic hteo da ode jer je taj poraz od Buducnosti tesko podneo i mislim da je doneo dobru odluku za svoju karijeru. Ne postoji gori i gluplji oblik homo sapiensa od Zvezdinog kosarkaskog navijaca, za mladog trenera je vazno da ne bude previse izlozen sudu takvih debila. Na kraju mi i nismo nista izgubili tom smenom, dosao je Tomic koji je napravio odlican posao. Alimpijevic je mlad i ima vremena za njega da stekne dugacak staz na Zvezdinoj klupi.

 

O Covicu moze svasta da se kaze ali da ne zna sta mu je potrebno na trenerskoj klupi, to ne moze. Za postavljanje sistema je doveo Pesica koji je pored pokojnog Dude i Zeljka najsposobniji i najbolji covek za taj posao mozda i na evropskom nivou, doveo je Radonjica i od njega stvorio najuspesnijeg trenera Zvezde u istoriji, Alimpijevic i Stefanovic su pun pogodak "na poziciji mladog i perspektivnog trenera", Tomic je takodje bio pogodak (njega je hteo na duze staze ali se Tomicu ne ide nigde van Atine predugo), Obradovic je takodje bio resenje koje bismo svi potpisali ali prosto nije imao srece. Imali smo onu turbulentnu sezonu koju je zavrsio Sakota koja je cista posledica neuspeha sa Obradovicem i onih par utakmica zablude sa Milivojem Lazicem ali i tada je oba puta Covic reagovao ekspresno. Covicev imidz jebe to sto je generalno fukara, konfliktna licnost i politicka prostitutka (najblaze receno), kao prvi operativac kosarkaskog kluba uopste nema los portfolio.

  • +1 3
Link to comment
46 minutes ago, harper said:

Imali smo onu turbulentnu sezonu koju je zavrsio Sakota koja je cista posledica neuspeha sa Obradovicem i onih par utakmica zablude sa Milivojem Lazicem ali i tada je oba puta Covic reagovao ekspresno. 


Sakota je uleteo one sezone kad je Tomic otisao posle nekoliko utakmica, a Jasar™ vodio desetak utakmica izmedju.

Radonja je na pola sezone preuzeo od Obradovica, koji je dosao posle Sakote. 

  • +1 2
Link to comment

ostade region na 1 predstavniku u evropi - cedolimpiji. u decembru bili raspad, mega ih tovarila stoka razlike, a gle sad, imaju realnu sansu da dohvate finale i evroligu. bas me zanima kako bi se tada rasplela situacija glede regionalnih ucesnika u el posto mi tamo vec vidimo i zvezdu i partizan, bilo po plasmanu ili wc-u.

Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:


Sakota je uleteo one sezone kad je Tomic otisao posle nekoliko utakmica, a Jasar™ vodio desetak utakmica izmedju.

Radonja je na pola sezone preuzeo od Obradovica, koji je dosao posle Sakote. 

 

Da, moj previd.

Link to comment
14 minutes ago, Nikodije said:

ostade region na 1 predstavniku u evropi - cedolimpiji. u decembru bili raspad, mega ih tovarila stoka razlike, a gle sad, imaju realnu sansu da dohvate finale i evroligu. bas me zanima kako bi se tada rasplela situacija glede regionalnih ucesnika u el posto mi tamo vec vidimo i zvezdu i partizan, bilo po plasmanu ili wc-u.

 

U medjuvremenu su renovirali tim, dosli su im Omic i Zoran Dragic i popunili tacno ono sto im je nedostajalo, krljac u reketu i glue guy koji igra sa mnogo energije. NI jedan ni drugi nisu ne znam kakvi igraci ali, za razliku od ostatka tima, hoce da se pobiju na terenu za loptu i dosta su promenili krvnu sliku ekipe.

Link to comment

Ovo što kaže Nikodije, zaista je neralno da je Golemac preživeo. Ja ni rođenog brata ne bih više zadržavao na klupi. Ispalo je da smo loše prošli u izboru rivala za polufunale, Olimpija je u sjajnoj formi. Opet, ima još mesec dana plus u Ljubljani može da se dobije utakmica, teško, ali može. U Podgorici bitnu utakmicu nećemo dobiti nikad. 

Da se nadovežem i na harpera, doveli su i Ferela posle fijaska sa prvim strelcem VTBa. Nije Ferel baš po mom ukusu, ali može da napravi štetu i to solidnu. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

ostade region na 1 predstavniku u evropi - cedolimpiji. u decembru bili raspad, mega ih tovarila stoka razlike, a gle sad, imaju realnu sansu da dohvate finale i evroligu. bas me zanima kako bi se tada rasplela situacija glede regionalnih ucesnika u el posto mi tamo vec vidimo i zvezdu i partizan, bilo po plasmanu ili wc-u.

Lako, ide šampion ABA i Cedevita. Eventualno ako osvoje onda i finalista. Realno je da će bez Rusa biti 2 predstavnika ABA, tri je već suviše.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

Ovo što kaže Nikodije, zaista je neralno da je Golemac preživeo. Ja ni rođenog brata ne bih više zadržavao na klupi. Ispalo je da smo loše prošli u izboru rivala za polufunale, Olimpija je u sjajnoj formi. Opet, ima još mesec dana plus u Ljubljani može da se dobije utakmica, teško, ali može. U Podgorici bitnu utakmicu nećemo dobiti nikad. 

Da se nadovežem i na harpera, doveli su i Ferela posle fijaska sa prvim strelcem VTBa. Nije Ferel baš po mom ukusu, ali može da napravi štetu i to solidnu. 

 

Polako sa Golemcem, Cedoli jos nije nista osvojila. Dobro igraju u poslednje vreme i generalno su raskosno selektirana ekipa ali i Partizan je do sinoc sve redom peglao kao od sale. Videcemo "sokice" kad dupe bude krenulo da zvace gace.

  • +1 2
Link to comment

Igrali smo one poslednje EL sezone po grupama s njima, tukli su nas kad god nije bilo bitno. 2x u regulardnom delu ABA, i jednom u EL kad smo vec prosli dalje. Bilo je neko guzenje, tipa 20 razlike, a i mi smo njih utepali lagano kad nam je trebalo.

U plejofu ovde smo im pobegli s lopate, mislim da je bio produzetak cak (Cirbes i Kinzi), Stimceva utakmica karijere tamo. To je ako se dobro secam sve bilo isprepletano s onim plejofom protiv CSKA. Pulen bio lud k'o konj. 

Cenim nesto slicno i sad. :D Siguran sam da smo svima ogavni osim sebi samima, ne igramo nista, nema zanimljivih mladih igraca, a osvojicemo sve. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...