Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

Man City coach Pep Guardiola admits that Raheem Sterling could have told referee Viktor Kassai that a penalty was the wrong decision in the Champions League tie against Shakhtar Donetsk, and makes reference to a situation involving Liverpool's James Milner last season in support of Sterling.

Guardiola adds that referees "need more help" and that VAR can assist referees in making important decisions quickly.

 

Link to comment
8 minutes ago, Majo said:

Zivotinja, jbg. Jedini penicilin za njega je Diego Costa.

 

Roj Kin.

20 minutes ago, renne said:

Man City coach Pep Guardiola admits that Raheem Sterling could have told referee Viktor Kassai that a penalty was the wrong decision in the Champions League tie against Shakhtar Donetsk, and makes reference to a situation involving Liverpool's James Milner last season in support of Sterling.

Guardiola adds that referees "need more help" and that VAR can assist referees in making important decisions quickly.

Quote

 

And Guardiola, when asked if Sterling had any obligation to tell the referee that he hadn’t actually been fouled, said “He could do that, yeah. But last season, Liverpool – Milner could say (about) the pass for the second goal in the 44th minute, (that) it was a legal goal.”

The Blues boss was referencing a moment in last season’s 2-1 quarter-final second-leg in the Champions League match between Liverpool and City, when Leroy Sane had a goal disallowed for offside even though the ball was accidentally played to him by James Milner.

 

 

Dobar je Pepara :lol:

 

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Znači damo drugi gol na sranje i odmah se hejluje Murinjo, jebo vas on. Dve godine kurca ne igramo, sad je kao car, nadam se da se šalite.

 

A jebi ga, kad zasluži hejlovanje - a pobijedio je najvećeg favorita za osvajanje Lige prvaka u gostima nakon što je gubio 1-0 - onda treba da dobije hejlovanje. To ne mijenja činjenicu da se radi o 1 teškom govnaru.

 

Ako Allegri može reći da je razlika između prve i druge utakmice Fellaini, mogu i ja preživjeti sa jednokratnim hejlovanjem Mourinha (pogotovo ako ga Guardiola pocijepa k'o Ramos masan džak).

Link to comment

Nije on pobedio, pre svega su pobedili igrači. Izjednačujući gol je genijalnost Mate i glupost Matuidija, a ne šatro genijalnog samozaljubljenog govanceta. Šatro genijalčev tim je do tada bio debelo nadigran i pukom srećom i kvalitetom De Gee (što opet sa ovim nema nikakve veze), preživeo da priča o pobedi.

 

Svaki pametan i normalan čovek treba da se sprda sa ljudima koji sebe shvataju preozbiljno, a ne da ih hejluje.

Link to comment

Juve realno bio bolji i trebao da ako ne pobedi a ono minimalno izvuče bod. Dali smo drugi gol na čistu sreću, i bili nadigrani žestoko po ko zna koji put. Ne bi ih dobili u 2 od 10 utakmica. Nema tu za šta da se čestita osim za "3 boda".

Edited by Mil@n
Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

Juve realno bio bolji i trebao da ako ne pobedi a ono minimalno izvuče bod. Dali smo drugi gol na čistu sreću, i bili nadigrani žestoko po ko zna koji put. Ne bi ih dobili u 2 od 10 utakmica. Nema tu za šta da se čestita osim za "3 boda".

Ma zeza Arlekino, njemu je samo stalo da Murinjo ostane trener Junajteda :)

Link to comment
2 hours ago, Majo said:

o sahovskoj partiji Murinja bi pricali na nivou prvokategornika, da je Juveu uslo ono sto je trebalo da udje.

 

Uvek je tako. Svi su generali posle bitke.

Link to comment
45 minutes ago, W.F.C. said:

I na kraju osvoji Barselona :laugh:

Ili Bajern...

 

Ma osvaja Juventus, Ronaldo zabija hat-trick u finalu protiv Mourinha, a Middle k'o čovjek koji shvati da sam sebi može popušiti - ne zna bi li slavio ili plakao. :D 

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

 

Ma osvaja Juventus, Ronaldo zabija hat-trick u finalu protiv Mourinha, a Middle k'o čovjek koji shvati da sam sebi može popušiti - ne zna bi li slavio ili plakao. :D 

 

Zasto bi covek koji sam sebi moze popusiti plakao? :unsure:

Link to comment

Tim koji primi onakav gol (naš™ drugi) nema sanse da bude prvakom Evrope.

 

Mozda je to Lacniji i Mil@nu sprdacina, ali sam nacin na koji je lopta usla u gol (odibla se od glave Scesnog pa od glave Bonucija pa od glave Alexa Sandra :rolf: - epska pravda, ne?!) je ipak pokazatelj da su Murinjove izmene urodile plodom obzirom da je lopta bila za Felalinija posle Jangovog centarsuta. Dakle najslabija karika u timu je popustila i lanac je pukao. I ta konfuzija u odbrani je dosla kao reakcija nedavno primljenog gola za izjednacenje (unatoc boljoj igri Juvea), a slag na tortu je trebala biti kontra Marsijal-Rasford u kojoj potonji nije imao prisebnosti da postigne gol. Sta bi se tek pisalo da je zavrseno 1:3?!

 

Kao nekada davno kada je Juve poveo, pa onda Peruci fulao kod gola Kina i na kraju neko iz odbrane panicim izbijanjem loptu predao Jorku u noge za pobedu.

#samokazem

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...