Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Majo said:

Mati svaka cast, realno je trebalo da bude tri razlike za Juventus, o kakvom skolovanju Alegrija pricate?

 

 

Kako realno, kad smo em pobedili, em je Rašford na kraju promašio čisti zicer?

Link to comment
Just now, Jeremija said:

 

 

Kako realno, kad smo em pobedili, em je Rašford na kraju promašio čisti zicer?

Sta znam, ja videh neke stative, precke za Juve, koliko sam sabirao sa dve sjajne odbrane De Gee, trebalo je da bude cetiri razlike do gola Mate. Posle toga - hrkljus, priznajem.

Link to comment
3 minutes ago, Majo said:

Mati svaka cast, realno je trebalo da bude tri razlike za Juventus, o kakvom skolovanju Alegrija pricate?

 

Sa za klasu slabijim timom (izuzetak golmanska pozicija, na ostalima je Juventus jači od Uniteda) Mourinho je odigrao tačno onako kako se moglo odigrati da bi se dobio Juventus. Držao Juventus na dometu do samog finiša utakmice, šanse za Juventus poslije gola su došle tek kad se United otvorio u lovu na izjednačenje u onih 7-8 minuta kad su se Cuadrado i Pjanić obrukali. Prije toga je Martial prijetio, nije United bio bez šansi. Onda na kraju, šahovska partija u kojoj Mourinho pobjeđuje - ulazi Mata za izvođenje prekida i Fellaini za skok, Allegri povlači svog skakača sa klupe - ulazi Barzagli da poboljša defanzivni skok Juventusa - no kao posljedicu ima to da Juventusova odbrana ispada k'o iz autobusa i pravi dva glupa faula nakon kojih United zabija dva gola. Na kraju i Rashford promašuje zicer za čistih 1-3.

 

Što mi staješ na muku, brate, pa moram obrazlagati pohvalu portugalskom šibicaru umjesto da je samo procijedim? :isuse:

Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

 

Sa za klasu slabijim timom (izuzetak golmanska pozicija, na ostalima je Juventus jači od Uniteda) Mourinho je odigrao tačno onako kako se moglo odigrati da bi se dobio Juventus. Držao Juventus na dometu do samog finiša utakmice, šanse za Juventus poslije gola su došle tek kad se United otvorio u lovu na izjednačenje u onih 7-8 minuta kad su se Cuadrado i Pjanić obrukali. Prije toga je Martial prijetio, nije United bio bez šansi. Onda na kraju, šahovska partija u kojoj Mourinho pobjeđuje - ulazi Mata za izvođenje prekida i Fellaini za skok, Allegri povlači svog skakača sa klupe - ulazi Barzagli da poboljša defanzivni skok Juventusa - no kao posljedicu ima to da Juventusova odbrana ispada k'o iz autobusa i pravi dva glupa faula nakon kojih United zabija dva gola. Na kraju i Rashford promašuje zicer za čistih 1-3.

 

Što mi staješ na muku, brate, pa moram obrazlagati pohvalu portugalskom šibicaru umjesto da je samo procijedim? :isuse:

 

 

Odličan post, šteta što ne postoji opcija lajkovanja...  :nobles:

Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

 

Sa za klasu slabijim timom (izuzetak golmanska pozicija, na ostalima je Juventus jači od Uniteda) Mourinho je odigrao tačno onako kako se moglo odigrati da bi se dobio Juventus. Držao Juventus na dometu do samog finiša utakmice, šanse za Juventus poslije gola su došle tek kad se United otvorio u lovu na izjednačenje u onih 7-8 minuta kad su se Cuadrado i Pjanić obrukali. Prije toga je Martial prijetio, nije United bio bez šansi. Onda na kraju, šahovska partija u kojoj Mourinho pobjeđuje - ulazi Mata za izvođenje prekida i Fellaini za skok, Allegri povlači svog skakača sa klupe - ulazi Barzagli da poboljša defanzivni skok Juventusa - no kao posljedicu ima to da Juventusova odbrana ispada k'o iz autobusa i pravi dva glupa faula nakon kojih United zabija dva gola. Na kraju i Rashford promašuje zicer za čistih 1-3.

 

Što mi staješ na muku, brate, pa moram obrazlagati pohvalu portugalskom šibicaru umjesto da je samo procijedim? :isuse:

Ja sad nesto izgleda propustam u Murinjovoj genijalnosti, Fellaini, koliko znam uvek ulazi kad se juri rezultat, dal je u pitanju Juve ili Brajton, drugi gol Mancestera je pishijada...o sahovskoj partiji Murinja bi pricali na nivou prvokategornika, da je Juveu uslo ono sto je trebalo da udje.

Just now, Apollo Creed said:

 

 

jel bese Spanac sudija :hail:?¿

Link to comment
10 minutes ago, Mil@n said:

Znači damo drugi gol na sranje i odmah se hejluje Murinjo, jebo vas on. Dve godine kurca ne igramo, sad je kao car, nadam se da se šalite.

 

juventus-manchester-united-mourinho_sceq

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...