Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Setio se car da ima i Davidovca na klupi...
Bas komentarišem sa ćaletom. A ovom se tačno video bes već kod prvog izvodenja auta, u fazonu, sad me pustas na -19.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment

To je kad igraš sa tri drveta i jednim plejem koji je u strmoglavom padu forme. Da sprečim pošalice, mislim na Raglanda, FČ3 nema nivo ni za ovaj kurtonski nivo takmičenja.

 

 

Link to comment

Ne vredi, Tomić deluje rešeno da prihvati da greši samo na teži način, dobijajući preko prkna kad se bude lomilo. S druge strane, ako sledeće nedelje vrisnemo od Partizana, ne bi me iznenadilo da Filipov tata izvede jedan od svojih trejdmark lupinga i otera, primera radi, Stratosa. Bogu poraza treba ljudska žrtva, a svi znamo da to neće biti miđet.

Link to comment
50 minutes ago, renne said:

totalni raspad, užas od igre

A nije Filip zasro :ohmy:

 

Zasra je Tomić, koji, kad su se ovi odlepili na 6 razlike, pokušava da uhvati priključak sa Čovićem na pleju. Za dva minuta je bilo -20. Inače onih par izgubljenih lopti gde su mu igrači bili udvojeni a on se nije setio pritrčati da im pomogne nego je čekao i hvatao zjale, pa su mu bacali pasove preko čitave odbrane koje je monako sekao kao od šale je bilo za doživotno odtstranjivanje iz košarke. jebem ti sunac kakva budaletina.

 

in other news, Baron ne igra odbranu, dovoljno je da nam zatvoris ili umoris regland i raspadamo se. Divni smo.

Link to comment

mali govnar je izasao nekih 15-ak minuta pre kraja meca.. prvi put usledilo je masovnije zvizdanje istom..

nakon toga, iako govnar utakmicu nije igrao nista losije od svoje standarne lose partije, tomic ga ipak nije vracao u igru, pametnom dosta.

nece filip nidje.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...