Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

9 minutes ago, rock bob said:

ako tri tima imaju isti broj bodova pravi se trougao?

 

liv 6

nap 5 

psg 5

 

napoli bolji medj. nisam siguran uopste

U pravu si, ja sam pogriješio. 

Znači treba pobjeda obavezno.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, borris_ said:

Stavio sam ti šta se sve vidjelo danas na terenu i pitao šta je legitimnih. Odgovor je Nejmara je kancer fudbala, čuj kancer modernog fudbala.  Ostale stvari su šta? Gripa?

 

On predstavlja sve što je pogrešno u današnjem fudbalu. Pod jedan, količina novca kojom je plaćen je pogrešna. Pogrešan je način na koji je plaćen, izbegavanjem FFP-a, prilično džukačka fora, ali po zakonu, jelte. Da ne pominjem iz koje zemlje dolaze te pare. Pogrešno je njegovo ponašanje na terenu. Pogrešno je njegovo bacakanje svaki put kada ga neko oštrije pogleda. Pogrešan je njegov bes na ivici suza kada se neko usudi da ga dotakne. Pogrešan je njegov jezivi uticaj na klince koji ga gledaju i koji to upijaju kao normu ponašanja. Sve to što sam naveo je kancerogeno po fudbal. 

Link to comment
9 minutes ago, borris_ said:

U pravu si, ja sam pogriješio. 

Znači treba pobjeda obavezno.

da, ili da se uzdate u napoli. ima li neymar zuti, na tviteru sam procitao da on i verati ne igraju u poslednjem kolu?

 

gledam izjavu klopa, novinar mu prica treba vam 1:0 za prolaz, ako nap da gol onda dva razlike. izgleda vec upisali pobedu psga u bgu.

Link to comment
10 minutes ago, copkillah said:

On predstavlja sve što je pogrešno u današnjem fudbalu. Pod jedan, količina novca kojom je plaćen je pogrešna. Pogrešan je način na koji je plaćen, izbegavanjem FFP-a, prilično džukačka fora, ali po zakonu, jelte. Da ne pominjem iz koje zemlje dolaze te pare. Pogrešno je njegovo ponašanje na terenu. Pogrešno je njegovo bacakanje svaki put kada ga neko oštrije pogleda. Pogrešan je njegov bes na ivici suza kada se neko usudi da ga dotakne. Pogrešan je njegov jezivi uticaj na klince koji ga gledaju i koji to upijaju kao normu ponašanja. Sve to što sam naveo je kancerogeno po fudbal. 

 

Kako tebe i kolegu čekmežeta ne mrzi da lečite fudbalske kancere baš večeras, posle ovako sramotne predstave tima za koji navijate? 

 

Pitam za druga, on bi stvarno voleo da ima mental fortitude kakvim vi raspolažete, pa da odmah posle utakmice u kojoj je njegov tim šutnuo na gol samo jednom i to sa penala može da se prešalta na ispravljanje krivih drina oko Neimarovog bacakanja po terenu, džukačkog izbegavanja FFP-a, itd.

Link to comment
14 minutes ago, copkillah said:

 

On predstavlja sve što je pogrešno u današnjem fudbalu. Pod jedan, količina novca kojom je plaćen je pogrešna. Pogrešan je način na koji je plaćen, izbegavanjem FFP-a, prilično džukačka fora, ali po zakonu, jelte. Da ne pominjem iz koje zemlje dolaze te pare. Pogrešno je njegovo ponašanje na terenu. Pogrešno je njegovo bacakanje svaki put kada ga neko oštrije pogleda. Pogrešan je njegov bes na ivici suza kada se neko usudi da ga dotakne. Pogrešan je njegov jezivi uticaj na klince koji ga gledaju i koji to upijaju kao normu ponašanja. Sve to što sam naveo je kancerogeno po fudbal. 

 

Dodaj na to i onaj ispad da je posle dva meseca u Parizu hteo nazad u Barselonu, jer Pariz ipak "nije ono sto je on ocekivao"

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Kako tebe i kolegu čekmežeta ne mrzi da lečite fudbalske kancere baš večeras, posle ovako sramotne predstave tima za koji navijate? 

 

Pitam za druga, on bi stvarno voleo da ima mental fortitude kakvim vi raspolažete, pa da odmah posle utakmice u kojoj je njegov tim šutnuo na gol samo jednom i to sa penala može da se prešalta na ispravljanje krivih drina oko Neimarovog bacakanja po terenu, džukačkog izbegavanja FFP-a, itd.

 

Pa šta da ti kažem, videli smo šta smo videli, jalovu inicijativu, nije baš toliko dramatično. Ne možemo baš svaku da dobijemo, a pošto još uvek to ne znači ispadanje iz LŠ, ja sam skroz kul :fantom: I ovo o čemu ja pričam je najupečatljiviji deo utakmice.

 

Just now, goofs said:

 

Dodaj na to i onaj ispad da je posle dva meseca u Parizu hteo nazad u Barselonu, jer Pariz ipak "nije ono sto je on ocekivao"


kancer.

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

Pa šta da ti kažem, videli smo šta smo videli, jalovu inicijativu, nije baš toliko dramatično. Ne možemo baš svaku da dobijemo, a pošto još uvek to ne znači ispadanje iz LŠ, ja sam skroz kul :fantom: I ovo o čemu ja pričam je najupečatljiviji deo utakmice.

Kažem ja, fenomenalne sposobnosti samoobmane :hail: "Ne možemo baš svaku da dobijemo" je zanimljiv način da se kaže "nismo dobili u gostima još od onih 0-5 u Portu proletos".

 

Ajde što ste vi kul, ali i Klop je obično kul sa tim što njegov tim više ne šutira na gol. 

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kažem ja, fenomenalne sposobnosti samoobmane :hail: "Ne možemo baš svaku da dobijemo" je zanimljiv način da se kaže "nismo dobili u gostima još od onih 0-5 u Portu proletos".

 

Ajde što ste vi kul, ali i Klop je obično kul sa tim što njegov tim više ne šutira na gol. 

 

Pa vidim ja problem ali šta ja tu mogu da uradim? :D Mogu samo da gledam koliko utiče na našu poziciju u takmičenju i trenutno još uvek ništa nije odlučeno. 

Link to comment
23 minutes ago, rock bob said:

da, ili da se uzdate u napoli. ima li neymar zuti, na tviteru sam procitao da on i verati ne igraju u poslednjem kolu?

 

gledam izjavu klopa, novinar mu prica treba vam 1:0 za prolaz, ako nap da gol onda dva razlike. izgleda vec upisali pobedu psga u bgu.

 

Igraju i Verati i Nejmar u Bg. Dva zuta imaju... tri je suspenzija.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Pa vidim ja problem ali šta ja tu mogu da uradim? :D

Pa ništa, možeš da se nerviraš i očajavaš kao ja... a možeš i da kreneš u keyboard krusader borbu protiv brazilskog kancera u fudbalu.

 

Bez zezanja, zavidim ti na toj opciji. Meni je nekako patos zbog ponižavajućih poraza uvek nadjačavao svaki pravednički hejt protiv sile, nepravde, murinjovštine, ili čega već.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

 

Pazi, Nejmara gotive samo navijači PSŽ-a, Brazilci i deca do petog razreda osnovne škole. Većina ostalih ga prezire, reklo bi se sa dobrim razlogom. On je kancer fudbala, on predstavlja sve što je pogrešno u modernom fudbalu, koliki god talenat bio i koliko god dobrih poteza imao. 

:lol::isuse: 

Link to comment
7 hours ago, rock bob said:

ako tri tima imaju isti broj bodova pravi se trougao?

 

liv 6

nap 5 

psg 5

 

napoli bolji medj. nisam siguran uopste

 

7 hours ago, borris_ said:

PSG ide dalje ako Napoli dadne manje od 3 gola u slučaju da izgubi sa jednim golom razlike i ako izgubi sa vise od jednog gola razlike.

 

6 hours ago, borris_ said:

U pravu si, ja sam pogriješio. 

Znači treba pobjeda obavezno.

 

U pravu smo obadvoje. Liverpool ide dalje ako pobjedi.

PSG ide dalje ako pobjedi.

Ako odigra neriješeno, ide dalje ako Napoli izgubi sa dva gola razlike ili sa jednim golom a da ne da više od dva gola.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...