Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

7 minutes ago, harper said:

 

Jebo te, taj Covic je sto godina u kosarci a nicega ga nije sramota. Sve ovo sto se desilo je bilo nacrtano pre meca, to da li su igraci Buducnosti izasli na teren odmah ili nakon sat vremena je nebitno. Poruka im je poslata i to je bilo dovoljno, da se posle igralo u kamernoj atmosferi isto bi se zavrsilo.

 

Teraš me da se tvrdoglavim, ne pričamo o tome. Rezultat bi u svakom slučaju bio isti, 10 ili 50 razlike, mi tj ja govorim o reakciji tima, menadžmenta na dešavanja na terenu kada se na igrače pljuje, kada ih šutiraju, gađaju loptom i sl. Njihova reakcija je meni 100 puta pametnija, jer su tako primirili navijače i obezbedili sebi NORMALNIJE uslove za igru. Sad, što je to i dalje malo za pobedu, nebitno je. 

Poslednji put na ovu temu.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 minutes ago, harper said:

Za pocetak bi i jedan i drugi klub trebalo po jedno tri utakmice najmanje na pocetku sledece sezone da odigraju pred praznim tribinama.

 

Ali tamo gde ih najvise boli, medjusobni susreti...  A kad se sastanu onda sa 50% kapaciteta hale i nikog iza koseva i gostujucih igraca. I naravno drasticna novcana kazna i -6 bodova, ako to postoji u pravilniku.

 

Bukvalno najveca moguca kazna koja postoji, osim izbacivanja iz Lige.

Link to comment
6 minutes ago, jimi said:

Izgleda da je cigla bila kesica kokica.

 

Hahaha, od cigle do kokica. Kakav scenario su oni zamisljali.

 

Bravo Zvezdo. 

 

Covicu

Filipe

legendo!

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Teraš me da se tvrdoglavim, ne pričamo o tome. Rezultat bi u svakom slučaju bio isti, 10 ili 50 razlike, mi tj ja govorim o reakciji tima, menadžmenta na dešavanja na terenu kada se na igrače pljuje, kada ih šutiraju, gađaju loptom i sl. Njihova reakcija je meni 100 puta pametnija, jer su tako primirili navijače i obezbedili sebi NORMALNIJE uslove za igru. Sad, što je to i dalje malo za pobedu, nebitno je. 

Poslednji put na ovu temu.

 

Na osnovu cega ti meris reakciju na tim? Ako se meri po tome kako su igraci odigrali onda smo mi sto puta bolje zastitili igrace od tog divljanja nego oni, rezultati utakmica to jasno govore. Tomic rec nije rekao o atmosferi na trecoj utakmici kao sto nije hteo da komentarise ni reakciju Repese posle druge, ostao je dosledan i ekipa mu je vratila pobedom od 40 razlike u odlucujucoj utakmici. Mi smo Buducnosti servirali tacno ono sto su oni nama prosle godine, da kenjkamo izmedju utakmica o tome kako nas jadne neko potkrada i bavili smo se svim i svacim osim nasom igrom, kao sto su se sada oni bavili svim i svacim osim igrom. Kako smo mi prosli tada tako su i oni prosli sada.

 

Na kraju, nije stvar menadzmenta kluba da reaguje na ovakve stvari vec zvanicnika ABA lige. Da su prosle godine prekinuli utakmicu i ispraznili halu kad su "navijaci" Buducnosti razvalili onu plastiku iza klupe s igracima Zvezde da bi ih lakse pljuvali i pogadjali raznim predmetima, nista od ovoga se ne bi desilo.

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Na osnovu cega ti meris reakciju na tim? Ako se meri po tome kako su igraci odigrali onda smo mi sto puta bolje zastitili igrace od tog divljanja nego oni, rezultati utakmica to jasno govore. Tomic rec nije rekao o atmosferi na trecoj utakmici kao sto nije hteo da komentarise ni reakciju Repese posle druge, ostao je dosledan i ekipa mu je vratila pobedom od 40 razlike u odlucujucoj utakmici. Mi smo Buducnosti servirali tacno ono sto su oni nama prosle godine, da kenjkamo izmedju utakmica o tome kako nas jadne neko potkrada i bavili smo se svim i svacim osim nasom igrom, kao sto su se sada oni bavili svim i svacim osim igrom. Kako smo mi prosli tada tako su i oni prosli sada.

 

Na kraju, nije stvar menadzmenta kluba da reaguje na ovakve stvari vec zvanicnika ABA lige. Da su prosle godine prekinuli utakmicu i ispraznili halu kad su "navijaci" Buducnosti razvalili onu plastiku iza klupe s igracima Zvezde da bi ih lakse pljuvali i pogadjali raznim predmetima, nista od ovoga se ne bi desilo.

 

Na osnovu toga što sam nekada trenirao košarku pa imam neku ideju šta bi voleo da moj tim tj menadžment tj neki moj Ćoki uradi za mene da me zaštiti. Kažem neki moj Ćoki pošto se naravno on tu pita, sigurno ne Tomić. To svakako nije da me ostave na terenu dok mi svi po redu jebu mater, pljuju, gađaju loptom i ponižavaju me. Mislim da je pametnije da se ja, moja ekipa i moj trener povučemo sa terena koji je očigledno NEREGULARAN po PRAVILIMA TAKMIČENJA pa nek se domaćin jebe sa svojom publikom, kao što su Lazić Ilić i Ćoki jebali sa našim šljamom umesto da ja trpim na terenu ono što smo mi tamo.

Drugim rečima, ne mogu da verujem šta pričaš tj koliko relativizuješ činjenicu da su ispali pametniji od nas 100 puta. To što im to rezultatski nije ništa donelo je nešto potpuno nebitno, pošto imaju prvi tj osnovni problem da su go kurac od košarkaškog tima.

Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

 

Na osnovu toga što sam nekada trenirao košarku pa imam neku ideju šta bi voleo da moj tim tj menadžment tj neki moj Ćoki uradi za mene da me zaštiti. Kažem neki moj Ćoki pošto se naravno on tu pita, sigurno ne Tomić. To svakako nije da me ostave na terenu dok mi svi po redu jebu mater, pljuju, gađaju loptom i ponižavaju me. Mislim da je pametnije da se ja, moja ekipa i moj trener povučemo sa terena koji je očigledno NEREGULARAN po PRAVILIMA TAKMIČENJA pa nek se domaćin jebe sa svojom publikom, kao što su Lazić Ilić i Ćoki jebali sa našim šljamom umesto da ja trpim na terenu ono što smo mi tamo.

Drugim rečima, ne mogu da verujem šta pričaš tj koliko relativizuješ činjenicu da su ispali pametniji od nas 100 puta. To što im to rezultatski nije ništa donelo je nešto potpuno nebitno, pošto imaju prvi tj osnovni problem da su go kurac od košarkaškog tima.

 

Da, mi smo igrali za estetski dojam a ne za pobedu. Ne zajebavaj, majke ti, dok gledam reprizu.

Link to comment

Evo, meni ide na pimpek njihov dupli moral.. 

 

Evo čitam kako se Cole oficijelno žalio ABA zbog organizacije i uslova utakmice... Sve je to ok, ko izgubi ima pravo da se ljuti, ali si ćutao posle pobede gde su ti kolege doživeli prilično isto... Smrad od čoveka... 

Link to comment

5 i po sati provedenih u paklu Pionira, te najraspalije dvorane na svetu u kojoj ćemo dogodine opet doživeti divoušn. Doduše Vesara je najavio neko renoviranje, ali znajući kako to izgleda kada Vesara renovira, možda je bolje da ostavi Pionir ovako raspalog, jer ako on bude renovirao igraće se na betonu umesto na parketu.

 

Na stranu ovo nastrano nasgornjavanje Bokana i Čovare ko je veći mafijaš (ovu rundu je dobio Čovara, te je sada red na Bokana da forsira plajvaz sa saopštenjima), ipak treba istaći da je bolji tim uzeo titulu. Nije ovo obećavalo letos. Gomila nekih opskurnjaka i polovnjaka, trener debitant, Filip plej... ali svaka čast Tomiću, na kraju se ispostavilo da je sastavio dobar tim, a dvojica najboljih igrača su bili tipovi koje je izvukao iz duboke turske i grčke provincije. Respekt. Zvezda je pokazala vitalnost, nije usledio raspad nakon gubitka Evrolige (što se često dešava klubovima sa ovih prostora), nego smo se ekspresno vratili. 

Link to comment
23 minutes ago, harper said:

 

Da, mi smo igrali za estetski dojam a ne za pobedu. Ne zajebavaj, majke ti, dok gledam reprizu.

 

Kakve to veze ima sa bio čim? Ti zajebavaš pošto se od celog posta uhvatiš za red koji ima najmanje veze sa suštinom, al nema veze, nećemo više.

Link to comment
3 hours ago, Shaq said:

stos tice sastava za el, u sustini no brainer zahvalnice bi urucio felipeu(al njega ni teo i jovic da dodju ne bi izbacili iz 12), keselja, zirbesa..

stos tice perpa, ako fizicki bude mogao, ostavio bi ga, zasluzio je, ako ne, veliko mu hvala.

kc bi ostavio jedino u slucaju ako bi igrao za neku nema prihvatljivu cifru, tu do 350k(sto cisto sumjnam da bi pristao)

ragland, isto da kazem nedefinisan, vise ne nego da, al ako nemamo naci sta jace, onda i njega zadrzati.

 

probati dovesti kuzmica ako se ikako moze i wet dream jenkinsa.. nista spec, al dovoljno za predposlednje mesto :coffee:

 

Vreme je da Pefi Marković konačno zaigra za Zvezdu, kao i da se Kuz opet vrati u život. Njih dvojica umesto Raglanda i Cirbesa, sve ostale bih zadržao, uključujući i i midžeta, aupičku materinu. Kad je bal nek se jebe i princeza.

Edited by Nikodije
Link to comment
5 hours ago, pbg12345 said:

ali kakvu odbranu celu tekmu sezonu igra faje :Hail:

 

+100

 

Томић на почетку сезоне рекао да ће направити од Борише играча и Бориша испоручио у мајсторици. Браво за обојицу, браво за тим, сјајна сезона!

Link to comment

Stratos ludi je 'ladno pokusao da odigra makar nekoliko minuta ovu utakmicu, a izasao je posle meca na stakama na teren.:ziga: Njega i KC Riversa ne bih pustao iz tima posto verovatno i ne mogu da uhvate neke bolje timove, kako god da igraju tokom sezone imaju toliko utakmica za trofeje i na vrucim terenima u karijeri da ih valja imati u timu kad je gusto. Berona ce vec neko da pokupi posle ovakve sezone, ne bi me zacudilo ni da neko pokupi Odza za dalje tesanje, a od Reglenda i Cirbesa ce nam trebati nesto bolje. Faje je vec amajlija, neka njega tu gde jeste.

 

O Filipu Covicu nisam promenio misljenje, i dalje mislim da sin predsednika kluba takvog kvaliteta ne sme da igra u ozbiljnoj ekipi i u ozbiljnom klubu, ali bih bio nepravedan da ne kazem da je odigrao odlicno i polufinalnu i finalnu seriju. Nadam se da je ovim trofejom dokazao sve sto je imao da dokaze i da mu nece padati na pamet da se isprobava u Evroligi jer ce to ruzno da izgleda.

 

Dakle, generalno ce nam trebati rekonstrukcija na pozicijama 1 i 5, prvo treba gledati ko je od nasih igraca imao losu sezonu i treba mu reanimacija. Pefi Markovic bi mogao da bude dobar kandidat, mozda i Real bude hteo da se otarasi Kuzmica, probao bih i da vidim u kakvom je stanju Luka Mitrovic. Nasi u Bajernu ce tamo verovatno i ostati, tako da od njih nema nista. Ostalo je ili nedostupno ili ne vredi. Jos jedan ekstra plej scorer stranac i neka strec petica i to bi mu bilo to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...