Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, Mos said:

Russellov šut :smiley_hail:

Ma jeste, al mogao bi da prikoci malo :)

Tesko ce ovo okrenuti, sem ako Badi ne poludi..

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bogdan se jedini pojavio. Bjelica je nestao u zimskom snu ko medved, a Fox je dosta lošiji u ovom delu sezone i logično je da sledi prizemljenje.

Link to comment

Inace, mnogo sam zgotivio Netse. Poceo da ih pratim od kad je LeVert ubio Denver onom trojkom i bas su fun. Russell paklen igrac, Dinwiddie i Crabbe carevi, Allen strvina plus ceo ovaj Brooklyn B.I.G. Paf Dedi u bundi fazon koji furaju :D 

Link to comment

Malo su provalili Foxa u zadnje vreme cini mi se, pa mu svi daju da sutira,a prodore slabije.. Morace da radi na sutu. Veceras poeni samo kad je lopta bila kod Bogdana u rukama, nebitno poeni ili asisti..

Link to comment

Što se Sakramenta tiče logično je da usledi pad, ipak je to tim projektovan da ima 25 pobeda ove sezone, nije to za džabe. Ono što je smor što meni deluje da je 8 timova na zapadu već poznato, ne vidim koji bi tim od ovih iznad crte mogao da padne ispod i koji bi mogao da preskoči gore. Ostaje samo da se podele nosioci što i nije baš preterano bitno i do plejofa ću tačno malo da iskuliram sa praćenjem. Onda će biti nekoliko zanimljivih mečapova u plejofu i Voriorsi će opet osvojiti jebiga. Sve u svemu kako je krenula sezona delovalo je da će biti mnogo zanimljivije. 

Link to comment

I to poslednju. Bolesnik
I poslednji put se GSW mucio sto se trojki tice, ali su unistili Clipperse. Curry dribliao i naskakao na penal

Sad se ovaj pojavio

I kao sto sam vec rekao, ako Cousins ostane samo na ovom nivou - cao

Link to comment
14 hours ago, theanswer said:

Ono što je smor što meni deluje da je 8 timova na zapadu već poznato, ne vidim koji bi tim od ovih iznad crte mogao da padne ispod i koji bi mogao da preskoči gore. 

 

I meni se cini tako, jedino je pitanje da li ce pogurati malo Lejkerse na racun Jute/Klipersa. Nadam se da nece jer ovo sto igraju ne zasluzuje da bude nagradjeno samo zato sto imaju Lebrona. 

Link to comment

A lejkersi su iznad klipersa, kada sam pisao post bili su oni u 8, ne klipersi. Kad se lebron vrati i odrade neko pojačanje teško mi je da ih zamislim van plejofa bez obzira na povredu Bola  

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...