Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Čović je uneo nervozu u redove Ulma, u krajnjoj liniji, sačuvao je loptu :laugh:...Kakva jada, nema reči

 

Mali debeli sam pod košem vraća na trojku...Jbt...

Edited by Ivo Petović
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

jos kad bi nam se poklopili i ostali rezultati, sta kaze matematika?

 

 

edit: Regland nije veceras igrao odbranu a rezerva mu je Covic kome bih i ja pobegao ovako sakat. I tu se prica zavrsava. Kad god smo pravili nekakve serije dobrih napada, uglavnom preko Dobrica, oni su nas zatrpavali na suprotnoj strani terena jer odbrana nije postojala. Odzo se povredio, Cirbes je odigrao ocajno pa smo krenuli da igramo sa Risticem ili cak da guramo neki small ball varijantu. Lazic je opet u mesarskoj fazi, Faje los bez dobrog pleja. Kos smo ocajno gradili i uhvatili su nam tonu lopti ili su nam ispadale iz ruku.

 

Vec drugi ili treci put nemamo resenje na jaku odbranu protivnika. I sa Monakom smo se uzasno mucili samo sto je tada Reglanda islo. Pod hitno naci zamenu za Covica jer do kraja sezone ovo je katastrofa u najavi.

Link to comment
2 hours ago, Ivo Petović said:

Čović je uneo nervozu u redove Ulma, u krajnjoj liniji, sačuvao je loptu :laugh:...Kakva jada, nema reči

 

Mali debeli sam pod košem vraća na trojku...Jbt...

 

 

Више је унео нервозу код свих нас али ајде да верујемо коментаторима.

Link to comment

Ristic je mnogo talentovaniji centar od Jovanovica  a  cini mi se da se i on nece zadrzati dugo u klubu, nema  vremena za cekanje kod Covica , osim kada je rodjeni   sin u pitanju:)

Edited by Micko8
Link to comment
13 hours ago, booyaka said:

On the bright side, Jovanović u Trentu jako lepo napreduje, sa pravim pristupom igri i viđen je za povratak naredne sezone.

 

:lolol:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...