Jump to content
IGNORED

Eurocup


harper

Recommended Posts

  • Replies 650
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    74

  • Nikodije

    53

  • goofs

    46

  • MiddleClass

    38

1 minute ago, Plajvi said:

Mega zabavno, Bulut ne bi ni morao da menja sport da je uvek ovako. Onaj prvi Andrewsov faul u napadu, na sta vas egzaktno podseca? :D

Nemaju pojma ni jedni ni drugi, kakve se odbrane igraju u EL gde ne mozes da prdnes, ovi imaju otvorene trojke posle posle 10 sekundi napada. 

Na koga ide Olimpije™ sad i je l' sve igra u gostima do kraja? 

 

Idu na Andoru. Posle dva favorita kao da gledam da ce da izgube to polufinale od tima koji nije nista bolji od njih.

  • +1 2
Link to comment

Predzadnja odbrana Blazica je cirkus. Svo vreme mu je bila ruka na ledjima čoveka. Zato je Pulen preuzeo sledecu odbranu i doktorski je odradio. Doduse, i sudije su malo prebrzo pisnule na faul u napadu u poslednjem minutu al dobro sad.
Sve u svemu cirkus od utakmice, u kome jw Bursa bila bolja ili makar manje loša.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Profesionalac said:

Nikodije sad ne zna da li da glasa za Šoneta ili Alimpija za najboljeg evropskog trenera :D

 

Glasam za košarkašku radionicu Čović iz Železnika, rasadnik najboljih mladih evropskih trenera.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, Nikodije said:

I Partizan i Cedolimpija su odigrali na bazi kurca protiv njih, baš su nadigrani i jedni i drugi.

ovo večeras sam gledao malo više od pola utakmice, ali to što sam video, kao i za utakmicu u areni poslednje što neko može da kaže je da su protivnici burse igrali na bazi kurca

 

  • +1 2
Link to comment

Ja msilim da ce klipa da ostane upisan u istoriji kluba kao glavna osoba za mladje kategorije koji nikada ni jednog igraca nije izbacio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...