Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

denver ima ludu srecu.

 

najebace tim koji igra posteno i ne kalkulise, juta dzez. i sta posle ja da kazem svom sinu s kojim gledam utakmice i koji je veliki zaljubljenik u kosarku kad me pita tata sta je ovo?

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • pbg12345

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 minutes ago, fancy claps said:

najebace tim koji igra posteno i ne kalkulise, juta dzez. i sta posle ja da kazem svom sinu s kojim gledam utakmice i koji je veliki zaljubljenik u kosarku kad me pita tata sta je ovo?

 

 

Nista, reci mu da ide Denver na cika Grega. Pazi sta zelis u zivotu, mozda ti se ostvari.

Link to comment
Just now, Host said:

Reci mu da je sve u redu i da nista ne brine. Lejkersi nisu u plejofu.

 

uz duzno postovanje, ja tebi ne govorim kako da vaspitavas svoju decu, ostavi moje dete na miru.

Link to comment
9 minutes ago, Fins fleet said:

Nista, reci mu da ide Denver na cika Grega. Pazi sta zelis u zivotu, mozda ti se ostvari.

 

uh, nadam se da ce biti spursi.

Link to comment

nisam znao da je ovo zvanicni navijacki forum nikola jokica i njegovih denver nagetsa pa se svaka kritika belezi ko trolovanje fanova. izvinjavam se necu vise.

Edited by fancy claps
Link to comment
55 minutes ago, fancy claps said:

nisam znao da je ovo zvanicni navijacki forum nikola jokica i njegovih denver nagetsa pa se svaka kritika belezi ko trolovanje fanova. izvinjavam se necu vise.

 

Samo napred fancy, ko jebe Vucicevca i njegove podanike.

Link to comment

fancy, tvoj doprinos topicu ove godine je pojavljivanje pre 5 meseci da nam kazes kako je Jokic autisticno dete debil koje zivi sa bracom i sada da je četnik u četničkom timu. Ako to nije trolovanje jedan kroz jedan onda ne znam sta je. 

 

Dakle nije fan klub Jokica, eto bar deset ljudi kojima Jokic ide na patku, ali postoji razlika izmedju zelje za ozbiljnim ili polu posprdnim komentarisanjem i random klizećeg starta bljuvanjem kad te pukne hejt. Debeo jeste, ne zna da igra odbranu ok, Denver kalkulise - istina, SNS-ovac takodje - sam priznao. Ali autizmi, cetnici, deca debili i ostala baljezganja su meni trol i neki adolescentski bes, jbg.

 

Inace hajde da pretvorimo topic u jos jedan ČvP brlog. Evo Hjuston ustaše, GSW njihov Blajburg, Dantoni poglavnik. 

 

Znam da bi se Host slozio :fantom:

Link to comment
6 hours ago, Fins fleet said:

Magic dao ostavku

 

Nek se spremi Vladfather. Izdigao je Kingse na staze stare slave, jedini logican nastavak je da to ucini i sa svojim Lejkersima.

Link to comment

@Mos kakvo je ovo sad ponasanje? pazi, mene ne zanima u kojoj meri ti identifikujes s igracemm/timom, ali ova praksa da me non-stop pozivas na trolovanje (to je valjda poziv na ban, nemam pojma) i odredjujes sta je pristojno reci o igracu* je, onako, prilicno bizarna i ima ciling efekt na moju zelju da pricam s tobom. misim ja pisem na ovom forumu sto godina i ovo sto ti radis je izuzetno bizarno. cemu ova velika slova, sto vices, sta ti je?

 

*drugo, nikad nisam rekao da je 'autisticno dete debil', to su mozda drugi pisali.

 

uostalom, sta se zajebavam s tobom, ides na ignor.

Edited by fancy claps
Link to comment

Ne vicem, bio sam u sobi gde nema dostupa internetu pa napisao post u Notes i kopirao ovde bez sajzovanja slova, my bad.

 

ne pozivam na ban niti je bilo ko banovan zbog mene tokom 12 godina na ovom forumu. pozivam da pises vise i svrsishodnije (kao sto si i pisao pre u kobijevo vreme) od svrsavanja Jokicu po trepavicama. ali ako hoces to ok, samo cu ja probati manje da citam :) 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...