Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Tomić nikoga do sada nije trenirao, tako da je podložan ucenama. Kapiram da mu je to postavljeno kao uslov i razumljivo što je pristao. Već je pokazao da zna, tako da može i sutra da dobije otkaz, naći će angažman.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

To sto Tomicu raste rejting nam je i jedina nada da ce Filip biti skrajnut. Nadam se da su 4 minuta u Bresi najava toga. Svidja mi se selekcija i kako igramo i stvarno je kriminal svesno sabotirati ekipu tako sto se ocisti najbitnija pozicija u timu da bi se opravdali juniorovi minuti. Jos je Regland poznat kao igrac koji ima relativno visoki plafon ali da ima problem da konstantno drzi nivo. 

 

Sto se tice poslednje utakmice, bila je to dvostruka pokazna vezba vaznosti rezervnog pleja. Prvo je Filip demonstrirao kakva katastrofalna steta moze da se napravi sa te pozicije za svega nekoliko minuta, kakvu neki coskar ala Lazic ne moze da napravi za 40. Zatim smo u drugom poluvremenu videli koliko je tesko izvuci se iz loseg momentuma kada glavnim igracima ne ide ako nemas rezervnog pleja koji ima adekvatan kvalitet da li defanizvni, ofanzivni, fizicki, motivacioni kojim moze da promesa situaciju na terenu.

 

Link to comment
6 hours ago, Joe D said:

bio je i kariju filip u timu, valjda necemo raspravljati da li je i on dobar trener.

 

Ok, ali zna Kari za ta ocevska osecanja, ipak je on po Nemackoj bio trener svom sinu, pa skorije pravili rokadu u Bajernu gde mu je sin bio sportski direktor, tj sef :tongue:

 

Ali tada je Covic jr imao koliko 19-20 godina i mozda jos imao pedigre talenta, jelte

 

18 hours ago, Shaq said:

van svakog racionalnog shvatanja mi je da nekom ko je pogledao 2 kosarske utakmice i zivotu, treba da se objasnjava problematika slucaja u vezi sa beskorisnim midjitom kao i da se neko iscudjava dal je moguce da neko moze da usere utakmicu za 3 minuta..

 

prvo, u fizickom smislu je katastrofa, nizak, kratke ruke, masan bez i jednog misica, sporiji od npr lalica koji je visi od njega 40 cm i tezi jedno 60kg..

 

u kosarkaskom smislu, glup ko qrtaz, nema hertza, a ovo sto igra u napadu, moze i random navijac sa tribine koji nije takao loptu jedno 5+ godina…

problem mu je i da prenese loptu preko pola, a o organizaciji napada aka tapkam loptu 15 sekundi, pa dodam saigracu na metar udaljenosti da sutira preko ruke sa 7m, sta reci..

to sto svaku 3 utakmicu skupi kao par asista, prvenstveno sto baca la-upove oju, moze i sasa matic…

a sto je najcrnje, i tu je katastrofa, iako ulazi na +20 i igra protiv boranija ekipa, nema pozitivan index…

tek da ne govorim, sto u odbrani po dva nasa igraca moraju da ga krpe™, sto otvara masu prostora protivnicima, al to obican svet™ mozda dosad nije primetio posto smo i igrali sa chupa chups protivnicima..

 

ali ni to nije sve, zbog njegovih 5-10 black out minuta na svakoj utakmici, svaku utakmicu van 12 mora biti davidovac/dobric..  

 

ali ima jos, cak ni pare nisu problem, i bez para i nekog novog pleja, mi imamo 3 igraca za tu poziciju korisnija od njega radanov/nenadic/davidovac.. ali zbog  govanceta,  od njih troje + dobric, dvojica moraju biti van 12..

 

ili sto bi se reklo, long story short, jedan raspali vrabac koji nema nike veze sa kecom, bi bio korisniji od govanceta..

 

o sinocnjem porazu kao porazu, koga boli pisa..

najnebitniji poraz u sezoni, gubili bi i bez govanceta, nemoguce je sve dobiti, ali sa njim mi u svaku utakmicu ulazimo sa jednom vezanom nogom, a zbog cega?!

Zbog dva sujetna i neizivljena idiota… nek mu tata kupi kafic, i nek covek uziva sa porodicom umesto sto pokusava da glumi kao zivot  nekog kosarkasa i da jede dzigericu stotinama hiljada ljubitelja crveno bele boje. :coffee:

 

Siguran sam da vec imaju neki kafic, ali sto je jos bolje, imaju bre svoj klub, neka igra tamo kao i do sada, neka glumi zivot kosarkasa, bole me patka

 

A meni cak nije ni problem sto je on sin predsednika kluba. Jbg svi smo neciji sinovi (Jbt zamisli da je Hitler imao sina, sunce ti krvavo :D) ali njegovo kosarkasko neumece i los uticaj na tim, to me vec veoma smeta.  To uz dodatak da je tu jer je tatin sin, da se ugrozava uspeh tima, da talentovani igraci izpadaju iz roster-a je van svake pameti.

 

Sto me dovodi do motivacije iza svega ovoga? Zasto? Imaju vec svoj klub gde moze da glumi zivot kosarkasa, igra ABA i KSL... Bio jednom kod Karija, najuren, bili probali kod Radonje, najuren, i sta sada? Treca screca?

 

Ostaje jedino ono: Why?  Because we can....

 

Edited by assignment
Link to comment

Al koja tuga što Dobrić ne igra... Prošle godine je bio odličan, siguran sam da bi ove bio još bolji. A on ladi IZ 12 zbog debila, gubi samopouzdanje, kada dobije šansu igraće pod pritiskom da mora nešto da uradi, užas za njega. 

Link to comment

Nema sin veze sa igranjem i neigranjem Dobrica, vec guzva na njegovim pozicijama. Nije trebalo toliko natovariti igraca tu. A sina svakako treba sutnti i dovesti adekvatnog kosarkasa. 

Link to comment
11 minutes ago, Joe D said:

Nema sin veze sa igranjem i neigranjem Dobrica, vec guzva na njegovim pozicijama. Nije trebalo toliko natovariti igraca tu. A sina svakako treba sutnti i dovesti adekvatnog kosarkasa. 

 

Da nema sina Baron bi igrao backup pleja lepo od početka sezone i bilo bi jedno više mesto na pozicijama 2 i 3. Mada se generalno sa tobom - tim je napravljen kao da klub neće postojati sledeće sezone.

Link to comment
23 minutes ago, Joe D said:

Nema sin veze sa igranjem i neigranjem Dobrica, vec guzva na njegovim pozicijama. Nije trebalo toliko natovariti igraca tu. A sina svakako treba sutnti i dovesti adekvatnog kosarkasa. 

 

Na tim pozicijama je doveden samo Perperoglu koji kod nas igra i cetvorku, svi ostali su iz prosle godine. Mozda bi Davidovac i Radanov vise da provedu na poziciji dva, ionako su nam back-up Beronu uglavnom nominalna niska krila. Nenadic je po profilu tacno 1-2 igrac kakav nam fali ali ne igra, onih 20 sekundi koliko ga je Tomic jednom pustio da igra izgleda su mu odredili sudbinu za ovu sezonu. U svakom slucaju celavi govnar mora napolje, onda ce bar jedan igrac manje da se hladi u trenerci.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...