Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

Kao sampion Rusije, to je pravilo, sampioni vodecih liga, bez obzira na koeficijent... e sad realno bi bilo da ne budu tri spanska u prvom, Dortmund umesto nekog npr. ali jbga

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

E, јесте провалили да су се данас за Лигу шампиона квалификовала три европска шампиона: Ајакс, Бенфика и Звезда?

Link to comment

Ajaks juce druze... mnogo malo sampiona i mnogo mnogo zapadnih klubova, kao nikad do sad. Ovamo dva moskovska, Sahtjor, Galata, i nekako Plzenj, AEK i Zvezda. Kako li ce sledecih sezona da bude mogu da pretpostavim...

Link to comment
4 hours ago, mlatko said:

PSG, Roma, Ajax

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

+1

4 hours ago, Aleksandar88 said:

 


Na Dimitrijevom, tradicija se mora postovati.

 

+365

Link to comment

ESP: Real Madrid, Atlético Madrid, Barcelona, Valencia
GER: Bayern München, Borussia Dortmund, Schalke, Hoffenheim
ENG: Manchester City, Manchester United, Tottenham Hotspur, Liverpool
ITA: Juventus, Napoli, Roma, Internazionale Milano 
FRA
: Paris Saint-Germain, Lyon, Monaco
RUS: Lokomotiv Moskva, CSKA Moskva
POR: Porto, Benfica 
UKR
: Shakhtar Donetsk
BEL: Club Brugge
TUR: Galatasaray
CZE: Viktoria Plzeň
SUI: Young Boys
NED: Ajax, PSV Eindhoven
GRE: AEK Athens
SRB: Crvena zvezda

Link to comment

Ja bi volio jedan veliki tim, i 2 protiv kojih makar necemo unaprijed znati da gubimo 5 razlike. Znaci, izbjegao bi prije svega Liverpool iz treceg sesira, City, Bayern i PSG iz prvog, mozda Tottenham i Napoli iz drugog. 

 

Nije da nam ostali ne mogu dati po 5 komada, ali za ove mi se cini da su posebno krvolocni. 

 

 

 

Link to comment

malo bikinija™

 

ex yu timovi dosad odigrali 72 utakmice u ligi sampiona, svega 7 pobeda, 17 neresenih i 48 poraza. hajduk je jedini koji je prosao grupu, maribor od 18 utakmica u cak 8 uspeo da ostane neporazen, a dinamo u poslednjih 7 godina igrao cak 4 puta, sa zanimljivim ucinkom - 1 pobeda, 1 neresena, 22 poraza  :D

Link to comment

jeste, to je bio mocan hajduk koliko se secam, te sezone su vratili sve svoje najbolje igrace koji su ponikli u hajduku, stimca, bilica, asanovica, nisam siguran za boksica... cak su i u cetvrtfinalu odigrali 0-0 sa tada premocnim ajaksom na poljudu

Link to comment

to je bilo totalno drugo takmičenje

- učestvovali su samo šampioni i još nije bilo bosmanovog pravila

- od sezone 97/98 kada su i vicešampioni dobili šansu da igraju startuje ozbiljna lš koja je mutirala u ovo što sada imamo ligu za 4 nacije + topovska hrana ostatak evrope

- od 1955/56 do 1996/97 od 168 polufinalista 76 timova ili 45% je bilo iz zemalja koje nisu iz top 4 lige (eng, esp, ger i ita)

- od sezone 1997/98 do prošle 7 od 84 ili 8% uspešnosti imaju klubovi iz ostatka evrope, a u taj ostatak spadaju i francuzi pa vi vidite šta je napravila koncentracija kapitala u i oko lš i top 4 lige

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...