Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, simple red white said:

Bilo je price da ce NC da progura da mogu 5 stranaca da igraju KLS, da li je od toga ista bilo ne bih znao.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
 

 

On da je bilo sta mogao da gura, ne bi ga grobari zajebali tako da o pravilu saznaje usred sezone i sa vec formiranim timom.

Link to comment
 
On da je bilo sta mogao da gura, ne bi ga grobari zajebali tako da o pravilu saznaje usred sezone i sa vec formiranim timom.
Kup je pod utokom i hadzijom a KLS nije pod njihovom ingerencijom (pravila sto se tice) mislim da je to sansa koju NC vidi.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

ovo za perpera je bas tezak smor, on je nacrtan za utakmice kakva je ova u podgorici. bas cudno da se dva igraca tako povrede u plej ofu, valjda nije proizvod nekog nestrucnog rada na njihovoj pripremi

 

Perperoglu je imao veoma malu minutazu na obe utakmice, 15 minuta u prvoj, 12 minuta do povrede u drugoj. I njegova i Reglendova povreda su mehanicke prirode koje su normalne u kontaktnom i fizicki zahtevnom sportu kakva je kosarka, samo je utisak grozan jer su obe dosle u kriticnom momentu sezone.

 

Sto se ovog budalesanja sa saopstenjima i atmosferom u hali tice, jasno je da je Covic docekao osvetu, svesno podigao tenzije i generalno ucinio sve sto je mogao da stvori onaj pakao sinoc da naplati horor od prosle godine u Podgorici. Repesa, koji nema nikakve veze sa tim jer prosle godine nije vodio Buducnost, je ispao kolateralna steta. Uzasno je gledati onakvu atmosferu od sinoc i za nju nema opravdanja, samo treba podsetiti da je prosle godine bila ista situacija sa rasporedom igranja i da su prve dve utakmice u Pioniru prosle u najboljem redu. Cak je bila i velika grupa navijaca Buducnosti u hali, ne "Varvara" vec onih koje organizovani zovu simpatizerima. Onda je Bokan, kada je namirisao da moze da osvoji, napravio onu skandaloznu atmosferu, sa sve urlanjem cele noci ispred hotela sa igracima Zvezde, fizickim nasrtajem na Omica u holu istog tog hotela, bacanjem svinjskih papaka na klupu sa rezervnim igracima i strucnim stabom Zvezde i razvaljivanjem zastitne plasticne ograde iza te klupe, kako bi organizovana grupa degenerika koja je sedela iza mogla da dodje u fizicki kontakt i na pljuvomet od igraca Zvezde. Pricam samo o onome sto se zaista desilo, mnogo toga sto se vuklo po medijima je ili imalo drugaciju konotaciju od one koja je prijavljena ili je prosto bila izmisljotina.

 

Mislim da je cak i Covic, jedna od najgadnijih figura regionalne kosarke, tada bio zatecen svim tim, jer atmosfera u Pioniru moze da bude i jeste svakakva, ali cak ni na derbijima protiv Partizana se retko ide toliko daleko da se fizicki napadaju igraci, narocito van hale. Ima svega i svacega tu ali se ja zaista ne secam da je ikada neki igrac direktno fizicki napadnut i da se islo preko bolesnih vredjanja, psovanja i bacanja raznih predmeta na teren. Verovatno bi i fizickih nasrtaja bilo da svi ne znaju sta moze da se desi pa prisustvo i policije i obezbedjenja uvek bude primereno "svecanosti dogadjaja". Verujem da je upravo to odsustvo obezbedjenja u Moraci prosle godine dalo signal Covicu da je cela ta atmosfera bila orkestrirana od strane KK Buducnost. Zato im je ovoga puta priredio horor verzija Moraca 2.0, jednu od bolesnijih atmosfera u hali otkako ja pratim Zvezdu, a konkurencija je velika.

 

Repesa je u sve to upao kao slucajni prolaznik, nesvestan svega sto se sprema i otuda onakva konferencija za stampu. On je to izgleda procitao kao reakciju na njegovo nacionalno poreklo i zato je onoliko vremena potrosio na objasnjenje o tome sta je radio u ratu, koliko je stitio Srbe i kako u porodici i sam ima dosta Srba. Ako uopste bude citao ovo prepucavanje saopstenjima valjda ce mu biti jasno iz njih da je nesto drugo u pitanju.

Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

 

Bokan nevin i naivan. "Mrze me jer ulažem u košarku". Kao da smo zaboravili da se nakon osvajanja titule prošle godine, u stilu mafijaša kojem ne manjka samopouzdanja, javno kurčio da je predanim pozadinskim radom stvorio preduslove za pošteno™ suđenje. Uništiće regionalnu ligu ova dva- tri kriminalca koji vode glavne klubove.

Link to comment

Atmosfera u hali nije bila nista bucnija od bar pola evroligaskih utakmica koje su igrane. Jedina zaista skandalozna stvar jeste vredjanje "Siptari". Za to nema opravdanja. Ono sto je bilo problematicno jeste grupa od pedesetak ljudi koji su stajali iza klupe Buducnosti. Oni su napravili sve i jednu glupost na toj utakmici ali zaista nisam cuo sta su vikali, nije se ni moglo cuti na delu gde sam bio.

 

A nisu se slucajno tamo nasli. Neko im je dao karte za ta mesta.

Link to comment
28 minutes ago, nautilus said:

Atmosfera u hali nije bila nista bucnija od bar pola evroligaskih utakmica koje su igrane. Jedina zaista skandalozna stvar jeste vredjanje "Siptari". Za to nema opravdanja. Ono sto je bilo problematicno jeste grupa od pedesetak ljudi koji su stajali iza klupe Buducnosti. Oni su napravili sve i jednu glupost na toj utakmici ali zaista nisam cuo sta su vikali, nije se ni moglo cuti na delu gde sam bio.

 

A nisu se slucajno tamo nasli. Neko im je dao karte za ta mesta.

 

Taj rad. Plus istih takvih nekoliko njuski u formi "sluzbenih lica" koji su ordinirali po hodniku. Vecina publike je retardirana sto je retardirana ali nikakvo skandiranje koje ranije nismo culi u hali se nije desilo.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...