Jump to content
IGNORED

158.-mi večiti derbi Partizan - Crvena Zvezda 23.09.2018.


kud_genijalci

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    54

  • MiddleClass

    38

  • copkillah

    34

  • theanswer

    23

7 minutes ago, theanswer said:

 

 

kako samo onaj slepac nije bio sto posto siguran da je lopta bila metar iza linije na onom derbiju, to me interesuje. tad je bilo zaklonjen od stative, izvlačili se uglovi kako glavni nije mogao da vidi itd. još lopta bila na zemlji jbt. ovaj majstor iza golmana ceni loptu u visu, bog jebeni otac.

 

Kad ostanes bez argumenata onda ides na - a sta je bilo u onom derbiju. Ne no, trojka Drobnjaka iz auta.

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

sudija ima standard, ono što vidiš sviraš, ono što ne vidiš ne možeš da sviraš. opet kažem nemoj da se zajebavamo, lakše je oštetiti nekoga time što nešto ne vidiš nego oštetiti nekoga ako vidiš nešto što je sumnjivo. tako da ti ta teza realno ne stoji. 

 

Opet izmišljaš neke svoje standarde. Sudiji koji stoji na gol-aut liniji osnovni je posao da vidi da li je lopta prešla crtu. Nema opciju "I dunno, nisam video sa stopostotnom sigurnošću pa ću da se pravim lud". Ako ne kaže ništa, on je odlučio da lopta nije prešla - ta odluka nosi ogromnu težinu, baš kao i odluka da lopta jeste prešla.

 

Tebi se čini da je OK da se sudija pravi lud ako nije sasvim siguran samo i isključivo zato što je u pitanju Partizan. Imam razumevanja za navijačku pristrasnost, nisam ni sam imun na nju, ali jebote - ne možeš da je transliraš na teorijski plan pa zahtevaš neki sumanuti standard stopostotne sigurnosti koji nikad nigde nije postojao. 

 

Tvrdi slobodno da je sudija Terzi u džepu, tvrdi da mu Vučić steže muda, tvrdi šta hoćeš, samo nemoj kao argument da navodiš nepostojeća pravila fudbala. 

Link to comment

Iz ovog nautilusovog ugla, kao da lopta dodiruje zadnji deo stative. Ako iz tog ugla deluje tako, da se pometimo 10m desno tj do gol-aut linije, moze biti samo losije/gore po to da je gol.

Link to comment

Kad je jednom bila mnogo jasnija situacija, ali je trebalo da bude u korist Partizana, naravno gol nije priznat, iako se tada jasno videlo da je lopta bila u golu:

 

Dn2fDq5XoAA8AzF.jpg

 

Edited by Tresko
Link to comment
Just now, MiddleClass said:

Metar u golu!

 

и један и други судија стоје добро, имају чист поглед на ситуацију из мало различитих углова. не сметају им играчи, стоје са супротних страна стативе.

Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

 

Kad ostanes bez argumenata onda ides na - a sta je bilo u onom derbiju. Ne no, trojka Drobnjaka iz auta.

 

pomesao si me sa nekim ko je ostao bez argumenata

 

 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Opet izmišljaš neke svoje standarde. Sudiji koji stoji na gol-aut liniji osnovni je posao da vidi da li je lopta prešla crtu. Nema opciju "I dunno, nisam video sa stopostotnom sigurnošću pa ću da se pravim lud". Ako ne kaže ništa, on je odlučio da lopta nije prešla - ta odluka nosi ogromnu težinu, baš kao i odluka da lopta jeste prešla.

 

Tebi se čini da je OK da se sudija pravi lud ako nije sasvim siguran samo i isključivo zato što je u pitanju Partizan. I

 

 

 

to si ucitao, neces da priznas da je lakse sudiji da ne svira nista u ovakvoj situaciji nego da svira nesto. 

Link to comment
 

и један и други судија стоје добро, имају чист поглед на ситуацију из мало различитих углова. не сметају им играчи, стоје са супротних страна стативе.

Kako stoje dobro?

Jedan metar iza a drugi dva metra ispred, nijedan ne stoji na samoj liniji

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Taj sudija iza gola i ima zadatak da u ovakvim situacijama donese odluku, jer je izmedju ostalog i zbog toga tu postavljen. Kako god bilo, bolji mu je polozaj nego Stojkovicu koji se kune i u mamu i u tatu da nije presla... Naravno, glavni moze da ga iskulira, ali pre ce da mu pukne samar nego to da uradi. Taj sudija na liniji je bio tu, bio u najboljem plozaju da vidi sta se desilo i presudio je. Danas jedni tvrde da jeste, drugi da nije, ja ne videh ni jedan dokaz da je doneo pogresnu odluku sem ismevanja odluke koju je doneo. 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...