Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Kingsi mogu i Dubljevica da uzmu npr :)

tako je ba, kingsima treba dobar ofanzivni centar :) ,koli stajn je lošija verzija deandre-a

Link to comment
16 minutes ago, Kurdy said:

neko napisa gore da su mjesta raspodijeljena a ja nešto ne vjerujem da če lebron ostati bez plejofa,sad ko će ispast ne znam,al očekujem  pad u igri nekih timova...portlanda i oklahome npr.

 

Oklahoma sigurno nece padati. Makar ne toliko da ugrozi plejof. Imaju najbolju odbranu u ligi a manjak suta ce nadoknaditi tako sto ce uvek neko da iskoci sa par trojki, kao Grant i Patterson sinoc.

 

Portland isto ne igra iznad svojih mogucnosti. Ima laksi raspored nego dosad i ako prezivi road trip od sedam utakmica posle all stara, plejof ne bi smeo da dodje u pitanje.

Link to comment
On 21.1.2019. at 23:40, Mos said:

Inace, mnogo sam zgotivio Netse. Poceo da ih pratim od kad je LeVert ubio Denver onom trojkom i bas su fun. Russell paklen igrac, Dinwiddie i Crabbe carevi, Allen strvina plus ceo ovaj Brooklyn B.I.G. Paf Dedi u bundi fazon koji furaju :D 

+1 za Netse baš su gotivni.

koli stajn je odlicno zapoceo sezonu, cak je bilo wtf? kako je tako napredovao? Al eto raspade se covek

Link to comment

Raspade se, i sad nije ni ofanzivan ni defanzivan centar :)

 

i od mene plus za Netse, milina gledati kako Raselove lopte upadaju u kos..

Link to comment
On 22.1.2019. at 16:15, theanswer said:

A lejkersi su iznad klipersa, kada sam pisao post bili su oni u 8, ne klipersi. Kad se lebron vrati i odrade neko pojačanje teško mi je da ih zamislim van plejofa bez obzira na povredu Bola  

 

1 hour ago, Kurdy said:

neko napisa gore da su mjesta raspodijeljena a ja nešto ne vjerujem da če lebron ostati bez plejofa,sad ko će ispast ne znam,al očekujem  pad u igri nekih timova...portlanda i oklahome npr.

 

Link to comment

ma kakvi, nema sanse da prodje po bez lebrona

mada su zaista jadni lejkersi bez njega, skoro sam ih gledao protiv klivlenda ili tako nekih mucenika, ajde sto su izgubili, nego sto je ono kosarka ne znam koji nivo. kls. borac bi ih dobio pored morave ako bi nas sluzio sut za 3 :D 

ali bukvalno

no jbg, lebron

 

a porltand nece "pasti", ja cekam dve sezone da krenu nizbrdo i nisam docekao :D

oklahoma pogotovo, oni su u poslednjih mesec dana top 3 na zapadu

 

klipersi su trenutno u 8 zbog one zalihe sa pocetka, dok su jedno vreme bili i prvi na zapadu

oni su nekako premekani, a i nemaju superstara, verujem da ce i minesota i nju orleans do kraja biti ispred njih

Link to comment

:D

12 minutes ago, Timmy said:

Kad su se odrekli Bobana i treba da ga duvaju. 

ovako vec ima smisla :fantom:

 

sale bez, sumnjam da je boban razlog sto su evc duze u negativnoj seriji, ali nije mi najjasnije sto je prestao da ga uvodi kao ranije 10-15 minuta na vecini utakmica. u tom periodu ono sto sam gledao, uglavnom  mu je ok islo, ako vec nije donosio prednost, drzao je ravnotezu

Link to comment

Ne treba Sacramento otpisivati. Oni ako malo podignu kvalitet igre mogu biti kandidati do samog kraja. A vec su pokazali da mogu da naprave iskorak. 

 

Tempira se forma za kraj i PO, uvek su mogucs i povrede kljucnih igraca, a razlike na tabeli minimalne. Tako da je svasta moguce. Pa cak ni ovih 3, 4 na vrhu nisu bas 100% sigurni. 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...