Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

Just now, samo_opusteno said:

 

Ne moramo se kaciti za jednog, mozemo ici i dalje, Pantic i Zdjelar npr. 

 

 

Ne kenjaj.

Ajde okači spisak SVIH fudbalera koji su došli u zvezdu od kada je tu Milojević i za koje pare i okači naše za to vreme.

 

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

28 minutes ago, BlackGeorge said:

Ne kenjaj.

Ajde okači spisak SVIH fudbalera koji su došli u zvezdu od kada je tu Milojević i za koje pare i okači naše za to vreme.

 

 

Djukic/Mirkovic - Milojevic

 

Stojkovic - Borjan

Enahe - Stojkovic

Valijente - Savic

Miletic - Degenek

Miletic - Rodic

Suma - Ebesilio

Pantic - Krsticic

Zdjelar - Jovicic

Tosic - Ben

Jankovic - Radonjic

Rikardo - Stojiljkovic

 

Ziv nisam da objasnis tu neku veliku razliku, obzirom da za vecinu igraca nemamo cifre i moramo da nagadjamo, ali ako gledamo njihove reputacije pre dolaska ovde zaista ne znam gde je ta razlika. Npr. vi ste platili Zdjelara koliko i mi Jovicica, Jankovic vas kosta verovatno vise nego nas Radonjic kog smo doveli sa splavova da vratimo u zivot. Stojkovic ima vecu reputaciju od Borjana, Djukic i Mirkovic vas verovatno vise kostaju od Milojevica. Suma je skuplji od Ebesilija, moguce i Enahe od Stojkovica jer je igrao 2 sezone standardno u Steaui a Stojkovic dosao iz cvajte. Ben je skuplji od Tosica ali verujem da i on prima lepe pare kod vas. Objasni, cekam. 

Edited by samo_opusteno
Link to comment

Znao sam da ne smeš da odgovoriš. 

Boli me Q za reputaciju i poređenje igrača po pozicijama. Ukupna cifra me ineteresuje SVIH igrača i kod nas i kod Vas, makar ovo što pišu mediji.

Počeo si sa Suminom cifrom koja je takođe upitna i koja može "da se nagađa" kao što ti kažeš. Ajde sad, nagađaj sve.

 

I gde ti je nestao Retardinjo kojeg ste doveli za oko 350K što kažu mediji? Pojela ga maca?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Od svih nabrojanih igraca u FKP jedini koji je dosao spreman je Stojkovic i Rikardo. Od svih nabrojanih igraca u Partizanu samo za Sumu je placeno obestecenje (zapravo su oprali izmedju 500k-1M). I za Zdjelara - ali govoto sam siguran da je rec o pranju para za Ramadanija. Kroz Tosicevu platu se peru pare takodje. Ostali i ne primaju pare redovno. 

 

Krsticic je doveden direktno, direktno iz Primere. Rodic i Jovicic iz ruske Lige kao i Enake. Ebesilio direktno iz Apoela, Ben iz Olimpijakosa, Stojiljkovic iz Brage. 

 

Da ne pricamo o prethodne 2 sezone.


Samo malo realnosti... ako cemo ozbiljno da diskutujemo naravno

Link to comment

teško da iko zna, osim učesnika u raboti, koliko stvarno košta neki igrač i kakvi su uslovi pod kojim se dovode. tačno mogu da zamislim kako radojica božović deli te pare pod pretnjom da će igraču da polomi obe noge i šta radi slična bagra

 

 

Link to comment
57 minutes ago, Apollo Creed said:

Ko vam prenosi ovo sutra i kad?

19:45 ск, а можда и ртс ако шеф каже да

 

е

шеф из јајинаца, не терза

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

sta fali, šef će da kaže da, mi ćemo da napišemo saopštenje za izrazima najdubljeg divljenja, za prenos tekme i odbranu Kosova i nadljudske napore, to nespavanje, nejedenje, nepijenje i marljiv rad u interesu mira i stabilnosti u regionu

Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

19:45 ск, а можда и ртс ако шеф каже да

 

е

шеф из јајинаца, не терза

за сад арена1

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...