Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

2-3 za sada na proputovanju, sutra od 21:30 mnogo bitna kod Klipersa... Posle toga nesto laksi raspored kuci u narednih 6..Atl,Phila,Spursi,Harden,Miami i Finix, posle tog niza bi mozda moglo da se bude u prvih 8 ;)

Inace cini mi se prvi put sinoc Jeger probao da na 4 i 5 rotira samo Bjelicu,Baglija i Stajna... Dzajls nesto malo morao na kraju kad su Beli i Stajn imali po 5-6 faulova..

Uzivanje je gledati Badija kako sutira cak i kad promasuje:)

Link to comment
41 minutes ago, arheolog1981 said:

Vrhunska epizoda Shaqtin a fool :)

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

 

:D

šak zna za pokojnog beni hila 

barkli se gorko smeje

Link to comment
On 24.1.2019. at 19:02, 189- said:

 

e jebemu mater

a opet igraju iznad ocekivanja, makar mojih, ocekivao sam ih iza ovih 4, a oni su konstantno pri vrhu

jesu oni bas izbalansirana ekipa, ali im je oladipo broj 1 i bez njega  izvesno zavrsavaju u prvom krugu po

jedino ako sabonisa ne puste u prvu postavu i ne poludi :D

bojan je odlican, ali nije materijal za lidera

20 hours ago, Mos said:

Nego, sta mislite o Gasolu u Sakramentu? 

 

20 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

to bi bilo najgori moguci potez, da trejduju bilo sta za igraca koji ima 34 godine. vreme je na njihovoj strani, nema nikakve logike da rade to. 

+1

 

 

 

oni su valjda najmladja ekipa u ligi

gotovo sigurno ekipa sa najmanje "iskustva", od ovih 10 sto (najvise) igraju, jedino je sampert preko tri sezone  u ligi

cini mi se da se to nekako redovno previdja i "traze" nekakva suluda instant resenja

njima prvenstveno treba vremena

7 hours ago, Timmy said:

Ziv je Beli :)

nece u rezerve! :D

pisali smo gomilu puta od pocetka sezone, ali mnogo je on njima vazan

moguce da je inat proradio jer ih je dzekson prilicno zlostavljao ove sezone

43 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

2-3 za sada na proputovanju, sutra od 21:30 mnogo bitna kod Klipersa... Posle toga nesto laksi raspored kuci u narednih 6..Atl,Phila,Spursi,Harden,Miami i Finix, posle tog niza bi mozda moglo da se bude u prvih 8 ;)

Inace cini mi se prvi put sinoc Jeger probao da na 4 i 5 rotira samo Bjelicu,Baglija i Stajna... Dzajls nesto malo morao na kraju kad su Beli i Stajn imali po 5-6 faulova..

Uzivanje je gledati Badija kako sutira cak i kad promasuje:)

prilicno sam siguran da je vec igrao sa samo njima trojicom u rotaciji pod kosem

u svakom slucaju, da bas bitna pobeda, nemaju oni mnogo pobeda u gostima protiv ekipa sa zapada

3 hours ago, bradilko said:

farid= kapela

 

nadje i on sebi mesta :D

neunistiv je hjuston harden

ako se on ne povredi zavrsice u 4 sigurno, a ne bi me iznenadilo i da budu drugi na kraju

a delovalo je na pocetku sezone da ce se bas raspasti + ih povrede bas jebu

Link to comment

- It's not flagrant.
- You can't elbow people in the face.
- It was accident.

- It doesn't matter if it was accident. You can't elbow people in the face!

- For example, I used to do it on purpose ...

 

:lolol::Hail:

Link to comment

inside je više zabavna emisija sa povremenim košarkaškim intermezzom.. barkli ih vadi a kad keni krene da objašnjava na onom velikom ekranu svaki put nešto, jedan trener umre negde na svetu

Link to comment

Curry je zapoceo mec tako sto je u 1/4 imao 0pts, sve sto je pogledao ka kosu je promasio, i sad je sam vezao 4/4 za 3 i 12 poena GSW-a za par minuta

Evo ga sad na 5/5
 

Edited by Have_Fun
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...