Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

1 minute ago, Meazza said:

Kane moze da sanja ovakvu tekmu.

 

Kane će da izmuze penal od Lovrena oko 80. minuta, izvede ga za pobedu, i proglasi se najboljim igračem Evrope. MMW. 

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 minutes ago, pasha said:

 

Jedno je kontrolisati loptu na svojoj polovini kada te napadne 3-4 max igraca na tvojoj polovini a drugo je ovo kada ceo tim Tot ide na tvoju polovinu jer nema sta da izgubi.

Jednostavno, sreca jer se igrac Ajaxa u dobrani spotakao, ako sam dobro video, a onda i nepaznja.

Kada te hoce onda je to tako.

U trenutku degaziranja lopte, samo cetiri igraca Spursa su bilo na polovini Ajaksa

Link to comment

Uz dužno poštovanje prema Kejnu, prosto bolje igraju bez njega, kao tim. Bogami, biće napeto, ja sam isto priželjkivao Ajaks iz više razloga. Ne mogu da dočekam :happy:

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

Uz dužno poštovanje prema Kejnu, prosto bolje igraju bez njega, kao tim. Bogami, biće napeto, ja sam isto priželjkivao Ajaks iz više razloga. Ne mogu da dočekam :happy:

Nemoj samo da me brukas po Madridu, neke sorke s navijacima Totenhema i tako to :nobles:

Link to comment
Just now, copkillah said:

Uz dužno poštovanje prema Kejnu, prosto bolje igraju bez njega, kao tim. Bogami, biće napeto, ja sam isto priželjkivao Ajaks iz više razloga. Ne mogu da dočekam :happy:

 

To bi bilo kao da kazes da Liverpool igra bolje bez Salaha i Firmina. "Ukenjalo" i jedne i druge, i prosli su. Nijedan trener na svetu ne bi izostavio Kejna ili Salaha u finalu, ako su ovi spremni.

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Moura im je bio tu i prošle sezone, samo je manje igrao. Ne bi ni sad igrao da je zdrav Kane.

 

ne laži ljude. :D

na početku sezone su igrali i Son i Kane i Moura a Sisoko nije mogao da prismrdi ekipi. Kada su krenule povrede i kad se  on sam povredio u januaru malo je ispao iz tima. Uostalom ima 24 starta u sezoni u PL i 8 i LŠ.

A to što Pochettino ima taj fazon pa mu se igrač ladi godinu dana dok ne skapira sistem pa nije igrao prošle sezone to je već druga stvar.

Link to comment
20 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Reci to Klopu, njegovi timovi kreiraju isključivo oduzimanjem lopte na protivničkoj polovini. Kad im to ne prođe, štoper iz svog šesnasterca bunari trkače. Plan C ne postoji.

 

 

Malo su strog prema Poolu :)

Prosle sezone su dosta golova davali dugim loptama sa svoje polobine na Salaha ili posle dubokih Firminjovih pasova aa centra. Ove si poceli sa Salahov u sredino, malo cudnom pozicijom Bobija, ali sve se pokazalu odlicnim.

Ali, u poslednjoj minuti rkopq koja se branila igravvsi s mpge na nogu je jako retko primala gol. Uglavnom su takvi golovi padali na glavomet.

Ajaks mi je delovao strasno naivno. Kod prvog gola Spursa, bukvalno su tri igraca mogla mapraviti prersaj za zuti karton i zaustaviti napad, ali su oni svi polusavali dodji do lopte.

Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

Uz dužno poštovanje prema Kejnu, prosto bolje igraju bez njega, kao tim. Bogami, biće napeto, ja sam isto priželjkivao Ajaks iz više razloga. Ne mogu da dočekam :happy:

 

Jbmliga, s jedne strane se slazem da Mura mora da igra posto im je trenutno najbolji igrac. S druge strane, Totenhem je proigrao i postao opasan tek kad je ono drvo Ljorente usao u igru, a nema leba da je Kejn slabiji od njega u bilo kom segmentu igre.

 

 U svakom slucaju ne verujem da ce Kejn uspeti da se oporavi do finala, a licno mislim da je bolje za tim i pripremu utakmice i sve da ne igra nego da igra rovit. Mozda da udje u 70 i nekom.

Link to comment
2 minutes ago, Mercuzzio said:

 

ne laži ljude. :D

na početku sezone su igrali i Son i Kane i Moura a Sisoko nije mogao da prismrdi ekipi. Kada su krenule povrede i kad se  on sam povredio u januaru malo je ispao iz tima. Uostalom ima 24 starta u sezoni u PL i 8 i LŠ.

A to što Pochettino ima taj fazon pa mu se igrač ladi godinu dana dok ne skapira sistem pa nije igrao prošle sezone to je već druga stvar.

 

 

 

I meni se čini da je igrao skoro sve utakmice LŠ i kada je Kejn bio tu.

Šetao ga Poketino i desno i levo.

Link to comment

@Mercuzzio

"Malo je ispao" pa se onda "malo vratio", ali ja nisam primetio da ima kontinuitet igara u prvom timu. Ta 24 starta koje pominješ su mi prilično iznenađenje. Kako je mogao da bude u timu sa Kejnom i Sonom kad Poch postavi onih ziheraških 3-5-2, gde je tu igrao?

 

@mrdja 

Ma nije toliko u Liverpulu stvar, poenta je u tome da danas mnogo timova ima gomilu najarcanih trkača upravo zato da bi mogli da pritiskaju visoko. To radi čak i onaj tim Pepa Guardiole, ne sećam se sad kako se zovu... Zato se malo ko odlučuje da kontrolom lopte čuva rezultat kao što ti prelažeš. To je bio trend u Xavi-Iniesta tiki-taka eri ali ona je daleko iza nas.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

@Mercuzzio

"Malo je ispao" pa se onda "malo vratio", ali ja nisam primetio da ima kontinuitet igara u prvom timu. Ta 24 starta koje pominješ su mi prilično iznenađenje.

 

@mrdja 

Ma nije toliko u Liverpulu stvar, poenta je u tome da danas mnogo timova ima gomilu najarcanih trkača upravo zato da bi mogli da pritiskaju visoko. To radi čak i onaj tim Pepa Guardiole, ne sećam se sad kako se zovu... Zato se malo ko odlučuje da kontrolom lopte čuva rezultat kao što ti prelažeš. To je bio trend u Xavi-Iniesta tiki-taka eri ali ona je daleko iza nas.

Ma znam sta mislis ... ali radi se o devedesetom minutu. Ko je poceo utakmicu i pritiska u devedesetom, taj nije nista radio prethodnih 89 minuta. Llorente ne moze da pritiska cak i kad nije poceo :)

A i to pritiskanje je dovelo do toga da su stoperi, pa i golmani danas puno bolji s loptom nego pre.

Slazem se da je kontrolom loptendanas nemoguce sacuvati rezultat, ali ne kad je zadnji minut. Vezi 3-4 pasa i onda sutni loptu daleko kod protivnicke korner zastavice i vreme je isteklo. Bez ijednog njihovog napada. Ovako im dajes jedan

Link to comment

 

@Mark Rothko On i Son su menjali strane u toku utakmica često. To je dobro delovalo sa Kejnom napred

 

@Weenie Pooh Pa dok je Ali bio povređen na početku sezone bio je standardan. Kejn napred a Son i Moura po strani, ili Moura i Kane u napadu.

Pa se Ali vratio a Moura se povredio. Pa se onda svi povredili i odjednom i Lamela, Llorente i  Wanyama moraju da igraju. Sisoko je standardan a kamoli Moura

 

Edited by Mercuzzio
Link to comment
49 minutes ago, levi said:

Totnamu je praktično cela ekipa igrala polufinale svetskog prvenstva. Kako oni mogu da budu na papiru slabiji od bilo koga, pa makar i od omladinaca Ajaxa

 

 

 

Evo ni ja ne znam u kom univrzumu kljakavi Tadic sa klincima moze biti favorit protiv Totemhema. Jedino na ppp. Ej Tadic kojem desna sluzi da ne padne...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...