Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Novi igrač Zakaric zrači optimizmom, cepa pozitivne izjave...

Neka bude makar za nijansu bolji od konkurencije u KONTINUITETU a ne na mahove I bice odlično.

Odmah ćemo zaboraviti ko ga je doveo.

Link to comment

Ajde da vas malo naložim...

 

Ovi Danci uopšte neće biti bez šanse protiv Bešiktaša, budući da lako može da ih zapadne putovanje u Linc umesto u Istanbul. Bešiktaš trenutno odrađuje jednu od jačihtm samoubilačkih misija viđenih u turskom fudbalu, a možete da pretpostavite kakva je konkurencija.

 

Dakle, prvo je otišao Tošinjo u Kinu. Ajde to može lako da se nadoknadi. Onda je otišao Talisca u Kinu. To će već malo teže da se nadoknadi ali ajde, nije moglo da se spreči jer su Kinezi ponudili Benfiki neke bolesne pare za pozajmicu do januara. Onda je otišao Fabri (golman) kod Jokana, to nema šanse da se nadoknadi, svaki kiks odbrane je bilo lakše svariti kada znaš da je on na golu, sad možemo samo tužno da gledamo kako će se 95% tih kikseva pretvarati u golove. E, a onda je otišao i Quaresma, tako da ga nećete gledati u Beogradu u bilo kom scenariju. To jest, niko ne zna da li je otišao ili je ostao - znamo jedino da nije u klubu mada se neki džambasi kunu da su protiv Toršavna na VIP tribini videli nekog tipa koji je isti on. Samo u nedelju sam u ozbiljnimtm medijima pročitao sledeće vestitm kada je u pitanju Q7: "Quaresma se navikava na život u Kini", "Quaresma pozdravlja Čaršiju iz Katara, nikada ih neće zaboraviti" i "Quaresma želi da ostane u Istanbulu do kraja ugovora i zatim se vrati u Portugal". Pitao sve drugare koji prate klub, niko nema pojma šta se dešava. Nemojte konsultovati vikipediju i transfermarkt, bukvalno niko ne zna kako tačno izgleda roster u ovom trenutku.

 

Očekuje se da odu Vida i Pepe, prvi jer sad može dobro da se zaradi na njemu pa adje ima kao neke logike, a drugi naravno u Kinu. Ili Katar, da im promoviše SP. Takođe se očekuje da odu Negredo i Lens, pri čemu odlazak onog prvog nije šteta a odlazak onog drugog je čist ćar. Startni DMC (Hutchinson) ima 35 godina i katastrofa sezonu iza sebe, trebalo je i on da ode ali mu je propao transfer.

 

U redu, desi se ponekad egzodus ali dođu novi. Ko je sve došao, pitate se? Došao je... niko.

 

To jest, Gökhan Töre se oporavio od loma noge i spreman je da zaigra posle pauze od godinu-dve. Da li sa utokom ili bez utoke, to ćemo još da vidimo. U protokolu za Toršavn sam video neka imena za koja sam bio 100% siguran da su napustila klub tipa pre 4 godine.

 

Šlag na torti su izjave koje stižu iz uprave ili od dobro upućenihtm izvora, a koje će siguran sam zvučati neobično poznato svakom posetiocu ovog uzaludnog topika:

 

"Stižu pojačanja!"

 

Sad će, samo što nisu. Ono, nema čak ni imena da se navijači malo lože (pominjao se Ospina pre par nedelja i to je to), nego se apeluje na suvu sposobnost uprave koja je poznata po tome što ne voli da troši velike pare na transfere već se oslanja na svoju magijsku sposobnost da iz ničega zabode bisere poput Talisce, Fabrija ili Adriana, ili da za siću izvuće iz naftalina majstore poput Q7 ili Babela (koji sada nema sa kim da igra u napadu tako da njegov ostanak u klubu ne znači mnogo).

 

Nema sekiracije, prelazni rok u Turskoj traje do 31. avgusta. Stići će pojačanja, jedino što će se do tada ispasti iz Evrope i prosuti prvi bodovi u ligi pa će se tim sa ili bez pojačanja boriti za plasman između 3. i 5. mesta.

 

Sa gore navedenim u vidu, ovaj topik bi mogao da vidi još neke trzaje kada bi Batini šehidi bili u stanju da prođu onaj Nordštagod. Što oni naravno nisu u stanju tako da je uzaman i ovaj spektakularni raspad na Bosforu. Ko voli da se kladi, možda može da proba da u poslednju rundu prolaze Nord i Linc.

 

 

 

Edited by Redoran
Link to comment

Ihaj Redorane vidi se da voliš crno bele, zvucis jako poznato i temeljno. :D

 

Iz tvojih usta u naš džep, pa da možda i bude osveta. Sve se nadam da ce Zakarije I Batica da urade neku magiju nikad vidjenu. 

Saznaćemo za dva dana, lopta je okrugla, danas svi igraju fudbal a mi smo Partizan. :)

Link to comment

Pa evo stize nam i pojacanje, konacno pravo - Cafu! A ne, cekaj, on ide u Zvezdu. Stojiljkovic igrac od 750k izgleda nije dovoljan kao centarfor, slabo je to. Aha, niko u FKP. Aha. Okej. Pa dobro. Brze bolje jace!

 

Smatracu za veliki uspeh Batice ako prodje Nord sa SL grdnom bukovinom, menadzerskim hipstercicima (da ne pisem onu rec na p ili g), juniorima koji nisu ni blizu prvog tima i ova 4 stranca otaljanih veterana. A da i ova 3 penzionera od kojih jedan (Ostojic) nece da igra jer mu se ne isplacuju plate izgleda Jedino ako nas spase najbolji igrac BiH Zakarija, ne vidim drugo....  Srbija 2018

Link to comment

Prvo si nas ukanalio nedovođenjem kvalitetnih igrača u Partizan a sada si zabrinut za "šestomesečni budžet" Partizana ako se ne plasiramo u LE.

Sada pokajnički kažeš "pratimo želje našeg novog trenera". I naravno, odo dovođenja kvalitetnih igrača neće biti ništa. Bitno je reći nešto što prija ušima navijačima Partizana... ali si se zajebao. Više ti niko ne veruje.

Što kaže Mozzer, komšije dovode nespremnog Stoijlkovića za 750K a sada hoće i Kafua iz Bordoa. A mi? Pa nema se...pare moraju da idu iz Partizana velikom vođi a ne u obrnutom smeru.

 

Jedan od SNS skakavaca, Gmazura:

 

Ulazak u Ligu Evrope je šestomesečni budžet Partizana!

 

Direktor crno-belih ističe da prate sve što novi stručni štab izrazi kao želju.

Direktor Partizana Miloš Vazura kaže da poslovanje Partizana ne zavisi toliko od plasmana u Evropu, ali da može da pomogne dosta ulazak u Ligu Evrope.

- Liga Evrope je šestomesečni budžet Partizana, da do sledećeg prelaznog roka  bi mogli mirno da poslujemo. Pored toga donosi i bolju prodaju igrača.  Niko ne zna preciznu cifru koliko se dobija novca, jer UEFA uračunava i neke kazne. Oko četiri miliona je zarada ako se uđe.

 

Da li će biti nekih promena dolaskom novog štaba?

 

- Ako smatraju da treba i da mogu da uklope igrače u narednih 15 dana mi smo tu ispunimo njihove zahteve. Sve radimo u dogovoru sa njima. - kaže Vazura.

 

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2981619-ulazak-u-ligu-evrope-je-sestomesecni-budzet-partizana-video?utm_source=nove_povezane_vesti&utm_medium=preporucene&utm_campaign=nove_povezane_vesti&utm_content=1

Link to comment
On ‎6‎.‎8‎.‎2018‎. at 14:46, BlackGeorge said:

 

Ne nadam se ja ništa. Na njima je odluka ne na meni. Da li im se više isplati da pokupuju više od 50% utakmica u prvenstvu da ne bi završili u sredini tabele ili da se stvarno pojačaju i da igramo normalan fudbal.

 

kamo sreće da imaju toliko mozga...

 

nisu oni ludi. ludi smo mi jer i dalje volimo naš klub :violina:

Link to comment
30 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Što kaže Mozzer, komšije dovode nespremnog Stoijlkovića za 750K a sada hoće i Kafua iz Bordoa. A mi? Pa nema se...

 

Najskuplje pojačanje u istoriji crno-belih, za koje je klub iz Humske izdvojio 1,65 miliona evra, stigao je u tabor srpskog prvaka iz Slovana, a dočekao ga je Partizanov sportski direktor Ivica Iliev.

Link to comment
7 minutes ago, samo_opusteno said:

 

Najskuplje pojačanje u istoriji crno-belih, za koje je klub iz Humske izdvojio 1,65 miliona evra, stigao je u tabor srpskog prvaka iz Slovana, a dočekao ga je Partizanov sportski direktor Ivica Iliev.

 

Nemoj, molim te.

I sam si svestan (valjda) da ste dovodili igrače za ozbiljne novce. Ne kači se uzalud na jednog igrača kada su već dvojica iz zvezde zajedno premašili tu cifru (Stoiljković i Ben) a da o ostalima ne govorimo. 

Link to comment
54 minutes ago, BlackGeorge said:

Prvo si nas ukanalio nedovođenjem kvalitetnih igrača u Partizan a sada si zabrinut za "šestomesečni budžet" Partizana ako se ne plasiramo u LE.

Sada pokajnički kažeš "pratimo želje našeg novog trenera". I naravno, odo dovođenja kvalitetnih igrača neće biti ništa. Bitno je reći nešto što prija ušima navijačima Partizana... ali si se zajebao. Više ti niko ne veruje.

Što kaže Mozzer, komšije dovode nespremnog Stoijlkovića za 750K a sada hoće i Kafua iz Bordoa. A mi? Pa nema se...pare moraju da idu iz Partizana velikom vođi a ne u obrnutom smeru.

 

Jedan od SNS skakavaca, Gmazura:

 

Tako je Djordje. Kad mu ni ja vise ne verujem, a nimalo mu vise ne verujem - znaci da je kraj. Ili LE ili Titula ili Mars napolje. Ili smo pod jasnom okupacijom. 

 

21 minutes ago, samo_opusteno said:

 

Najskuplje pojačanje u istoriji crno-belih, za koje je klub iz Humske izdvojio 1,65 miliona evra, stigao je u tabor srpskog prvaka iz Slovana, a dočekao ga je Partizanov sportski direktor Ivica Iliev.

Stvarno nemoj se blamirati sa ovim... ako vec ovi slabo placeni novinarski bednici ovo prenose i niko ne sme da pita FKP da objave finansije i pisu do najmanje crtice kako im narede pa ne moramo mi ovde da pisemo gluposti, ne ljuti se... Pricamo kako jeste... Zvezda, kao u Basketu za vreme Radonjcia, ima dupli budzet u odnosu na FKP... ia ja ponovo kazem - nema nista protiv da Zvezda uima dobar budzet (i ostali Klubovi naravno), ali imam ako se FKP brutalno krade i napada na sve nacine... sramotno... Srbija 2018

Link to comment
19 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Nemoj, molim te.

I sam si svestan (valjda) da ste dovodili igrače za ozbiljne novce. Ne kači se uzalud na jednog igrača kada su već dvojica iz zvezde zajedno premašili tu cifru (Stoiljković i Ben) a da o ostalima ne govorimo. 

 

Ne moramo se kaciti za jednog, mozemo ici i dalje, Pantic i Zdjelar npr. koliko su njihovi otkupi...

 

Edited by samo_opusteno
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...