Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, harper said:

Svaka cast Tomicu kako je spremio ovu seriju. Ovo nije ni pobedjivanje, ni gazenje, ovo je ponizavanje.

i to još bez prvog pleja...

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

Svaka cast Tomicu kako je spremio ovu seriju. Ovo nije ni pobedjivanje, ni gazenje, ovo je ponizavanje.

 

11 igrača, i svi otprilike na svom maksimumu, ili blizu toga, neverovatno.

Link to comment

Kako li smo mi imali dva ofanzivna skoka s ovim procentima suta?:laugh:

 

67% sut iz igre, samo pet promasenih suteva za dva na celoj utakmici, skoro 50% trojke. Apsolutno nestvaran mec.

 

Samo da sve bude u redu sa Stratosom.

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Samo da sve bude u redu sa Stratosom.

 

Na nasu veliku zalost, poprilicno sam siguran da je ovo kraj serije za njega. Ovo sigurno nije lagano istegnuce misica, a i za to je potrebno minimum nedelju dana pauze.

Link to comment
1 minute ago, pantelia said:

 

Na nasu veliku zalost, poprilicno sam siguran da je ovo kraj serije za njega. Ovo sigurno nije lagano istegnuce misica, a i za to je potrebno minimum nedelju dana pauze.

nazalost, slazem se.. za straotsa je zavrseno ovo finale :/

Link to comment

Ja sam mislio da se Tomic zajebavao kad je posle onog silovitog pocetka sezone tvrdio da smo na 50% ali u ove poslednje tri utakmice Zvezda objektivno izgleda kao izuzetno mocan tim, dosta bolji od tog pocetka. Bice drugacije utakmice u Moraci, to je sigurno, ali za ove tri utakmice se zaista nista osim dubokog naklona treneru ne moze reci. Osvajali smo mi ABA ligu prilicno komotno i sa Radonjicem ali ne pamtim kada smo ovako lako i dobro igrali u finalnoj seriji, cak ni one godine protiv Mege. Prve dve utakmice finala skoro 60 razlike, potpuno neverovatan ucinak.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...