Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

lm, jasko je ustopovao dedu, i tako ce biti i u pg-u, al nije racunao da ce layupfrommidget iskociti, plus blitzkrig stratosfere..

al je zato totalno podbacio tokom tekme, gde smo vec  sredinom druge bili totalno napunjeni faulovima na 5(3 i 2) i 4(3 i 3).. 

 

lm, neka mamojabecka partija kc-a bi nam svakako trebala u pg-u i pored perpa, al sada ce morati i vise od toga.

Link to comment

Veliko je sranje ova povreda Stratosa, vise bih voleo minimalnu pobedu a da se on nije sjebao. Bez njega do kraja serije, sto je izvesno, sanse im naglo rastu sa 3 na 30 posto. Morace Rivers da se trgne, tj. da odigra nesto i van garbidz tajma. 

Link to comment
7 minutes ago, FPLS said:

Veliko je sranje ova povreda Stratosa, vise bih voleo minimalnu pobedu a da se on nije sjebao.

 

Svi bismo, to je no brainer.

Link to comment
5 minutes ago, Shaq said:

kae jasko psihijatrija najviseg reda, svi su krivi, samo ne spominje sebe.. :coffee:

 

U pravu je sve sto je rekao o "atmosferi" u hali. Ali bukvalno sve.

Link to comment
47 minutes ago, pantelia said:

 

Na nasu veliku zalost, poprilicno sam siguran da je ovo kraj serije za njega. Ovo sigurno nije lagano istegnuce misica, a i za to je potrebno minimum nedelju dana pauze.


Istegao sam isti misic, list desne noge, na basketu pre 5 nedelja, nisam mogao da hodam normalno par dana, posle 3 nedelje sam probao da potrcim i istegao ga opet... Baš nezgodna povreda :(

Edited by Djolle
Link to comment
20 minutes ago, harper said:

 

U pravu je sve sto je rekao o "atmosferi" u hali. Ali bukvalno sve.

pa to sam i ja kazao na half tajmu, al ne igra atmosfera vec igraci na terenu :coffee:

Link to comment

citam malo ove ostrascene futurine i grobarske forune.. dok su se prvi vec oprostili od titule i pricaju o lincu njihovih stranaca, grobari likuju nad povredom stratosa i veruju vise nego ovi prvi, da futura moze da okrene ovo...

Link to comment

Steta za Perpera. Sa njim bi bila rutina jer smo usli u neku nirvanu, ovako ce im i to biti motiv vise da nas dobiju u trecoj a onda im raste samopouzdanje za cetvrtu itd.
Doduse razbili smo ih i proslu bez njegovog veceg ucinka. Izgleda da nam odsustvo Reglenda prija, usporavao je igru, nije trcao u ledja, carinio predugo. Ekipa je sada lisena pojedinacnih ega, timska hemija na vrhuncu. Covic sjajno razigrava, teodosicevske partije.

Mnogo je ovo gotivno i neocekivano. Nije ovo uopste realan kvalitet ekipe, igramo preko realnog, upadaju frizideri. Zato bi bilo bitno da zavrsimo u trecoj da se ne desi da nas neki poraz(i) resetuje i spusti. Budućnost je nevidjeno divlja ekipa ali znali su dole i mnogo jace od nas da obore. Ako se ovo vrati u Pionir nece biti ni blizu utakmica kao ove 2.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...