Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

Fudbale, kurvo.

Neka Liverpul pobedi, kvalitetniji su tim. Jbg, meni ostaje gorčina, nema se za koga navijati u finalu, a nokaut faza je bila strašna ludnica.

Edited by Facundo Orellana
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, Mercuzzio said:

 

 

@Weenie Pooh Pa dok je Ali bio povređen na početku sezone bio je standardan. Kejn napred a Son i Moura po strani, ili Moura i Kane u napadu.

Pa se Ali vratio a Moura se povredio. Pa se onda svi povredili i odjednom i Lamela, Llorente i  Wanyama moraju da igraju. Sisoko je standardan a kamoli Moura

 

 

Plus je Son igrao azijske igre. A do pre mesec dana Ali i Eriksen nisu mogli da spoje dve nedelje bez da je jedan povredjen.

Mura je bio standardan do nekog novembra, onda je poceo malo da posustaje, prestao da bude FPL akvizicija :D

Link to comment
5 minutes ago, MiddleClass said:

 

Evo ni ja ne znam u kom univrzumu kljakavi Tadic sa klincima moze biti favorit protiv Totemhema. Jedino na ppp. Ej Tadic kojem desna sluzi da ne padne...

:D koji si ti krelac.

Link to comment

Ma Totenhem se muva pri vrhu Premijer Lige unazad 3-4 godine. Nije ovo slucajno. Ajaksov plasman je slucajan, i to velikim delom zbog Tadica. 

Link to comment
Just now, JohnnyD said:

Ma Totenhem se muva pri vrhu Premijer Lige unazad 3-4 godine. Nije ovo slucajno. Ajaksov plasman je slucajan, i to velikim delom zbog Tadica. 

 

+1

Link to comment
13 minutes ago, MiddleClass said:

 

Evo ni ja ne znam u kom univrzumu kljakavi Tadic sa klincima moze biti favorit protiv Totemhema. Jedino na ppp. Ej Tadic kojem desna sluzi da ne padne...

 

4 minutes ago, JohnnyD said:

Ma Totenhem se muva pri vrhu Premijer Lige unazad 3-4 godine. Nije ovo slucajno. Ajaksov plasman je slucajan, i to velikim delom zbog Tadica. 

 

4 minutes ago, MiddleClass said:

 

+1

 

Radisa je gej, ako te ne banuje na mesec dana :fantom:

Link to comment

Kejn sigurno igra finale, pa zar niste primetili kako je sinoć usprintao u teren posle meča ...? Više je i brže trčao nego što obično čini tokom utakmica ...

Edited by stoka
Link to comment
16 minutes ago, Majo said:

 

 

 

Radisa je gej, ako te ne banuje na mesec dana :fantom:

 

 

Jok. Moramo da se radujemo Klopovom dizanju klempavog. Skoro cijeli ppp ce za Liverpul navijati. I ti jwl da? :)

Link to comment
11 minutes ago, 189- said:

vidim ovde se nakon nikad veceg smora od uzvratnih utakmica polufinala ls, vec uveliko racuna da ce se igrati englesko finale le. 

Baš jbt. Koja je to logika, ako jedna Barsa nije uspela da odbrani 3:0, zašto ljudi očekuju da je 3:1 Arsenalu dovoljno za bilo šta. :)

 

Prošle godine smo imali Roma-Barsa i Real-Juve, dva tobogana od dvomeča, ove godine ova luda polufinala. Previše često se to dešava u poslednje vreme da bi bilo slučajno. Tema za neku raspravu u okviru sportske psihologije.

Link to comment
11 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Jok. Moramo da se radujemo Klopovom dizanju klempavog. Skoro cijeli ppp ce za Liverpul navijati. I ti jwl da? :)

Ja, kao proveren gubitnik imam simapatije prema Notingemu i Lidsu, u ostalim slucajevima, kad su ostrvljani u pitanju, navijam za golove.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...