Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tadic nije nista odigrao drugo poluvreme, ali nije niko iz Ajaksa. U prvom poluvremenu Tadic mozda i najbolji na terenu. Ovo su dve podjednake ekipe, ali psiholoska prednost ogromna na strani Totenhema u drugom.

Link to comment

kad se okliznuo onaj stper ajaxa viknem evo gola i moura ga dade sekundu kasnije. ludilo. ne znam ko mi je mrskiji u finalu, kad bi samo obe ekipe mohle izgubiti

Link to comment
Just now, stoka said:

Englesko finale, i to susret ekipa koje trenutno nisu najbolje ni u Engleskoj, nešto kao kada bi finale Lige šampiona igrali Javor i Čukarički ...

 

Da, posto su nasa i engleska liga tu negde po kvalitetu.

Link to comment

Prvi put slušam Straju posle dosta vremena, nepodnošljiv kao i uvek, ali sad upada sagovornicima u reč iako nema ništa da kaže. "Da... Da... Pa jeste, to... Da... čester Sitija, jeste. Ljorente Žigić, duga lopta..."

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Prvi put slušam Straju posle dosta vremena, nepodnošljiv kao i uvek, ali sad upada sagovornicima u reč iako nema ništa da kaže. "Da... Da... Pa jeste, to... Da... čester Sitija, jeste. Ljorente Žigić, duga lopta..."

:lolol:

Link to comment

Cim u zavrsnici nema ovih stalnih ucesnika, reala, juvea, bayerna, a udju ovi sto retko dotle stignu, odmah bude sve zanimljivije i uzbudljivije. 

Link to comment
On 18.4.2019. at 0:32, crtamOrasi said:

 

Ми, из прошле сезоне, смо дефинитивно били слабији од овог Тотенхема. Мада мислим да Спурси уопште нису за потцењивање и да ће проћи до финала, Ајакс је одиграо сезону за памћење али овде ће стати.

 

Јел има још неког да је прогнозирао пролаз Тотенхема или нико други нема појма о ногомету? :fantom:

Link to comment

Ovo moze samo Totenhem :laugh: 

 

Ne bih da sam navijac Ajaksa ovih dana. Kako se sve brzo menja, golman dobija karton, stadion slavi finale, istice poslednji minut...i bam, gotovo. 

 

Utisak je da su sve Ajaksove runde bile na isti fazon, prvi mec domaca ekipa ima zaostatak pa u gostima se rastrci i lovi. Sada su oni bili u drugoj ulozi jbg, nije im leglo. Totenhem se epski provukao do finala, bili pokojni posle 3 runde u grupi. 

Link to comment
1 minute ago, crtamOrasi said:

 

Јел има још неког да је прогнозирао пролаз Тотенхема или нико други нема појма о ногомету? :fantom:

 

On 7.5.2019. at 23:11, radisa said:

Ja ne bih voleo Tot, samo iz jednog razloga... Imali smo već sreće ovo godine sa njima, obično ih protiv Poola kenja nenormalno...

 

Inače, mislim da jesu slabiji od Ajaksa, ali isto mislim da će ih proći na iskustvo, ne na znanje...

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...