Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

Bio bih prezadovoljan sa porazom od 2:1, a 1:1 ihaaaaa

 

Inace potpuno je jasno da je vreme za jednog Rikija

 

Edit: Mislim da necemo dobro proci (posebno ako kao sto je najavljeno budu igrali mali Markovic, Zdjelar, Pantic i schlagwort Jankela/ Kicha), eto da ostane napisano

Edited by mozzer
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Trener Partizana Zoran Mirković nije, kao što je red, održao konferenciju za medije pred duel u Evropi

Krivac za to nije trener crno-belih, već razlog za otkazivanje konferencije leži u dva razloga.

Prvi je taj što niko od danskih novinara nije došao na zakazanu konferenciju:Jova:, a drugi je što ekspedicija srpskih novinara nije mogla da stigne na odredište zbog velike gužve u gradskom saobraćaju. 

Link to comment

Jedino što sigurno treba igrati je da se večeras između 21:47 i 22:03 mozzer i George zajednički obraćaju javnosti i postavljaju neugodna pitanja upravi glede dobitka od LE i nedolaska pojačanja.

Link to comment
Just now, Goranz said:

Jedino što sigurno treba igrati je da se večeras između 21:47 i 22:03 mozzer i George zajednički obraćaju javnosti i postavljaju neugodna pitanja upravi glede dobitka od LE i nedolaska pojačanja.

+1

 

:thumbsup:

 

Vec smo izvukli iz Vazure juce da ce FKP naci nacin finansiranja i ako ne udje u Grupe, dakle da ima Plan B (naravno nije rekao koji), a veceras i sutra ocekujemo jos vise, mozda pomene i koliko oprasta Jankella i kada ide!

Link to comment
1 hour ago, Goranz said:

Jedino što sigurno treba igrati je da se večeras između 21:47 i 22:03 mozzer i George zajednički obraćaju javnosti i postavljaju neugodna pitanja upravi glede dobitka od LE i nedolaska pojačanja.

 

To obavezno.

I pre utakmice, za vreme a i posle. To su uvek aktuelna pitanja i prozivke.

Link to comment
13 minutes ago, gone fishing said:

da kada si ti u pitanju, mozer je napravio zaokret od 1800 i od upravobranitelja postao njihov najžešći kritičar :tongue:

Istina. Uvek i svakome dajem dobru i zdravu sansu. Nivo tolerancije dosta dugacak, imajuci vidu da smo u Srbiji. Ali i tu, najdalju tacku su ovi presli. 

 

Dakle:

 

1) Finansijsko stanje

2) Stadion

3) Internat

4) Zasto igraju menadzerski igraci

 

Bez preciznih odgovora na ova pitanja nema puno price sa njima. Sve sto su ucenjeni od strane ove vlasti i njihove garde sa Juga.

 

Edit: Ja sam bio zadovoljan radom ove Uprave do trenutka osvajanja poslednje titule, da ne kazem do prosle zime. Ocito je da se nesto tada desilo i da su poceli da se ugradjuju u svaki transfer, da ne saopstavaju informacije, da sklanjaju pare u dzakovima i kovertama, jednom recju da rade sve protiv interesa FKP. Zasto, kako - mogu da pretpostavim

 

Edit 2: Zato mislim da je dolazak Batice Mirkovica dobar za FKP. On je, koliko znam, situiran covek, njemu ne treba neko drndanje sa budalama i lopovima. Ako on ostane duze pretpostavljam da ce se i neke stvari u FKP poceti menjati na bolje... sve sa Tumbom u pozadini plus Bikom...

Edited by mozzer
Link to comment

Edit 3: Ja sam cuo, naravno, neprovereno, da je taj Plan B za finansije (ako se kao ne plasiramo u LE i nakon sto su izneli svu lovu) Milija Babovic... ne mogu da kazem da se ne uklapa na liniji Batica -> Tumba -> Bik -> Milija B.

 

Naravno, mozda je samo neproverena info.

Link to comment
38 minutes ago, zema said:

manimo se finansijske trivije i spremimo se za radost koju ce nam partizan veceras prirediti

+1

 

Mediji pishu da Nordu veceras ne igra standardni stoper Ulrik Jensen, igrao je obe utakmice sa AIK-om i u nedelju sa Brondbijem. Gledao sam utakmicu u nedelju, izasao je nedge na sredini tekme zbog povrede...

Link to comment
1 hour ago, zema said:

manimo se finansijske trivije i spremimo se za radost koju ce nam partizan veceras prirediti

radost ili gadost?

 

davno nismo primili pet komada. samo konstatujem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...