Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Jos kada bi pojasnio sta ti znaci "smrt fasizmu, ziveo Partizan"...gde je fasizam i ko je sledbenik tog zla?

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Citirao sam jednog velikana, tako se kaže, niko ovde nije sledbenik tog zla (koliko ja znam)
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Citirao sam jednog velikana, tako se kaže, niko ovde nije sledbenik tog zla (koliko ja znam)
Koji velikan je to rekao?

Dusko Radovic?

Onaj vas mrzitelj Zvezde Bozo Koprivica?

Ko?

PS ipak mislim da je malo deplasirano a moglo bi se reci i sa dozom provokacije na temi KK Crvena Zvezda to napisati.

 

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, simple red white said:

Jos kada bi pojasnio sta ti znaci "smrt fasizmu, ziveo Partizan"...gde je fasizam i ko je sledbenik tog zla?

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
 

 

Rekli smo da nema da se citira cepecillah, ono sto bez imalo obraza tri puta slaze oko iste stvari i jos se time hvali i "samo citira velikana". ne naziva Zvezdu fasizmom, taman posla, Covica zove Coki jer se to, eto, tako kaze (citira valjda svog drugog velikana i uzor koji je lansirao taj nadimak a sada smrdi 40 godina u zatvoru) i tako dalje i tome slicno.

 

Da sam bezobrazan i da hocu da se nastavljam na ove cepecillahove bljuvotine rekao bih da kad se neko ko dize kosu gelom da bi nadoknadio svojih metar i pedeset i prikazao se visim od toga zali na neciji krhki ego i frustracije, to je ozbiljan nedostatak uvida. No, svi koji se bavimo predavackim zanatima odavno znamo da je od svih ljudi na svetu uvek najteze nauciti necemu sopstveni odraz u ogledalu. Prihvatimo to i nastavimo da pokusavamo odjebavanje ove ekipe jadnika sa ovog namucenog topika. Izborimo se da nas razni slucajevi za psihijatriju ne nazivaju fasistima (pardon, ne nazivaju, samo citiraju velikane:laugh:) samo zato sto navijamo za neki drugi klub. To se nekada nije smelo ali kapiram da se forum dosta promenio u odnosu na nekadasnji, ostalo nam je samo da pokusamo da napravimo oaze na kojima to nece biti moguce.

Link to comment
15 hours ago, simple red white said:

Te vrcave činjenice možete na KKP topiku lepo da nacrtate i da im se divite.

Duhovitost nije precenjena kategorija ali nije ni egzaktna, tako da ono što je vama dvojici vrh duhovitosti nekom nije ni prvi stepenik. Cinizam je naprotiv , kada se sa merom upotrebi, vrlo lepa a vas dvojica ni to ne znate.

Da ne bi ova tema bila čat, pišimo o predstojećem duelu a ne o duhovitim  forumašima.

"- Odelo koje sam odneo na hemijsko čišćenje, pita me žena, gospodine šta je ovo. Ja joj kažem ništa. Izdržali smo sve što se dešavalo na toj utakmici. Ja sam deo KK Crvena zvezda, i u poslednje vreme se oglašavao klub, ne Milan Tomić i Nebojša Čović, a sa druge strane su se oglašavala dva imena koja ratuju protiv našeg kluba i izgleda kao da smo svi u istom košu. Zato pozivam naše navijače da uz njihovu podršku dođemo do uspeha, a taj jedini uspeh je pobeda" - poručio je Tomić.

 

Vi ste kompletni, što se za nas ne bi moglo reći jer nam je prvi plej završio sezonu...ali koga nema (znate kraj). Meni lično će biti zanimljiv početak utakmice, da vidim koliko je Tomić sposoban da se menja.

Na kraju će Tomićev sako biti primljen u Kuću slavnih u Springfildu pre 1 sakoa Vlade Jovanovića  :dry:

 

 

Link to comment
Na kraju će Tomićev sako biti primljen u Kuću slavnih u Springfildu pre 1 sakoa Vlade Jovanovića  :dry:
 
 
Za sada je dovoljno da njegov i Topov sako zavrse na hemijskom cisenju...potrebnije je, o kuci slavnih ne razmisljaju...mozda kao misteriozni predmet ostatak topovskog udara zavrsi u muzeju kao sedocanstvo jednog ludila.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Just now, simple red white said:

Za sada je dovoljno da njegov i Topov sako zavrse na hemijskom cisenju...potrebnije je, o kuci slavnih ne razmisljaju...mozda kao misteriozni predmet ostatak topovskog udara zavrsi u muzeju kao sedocanstvo jednog ludila.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
 

drzis nivo topika dok ti se ne probudi idol

 

 

Link to comment
3 hours ago, harper said:

 

Rekli smo da nema da se citira cepecillah, ono sto bez imalo obraza tri puta slaze oko iste stvari i jos se time hvali i "samo citira velikana". ne naziva Zvezdu fasizmom, taman posla, Covica zove Coki jer se to, eto, tako kaze (citira valjda svog drugog velikana i uzor koji je lansirao taj nadimak a sada smrdi 40 godina u zatvoru) i tako dalje i tome slicno.

 

Da sam bezobrazan i da hocu da se nastavljam na ove cepecillahove bljuvotine rekao bih da kad se neko ko dize kosu gelom da bi nadoknadio svojih metar i pedeset i prikazao se visim od toga zali na neciji krhki ego i frustracije, to je ozbiljan nedostatak uvida. No, svi koji se bavimo predavackim zanatima odavno znamo da je od svih ljudi na svetu uvek najteze nauciti necemu sopstveni odraz u ogledalu. Prihvatimo to i nastavimo da pokusavamo odjebavanje ove ekipe jadnika sa ovog namucenog topika. Izborimo se da nas razni slucajevi za psihijatriju ne nazivaju fasistima (pardon, ne nazivaju, samo citiraju velikane:laugh:) samo zato sto navijamo za neki drugi klub. To se nekada nije smelo ali kapiram da se forum dosta promenio u odnosu na nekadasnji, ostalo nam je samo da pokusamo da napravimo oaze na kojima to nece biti moguce.

 

ja tek sad skontao da me token meša sa nekim od samog starta :lol:

 

ovo je mnogo bolje nego što sam mislio :lol: 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, simple red white said:

Za sada je dovoljno da njegov i Topov sako zavrse na hemijskom cisenju...potrebnije je, o kuci slavnih ne razmisljaju...mozda kao misteriozni predmet ostatak topovskog udara zavrsi u muzeju kao sedocanstvo jednog ludila.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
 

 

Sve sto treba uraditi je veceras u sportskoj i kosarkaskoj atmosferi pobediti ovu olos i nadati se da ce Cedevita uraditi to isto sutra, kako bismo u finalu gledali kosarkasko finale a ne gomilu srednjovekovnih primitivaca iz Podgorice i sa Novog Beograda. Posle toga treba ili ugasiti Zvezdu ili je oduzeti iz ruku ovog minijaturnog degenerika koji je od casnog kluba napravio sprdnju u kojoj njegov sin ima mesto u timu. Dakle, prioriteti moraju da se znaju, prvo obracun sa milovsko-naprdnjackim primitivizmom a onda sa nepotizmom u svojim redovima.

 

Svakako treba navijati za Cedevitu da ode do samog kraja. Imaju i oni svojih lutaka ali su realno najmanje oduran klub od konkurencije.

Link to comment

u prve dve utakmice nismo mogli okean da pogodimo, stoga je realno da se veceras otvori, i da krene da ulazi. valjda nije realno da tri vezane utakmice ne mozemo nista spolja da pogodimo (osim barona u prvoj), nismo tako losa suterska ekipa.

 

16/59 za tri u dve utakmice. ako veceras sutnemo 12/30 verujem da ce biti dovoljno za sigurnu pobedu bez trzavica™.

Edited by Nikodije
Link to comment

Za pobedu je potrebno odigrati dobru odbranu, smanjiti broj izgubljenih lopti i poboljsati procenat izvodjenja slobodnih bacanja.

To bo bilo sasvim dovoljno...

 

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, simple red white said:

Za pobedu je potrebno odigrati dobru odbranu, smanjiti broj izgubljenih lopti i poboljsati procenat izvodjenja slobodnih bacanja.

To bo bilo sasvim dovoljno...

 

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

odbrana, izgubljene lopte i bacanja se podrazumevaju, i verujem da ce to biti ok, ali moramo nesto da pogodimo spolja da bismo imali komotniju utakmicu. verujem da ce trinki opet da pusta sut lazicu i fajeu na pocetku, ne bi valjalo da opet udjemo sa nekim ciglama

Link to comment
 
odbrana, izgubljene lopte i bacanja se podrazumevaju, i verujem da ce to biti ok, ali moramo nesto da pogodimo spolja da bismo imali komotniju utakmicu. verujem da ce trinki opet da pusta sut lazicu i fajeu na pocetku, ne bi valjalo da opet udjemo sa nekim ciglama
Lazi treba vremena da "namesti" noge, Biliju treba jaci blok Faje od povrede nije isti igrac.
Valjda ce KCR da proradi sada kada nam treba.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to comment
21 minutes ago, garmonbozia said:

 

Briljiraš :violin:

 

Jesu li ti se oporavile pljuvacne zlezde od prosle subote? Ima Tomic jos sakoa. A mozda mu je i onaj od prosle subote vracen sa hemijskog ciscenja.

Link to comment

Moze li neko da mi kaze koji kanal prenosi derbi? Ako moze sto brze, izlazim u kafani kod komsije srbina pa da znam gde da gledam. Njega ne interesuje sport. Hvala unapred!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...