Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 minutes ago, John Coltrane said:

Copi forumski Murinjo-Live ne moze da se sastavi u gostima, al tema je razmazeni Nejmar

Znaš li ti koliko smo golova dali prošle sezone u LŠ? Respect respect respect, šanti šanti šanti, Hastur Hastur Hastur...

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Ne priznaješ Mančester kao gostujući teren ili ga ne priznaješ uopće? :huh: Novi level Bustinizma.

Provincijska oranica, leglo brit-popa, salfordsko stratište, lažni Lankašir. Svi mi koji se duhovno identifikujemo sa evropskom prestonicom kulture 2008. obavezni smo da zanemarimo gostovanja u takozvanom Mančesteru i gacanje u blatu do kolena :fantom: 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
27 minutes ago, John Coltrane said:

Copi forumski Murinjo-Live ne moze da se sastavi u gostima, al tema je razmazeni Nejmar emoji38.png

Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 

Dobar

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Copi forumski Murinjo-Live ne moze da se sastavi u gostima, al tema je razmazeni Nejmar emoji38.png

 

Pa rekao sam šta sam imao na temu igre, nema tu mnogo mudrosti, prosto ne možeš da pobediš sa veznim redom Hendo-Milner-Vajnaldum, jednog moraš da izbaciš iz jednačine.

 

Ovo je ipak bio hajlajt utakmice, da si se nasumično uključivao u meč na par sekundi, najrealnije bi bilo da bi video onog pacovčića kako se valja po travi :lol:

 

1 hour ago, Majo said:

Nije dobar Ramos, nije dobar Nejmar, nije dobra Kristina

sta je dobro, sta nam treba?¿ 

 

Samo čekam da neko opljuje još i Pericu Ognjenovića...

 

Link to comment
3 hours ago, levi said:

Rade će do kraja karijere biti najbolji strelac u istoriji Brazila, i jedan od najboljih njihovih igrača, a samim tim i uopšte 

 

Nejmar jedan od najboljih igraca Brazila. :lol: Tesko da moze u prvih 40, a isto ce ti reci bukvalno svaki Brazilac koji prati fudbal.

Link to comment
4 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

Neymar primjer svega najgoreg u fudbalu pored živog Ronalda?

Važi.

 

Fudbalski su iz dve dimenzije, tako da ne mogu u istu recenicu.

Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Znači parametar za kvalitet je koliko si golova dao Venecueli, a ne koliko si puta uzeo LŠ/Zlatnu loptu. Važi

 

Sad postoji ta neka formula za velicinu, naucnici su dosli do toga. Kontekst nema veze.

Link to comment
3 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

To što nije i vjerovatno nikad neće biti osuđen ne znači da nije kriv. Uostalom, spiegel je objavio dokumenta gdje ovaj gmaz priznaje šta je uradio.

Nema baš mnogo odvratnijih likova u svijetu fudbala, ne samo sad nego u istoriji.

 

Bio je najodvratniji i pre tog saznanja, dovoljno da gledas kako simulira u svakoj utakmici kad god moze, i sto je najgore biva nagradjivan, veoma cesto i penalima, i nikad ga ne kaznjavaju i ne opominju. Ako to nije kancer fudbala kao sporta onda ne znam sta je. Nejmar je naslednik koji je podigao stvar na neki jos jadniji nivo a ne vredi ni polovinu Portugalca.

Edited by Meazza
Link to comment
21 minutes ago, Meazza said:

 

Nejmar jedan od najboljih igraca Brazila. :lol: Tesko da moze u prvih 40, a isto ce ti reci bukvalno svaki Brazilac koji prati fudbal.

 

ma  najbolji strelac reprezntacije nije ni u 50 najboljih  :happy: verovaću tebi,  predstavniku svih Brazilaca koji prate fudbal :lolol:

Link to comment

 

1 minute ago, levi said:

 

ma  najbolji strelac reprezntacije nije ni u 50 najboljih  :happy: verovaću tebi,  predstavniku svih Brazilaca koji prate fudbal :lolol:

 

Ponoviću pitanje, Savo Milošević ti je onda  među par najboljih srpskih fudbalera svih vremena? 

Link to comment

Nejmar mene za sada dosta podseca na Robinja, neosporan talenat je tu, hajp, igra u dobrim klubovima, ali nikad nece sazreti i ispuniti u potpunosti svoj potencijal. Mada, do sada, ima malo bolju karijeru od Robinjove.

Link to comment

Imaće on odličnu karijeru, ali nikada neće biti veliki igrač, ubeđen sam. Nikada neće biti taj koji pravi razliku, kao što to pominjani CR non stop radi. I na kraju će se više pamtiti po valjanju nego po golovima. 

Link to comment
22 minutes ago, levi said:

 

ma  najbolji strelac reprezntacije nije ni u 50 najboljih  :happy: verovaću tebi,  predstavniku svih Brazilaca koji prate fudbal :lolol:

 

Rekao sam 40. Drugo, bitan je i broj utakmica - sada reprezentacije igraju vise takmicenja, a takmicenja imaju vise utakmica. Trece, nisu samo golovi vazni. Cetvrto, vazan je kontekst - protivnici i jacina tvog tima. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...