Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Shaq said:

da prokomentarisemo i desavanja pre meca..

futura za isti scenario nije bila ni najmanje kaznjena, na toj trecoj nista se nije desilo, vec su na cetvrtoj ispraznjena samo prva tri reda, sto je psihopati covicu dalo za pravo, da istu dobrodoslicu uzvrati i igracima future.

u tom smislu, iako je futura prosla fakticki bez kazne, pravedno bi bilo da prve dve utakmice u narednoj sezoni, utakmice sa igraju pred praznim tribinama, ali ne samo to, vec i da aba donese novi zakonik™ gde se ulazak bilo kog navijaca na teren i ugrozavanje bezbesnoti istih, automatski povlaci u najmanju ruku praznjenje svih tribina, a u zavisnosti od situacije i prekid utakmice, i dodeljivanje pobede protivniku.

ako to ne bude uradjeno, ovo ce se pretvoriti u opasno sranje, sto ne znaci da to vec i sada nije.

 

Добри мој.Ти правилници постоје одавно и одлични су али на жалост не примењују се.

Није проблем што навијач утрчи у терен,проблем је што право са терена не оде у забелу на две године.

Иначе сама организација аба лиге је равна курцу.Дешавања у пиониру и морачи су таква да оба клуба треба минимум да играју 6 месеци без публике.

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Nema tu šta da se priča samo su ispali pametniji od nas. 

kako su to ispali pametniji?

ono sto je futura priredila u trecoj, je bilo za automastki prekid, i dodeljivanje pobede zvezdi.

kad je to proslo nekaznjeno, onda je tesko odrediti, do koje granice ludula se moze ici.

suma sumarum, govnar repesa je zakuvao(zbog svoje nesposobnosti, izgovor za debakl je trazio u lincu), a zatim ni aba liga nije odreagovala kako je trebala.

Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

kako su to ispali pametniji?

ono sto je futura priredila u trecoj, je bilo za automastki prekid, i dodeljivanje pobede zvezdi.

kad je to proslo nekaznjeno, onda je tesko odrediti, do koje granice ludula se moze ici.

suma sumarum, govnar repesa je zakuvao(zbog svoje nesposobnosti, izgovor za debakl je trazio u lincu), a zatim ni aba liga nije odreagovala kako je trebala.

 

Tako što su nas namagarčili kao mlade majmune. Otišli, seli u svlačionicu, naši idu i ližu bulju kojekakvom ološu da slučajno ne napravi neko sranje, naš kapiten mora da moli tamo neke ološe za to isto, i dok si rekao keks, eto njima boljih uslova nego što smo ih mi imali tamo - sto puta. Eto tako.

Link to comment
10 minutes ago, Mil@n said:

 

Tako što su nas namagarčili kao mlade majmune. Otišli, seli u svlačionicu, naši idu i ližu bulju kojekakvom ološu da slučajno ne napravi neko sranje, naš kapiten mora da moli tamo neke ološe za to isto, i dok si rekao keks, eto njima boljih uslova nego što smo ih mi imali tamo - sto puta. Eto tako.

 

Ти би иначе као играч вероватно остао на терену док се неки ћелавци залећу на тебе.

Ти бољи услови су им помогли ко мртвоме кандило,рекло би се по резултату.

Link to comment
3 minutes ago, Блок_64 said:

 

Ти би иначе као играч вероватно остао на терену док се неки ћелавци залећу на тебе.

Ти бољи услови су им помогли ко мртвоме кандило,рекло би се по резултату.

 

Jel smo mi ostali u trećoj?

Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

 

Tako što su nas namagarčili kao mlade majmune. Otišli, seli u svlačionicu, naši idu i ližu bulju kojekakvom ološu da slučajno ne napravi neko sranje, naš kapiten mora da moli tamo neke ološe za to isto, i dok si rekao keks, eto njima boljih uslova nego što smo ih mi imali tamo - sto puta. Eto tako.

 

E, bas su nam kurcu slomili kicmu. Toliko su nas zajebali da smo dobili samo sa 43 razlike.

 

Bokan je prosle godine hteo da se igra sa Covicem i uspeo je, sada mu se ta igra obila o glavu jer je Covic sve i svasta ali je najvise zlopamtilo. No, bar je Voli renovirao halu za Evroligu i oprao nesto para, boli ga kurac. Neka ide sad pa neka se zali onom Nuhadzicu ili kako se vec preziva ono govance koje je doslo iz Bijelog Polja da se kurci po Podgorici i pljuje igrace. Ta batina koju je Bokan potegao ima dva kraja, kako je dosao do Evrolige tako je bez nje i ostao.

 

Inace, da nije bilo ovog divljastva generalno, ni na jednoj utakmici, ova serija bi se zavrsila u trecoj utakmici u Podgorici. Buducnost je prosula sezonu kroz prozor zajedno sa nekoliko miliona evra i za to im nije kriva atmosfera u Pioniru vec seljacki klub koji bi preko noci da obuje duplo vece cipele od onih koje treba da nosi. 6 pobeda u Evroligi u 30 utakmica, smena trenera iako je bilo jasno od pocetka da nije do trenera vec do epske kurcobolje pojedinih igraca, prolazak Cedevite na misice u polufinalu. Bedan ucinak za tim koji je objektivno daleko najskuplji tim u ligi i na svakoj poziciji ima bar po jednog top igraca. Dovoljno je samo pogledati reakciju Zvezdinih igraca i igraca Buducnosti na gostujucim terenima u finalu pa ce biti jasno koliko je Tomic nadmasio Repesu u psiholoskoj pripremi tima. Mi smo se u onom loncu dole drzali u obe utakmice do kraja, oni su popili 100 razlike u tri utakmice i sve tri utakmice izgubili vec na poluvremenu.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

E, bas su nam kurcu slomili kicmu. Toliko su nas zajebali da smo dobili samo sa 43 razlike

 

Niko nije rekao da su nam slomili kičmu, zaštitili su svoje igrače, i obezbedili sebi normalnije uslove za igru deset puta nego što smo ih mi imali dole. 

To što im to kurcu rezultatski nije doprinelo nije uopšte nešto što je bilo pod znakom pitanja tj naša pobeda, meni barem.

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Niko nije rekao da su nam slomili kičmu, zaštitili su svoje igrače, i obezbedili sebi normalnije uslove za igru deset puta nego što smo ih mi imali dole. 

To što im to kurcu rezultatski nije doprinelo nije uopšte nešto što je bilo pod znakom pitanja tj naša pobeda, meni barem.

 

Ma da, kako da nisu obezbedili bolje uslove za svoje igrace. Samo bi ludak pomislio da ce se divljanje od pre pocetka utakmice nastaviti i tokom utakmice, narocito kako se kretao rezultat, to sto se desilo pre utakmice bilo je sasvim dovoljno raznim Klarkovima i Kolovima da kazu sebi "zajebi ovo, dosao sam da igram kosarku a ne da gubim glavu". Nisam uopste pristalica bilo kakvih igara protiv terena, naprotiv, ali sav posao koji je trebalo da bude zavrsen van terena je zavrsen pre pocetka utakmice. Imali smo odlicno sudjenje do poslednjih pet minuta kada su sudije sebi dale malo oduska i iskaznjavali nas zbog onakvog doceka, na 40 razlike i u vec slavljenickoj atmosferi to nas je zabolelo u predelu prepona. Mi smo se polomili tokom lige da osvojimo prvo mesto, pustili Evrokup niz vodu, sada je valjda jasno zasto smo to radili. Ona sramota od prosle godine je vracena punom merom.

 

Na ABA ligi je sada da vidi sta ce s ovim sranjem koje se desavalo poslednje dve sezone. Nesto ce morati da se menja ako se uopste nadaju tome da se sezone zavrsavaju regularno. Za pocetak bi i jedan i drugi klub trebalo po jedno tri utakmice najmanje na pocetku sledece sezone da odigraju pred praznim tribinama.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Ma da, kako da nisu obezbedili bolje uslove za svoje igrace. Samo bi ludak pomislio da ce se divljanje od pre pocetka utakmice nastaviti i tokom utakmice

 

Ne bi se nastavilo kao pre početka, naravno, ali bi bilo gore 10 puta nego što je bilo, red pljuvačke, red upaljača i sl, nemam najmanju dilemu. Još da smo gubili, ih. 

 

Složiću se da je posao obavljen već tada, nemam najmanju dilemu planski i sa ciljem dogovoreno od znamo koga.

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Ne bi se nastavilo kao pre početka, naravno, ali bi bilo gore 10 puta nego što je bilo, red pljuvačke, red upaljača i sl, nemam najmanju dilemu. Još da smo gubili, ih. 

 

Složiću se da je posao obavljen već tada, nemam najmanju dilemu planski i sa ciljem dogovoreno od znamo koga.

 

Jebo te, taj Covic je sto godina u kosarci a nicega ga nije sramota. Sve ovo sto se desilo je bilo nacrtano pre meca, to da li su igraci Buducnosti izasli na teren odmah ili nakon sat vremena je nebitno. Poruka im je poslata i to je bilo dovoljno, da se posle igralo u kamernoj atmosferi isto bi se zavrsilo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...