Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

Jedini veći idioti od Murinja su oni što ga drže u klubu. Čovek je Man Utd bukvalno sveo na nivo sprdnje, i to sa punim pravom. Pošto to što mi igramo, da budžetom koji imamo a pre svega imenom i reputacijom je jednostavno jedan neopisivi blam.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

šta su ovi ljudi mislili kad su umesto 1 Jardima, mrtvog ozbiljnog lika,  namazanog, trofejnog  trenera, doveli Tijeria Henria, simpatičnog avanturistu početnika

 

gde im je bila glava, šta su mislili da će da se desi

 

 

Edited by levi
Link to comment
10 minutes ago, levi said:

šta su ovi ljudi mislili kad su umesto 1 Jardima, mrtvog ozbiljnog lika,  namazanog, trofejnog  trenera, doveli Tijeria Henria, simpatičnog avanturistu početnika

 

gde im je bila glava, šta su mislili da će da se desi

 

 

 

Simpatično si ovi napisao, da ispadne kao pametno. Da si pratio kao što nisi, znao bi da je Jardim sam želio da ode i da su se rastali u najboljim mogućim odnosima. 

Link to comment
Just now, borris_ said:

 

Simpatično si ovi napisao, da ispadne kao pametno. Da si pratio kao što nisi, znao bi da je Jardim sam želio da ode i da su se rastali u najboljim mogućim odnosima. 

 

možda imaš jezičku ili neku drugu barijeru pa čitaš nešto drugo od onog što piše, ali ja se nisam bavio time kako su se razišli sa Jardimom, nego koga su doveli posle njega. tako da slobodno nastavi da pričaš sam sa sobom, ja se u to vaše ne mešam

Link to comment

 

17 minutes ago, levi said:

 

možda imaš jezičku ili neku drugu barijeru pa čitaš nešto drugo od onog što piše, ali ja se nisam bavio time kako su se razišli sa Jardimom, nego koga su doveli posle njega. tako da slobodno nastavi da pričaš sam sa sobom, ja se u to vaše ne mešam

Moguće, obično izbjegavam da čitam tvoje djelo na ovom forumu jer je barem meni neinteresantno. 

 

Jardim nije ništa bolje uradio sa ovim timom Monaka. U današnjoj postavci imaš 7 igrača sa manje od 20 godina. Monako trenutno nema ekipu koja može da igra LS ni EL. Ove godine im je cilj da opstanu u Ligue1.

Henri tek počinje trenersku karijeru i treba mu dati još vremena. Ali vidim da ima i sveznalice kao ti.

Edited by borris_
Link to comment
10 minutes ago, MiddleClass said:

Ima li taj Monako para? I zasto ne ulaze?

Odakle da ulaže, brate Middle, odakle? Znaš ti koliko koštaju nekretnine u Monaku? :sad: 

 

Prebrzo su rasprodali prilično jaku generaciju, sad valja sačekati da sazri nova pa opet u žetvu™.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...