Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Zasluženo, bolja ekipa ide dalje, Denver ima masu solidnih košarkaša, ali osim Jokića ni jednog koji je top kalibar - Milsap je to možda bio nekad ali definitivno više nije, Marej je igrač za rotaciju, o ostalima ni ne vredi pisati nešto posebno...

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sjajna sezona Denvera, najmladji tim u PO, 8. najmladji u istoriji...pokazali su karakter u doigravanju, igrali dve serije po 7 utakmica...steta je sto su imali najlakseg protivnika za prolaz u finale i odigrali su bezmudo u win or go home utakmici...jbg, desava se...pokupili su neko iskustvo, bice bolje naredne sezone

 

i da ne zaboravim, CJ je odigrao kao najveci mudonja, kapa dole

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Cestitke J.R.Cashu :) CJ-ova utakmica karijere. 

 

Sto se tice Denvera, fenomenalna sezona. Nekako mislim da je i bolje sto su ispali sada, u finalu ne bi nista uradili a ovo im daje prostora da grizu dalje i jure neko novo finale konferencije. Posle skoro 70 odgledanih utakmica Denvera ove sezone vreme je da odmorim malo :D 

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Ne može da ti bude žao kad ovako odigraju. 

+1. Sve čestitke portlandu a pogotovo CJ. Hladan kao špricer.

Denver ako može negde da trejduje Mareja, Herisa i Bartona za jednog normalnog beka, kao i nekoga ko stvarno vredi 30 miliona i zameni mrcinu Milsapa. :D

 

Link to comment

CJ :Hail: Jedini akter dostojan 7. utakmice polufinala zapada veceras u obe ekipe. Fenomenalna partija. 

 

Dobar plejof za Denver, ali totalni no-show veceras. Mozda i bolje, Warriorsi bi ih jebali mnogo ruzno, imaju oni jos rupa da popunjavaju. Za sad je ovo dovoljno.

Link to comment

igraju kuci odlucujucu vola ne mogu da pogode. marej se izivljava, polaze opusteno i popije banancugu. kida te cj drugu za redom i trener to ignorise. odsekli su jokica.

limitirano spolja. dosta su i napravili ove sezone

Link to comment

jedna stvar mi nije jasna, igraš za finale konferencije i dopuštaš da 2/3 poena primiš iz polaganja iz reketa posle jednog driblinga

 

pa drvo da su stavili u reket cj bi se bar jednom zakucao u isto

Link to comment

Meni jedino zao zbog biznisa, dobro su mi se prodavale Denverove stvari na par sajtova, bili su u euforiji. Kao ekipe nakon odgledanog mi bas nije zao, Jokic i gomila bezveznjaka, njima bi i 1 Filip Covic uneo mozga u igru, nijedan bek ne zna da odigra pik i podvali asistenciju centru, svi gledaju samo kos pa ako ostanu bez pozicije u dvokoraku bacaju ocajnicke pasove. 

Sto je najgore nije ni Rip Shiti mnogo bolji, ovo su dobili na ludilo jednog igraca, inace i kod njih uglavnom silovanje. 

Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

Sjajna sezona Denvera, najmladji tim u PO, 8. najmladji u istoriji...pokazali su karakter u doigravanju, igrali dve serije po 7 utakmica...steta je sto su imali najlakseg protivnika za prolaz u finale i odigrali su bezmudo u win or go home utakmici...jbg, desava se...pokupili su neko iskustvo, bice bolje naredne sezone

 

Tesko.

Ovde su namestili zreb plus je Portland bio oslabljen.

Ali sta da se radi.

Vazni igraci Denvera poput Milsapa i Mareja nisu odigrali ovu utakmicu.

I sam Jokic je na kraju pukao kada je pokusao da povuce ali nije on kriv za poraz.

Isporucio je skoro 30 poena.

 

Takodje neke vazne skokove u napadu im je uzeo Portland.

Nije Denver nasao nacin kako da brani prodor u 3/4, lako je Portalnd  probijao prednju liniju a ispod kosa nije bilo zastite.

Link to comment

Kakav bedan performans Denvera, ovo je pakao.

 

Kakva klasa je ovaj Mekalum, ubica. Čovek je sam dobio seriju, Liliard lelujao sa formom, ali ovaj je punio non stop.

Samo budala može da krivi Jokaru za bilo šta. Naš debeli jednostavno nema sa kime da igra, mislim da me najviše nervira prehajpovani Heris koji bukvalno ne postoji na terenu i skupi poena koliko bi skupio verovatno bilo ko sa tolikom minutažom. Izrazito je limitiran, Jokić da dve trojke, posle toga se izvlači pa brat bratu pet puta sam posle pika, niko da mu da jebenu povratnu dok Marej i Heris bacaju frljoke ka košu.

Svaku utakmicu od Mareja i Herisa, jedan se ne pojavi. Klupa 17 poenta za 48 minuta jebote, jel moguće da su toliko jebeno jalovi. Denver nije tim za finale konferencije,  Lilard i Mekalum su mnogo jača osovina od Jokića i Mareja, Milsap mnogo promenljive forme, odigrao dobar deo plej ofa verovatno iznad mogućnosti.

Tužno, ali zaslužen poraz, nema za čim da žale. 

Link to comment

Milsap se nekako i ponasao poslednjih minuta kao da mu je to labudova pesma u Denveru..ovi ostali, mlako. 

 

Imaju prostora, neka reorganizuju tim. Moze li Ajzeja Tomas nesto da pruzi uopste ?

Link to comment

pa dobro, videli su di su. za sledecu godinu da se sredi rotacija na krilima, jer imaju 5 igraca od kojih nijedan ne moze da cuva igraca viseg od 2m i nijedan nije lid gard.

 

za klupu stvarno ne znam. ne znam sta ocekivati ubuduce od morisa.

 

mari je ovaj plejof odigro iznad svog standarda u napadu (na drugoj strani terena siljio patku na njemu ko je stigo), tako da je bzvze da ga kritikujem ali i dalje mislim da on ima limite koje godine ne ispravljaju.

 

Link to comment

A da, odbrana. Denver ima veliki problem u odbrani pre svega kod zaštite obruča. Jokara tu ne može da uradi ništa, i imho, to je najveći nedostatak njegove igre. Em jedva stigne da pomogne, kad stigne, em ne može da skoči i zalepi iole atletičnijeg beka. Marejeva odbrana bekova je smehotresna, ja ne znam da li je neko krenuo u prodor da je uspeo telom da stigne barem jednom, i nešto odbrani. Jednostavno, ko je probio prvu liniju, imao je uglavnom otvoren put do koša i lagano polaganje, i čini mi se da je Portland to i svesno eksploatisao. 

Link to comment

Žali bože šta sam gubio toliko vreme na ove kretene. Protiv raspadnutog Portlanda vode 17 razlike i na kraju izgube. Ovo je valjda prvi put u historiji košarke da niko osim centra u ekipi ne da ni jednu trojku.

 

Svaka čast Jokiću ali jedan je Novak Đoković. Kod Jokića se vidi da nema pobednički mentalitet, bilo je tako i prošlih sezona kada su uvek zamalo izvisili za playof.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...