Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Pa krenuo je to da igra Trinkjeri u drugoj utakmici, fazon je sto

1) Covic u ovoj seriji nije ni izbliza tolika rupa koliko smo svi mi/oni smatrali da ce biti. Covek je bio mec viner u prvoj utakmici, a pik nam vrti ko Dzon Stokton da je (to je i do nas)

2) Zvezda bez pleja na terenu (znaci i bez Covica) opet nije toliki raspad da bi mi mogli to rutinski da iskoristimo

 

Na kraju, ako bude tesno, svodi se na ovo sto ajverson kaze - Zvezda ima dva kvacilotm igraca koji umeju sami da odluce, Partizan ima, pa jednog brku.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni jedino nije jasno da nigde nema nekih oficijelnih informacija/vesti o Reglendu, pogotovo ako ide na operaciju, ili vec bio, nego info ide preko nekog lika iz kluba preko tamo nekog foruma :fantom:

Link to comment
Just now, assignment said:

Meni jedino nije jasno da nigde nema nekih oficijelnih informacija/vesti o Reglendu, pogotovo ako ide na operaciju, ili vec bio, nego info ide preko nekog lika iz kluba preko tamo nekog foruma :fantom:

 

Ne vidim šta je tu čudno. Priprema protivničke ekipe je fundamentalno drugačija u slučaju da ovaj ipak igra, i ako ništa potrošiće par dana na treningu uigravajući akcije bez potrebe.

Link to comment
2 minutes ago, keitel said:

 

Ne vidim šta je tu čudno. Priprema protivničke ekipe je fundamentalno drugačija u slučaju da ovaj ipak igra, i ako ništa potrošiće par dana na treningu uigravajući akcije bez potrebe.

 

3 nedelje je malo ipak predugačak period da bi se tako nešto sakrilo

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

3 nedelje je malo ipak predugačak period da bi se tako nešto sakrilo

 

Uopšte me ne bi iznenadilo da na kraju ipak zaigra.  Na kraju Trinkijeri sigurno ne može da sluša priče iz kuloara u pripremi utakmice, neozbiljno je.

Link to comment
12 minutes ago, goofs said:

Pa krenuo je to da igra Trinkjeri u drugoj utakmici, fazon je sto

1) Covic u ovoj seriji nije ni izbliza tolika rupa koliko smo svi mi/oni smatrali da ce biti. Covek je bio mec viner u prvoj utakmici, a pik nam vrti ko Dzon Stokton da je (to je i do nas)

2) Zvezda bez pleja na terenu (znaci i bez Covica) opet nije toliki raspad da bi mi mogli to rutinski da iskoristimo

 

Na kraju, ako bude tesno, svodi se na ovo sto ajverson kaze - Zvezda ima dva kvacilotm igraca koji umeju sami da odluce, Partizan ima, pa jednog brku.

1) da ok, ali to je filip covic, da se moram kladiti na to, kladio bih se da ce odigrati losu utakmicu, posebno ako se protivnik na obe strane fokusira na njega i to kazem, pustio bih ga da sutira, jeste kocka, ali cini mi se sa dosta vecim izgledom da se po partizan odigra pozitivno

2)pa nije sigurno dobijena utakmica, ali cinjenica da zvezda igra bez pleja, itekako ide u prilog partizanu

Link to comment
51 minutes ago, bradilko said:

po kriterijumu čović nebojša. taj je spreman na sve i u moći je da to sve i ostvari a ne bi mu bilo prvi put. bolesni šljam najgore vrste.

kao tim smo bolji. ako ne uspemo da iskoristimo odsustvo reglanda i pobedimo onda samo da ćutimo. to pretpostavlja uslove za igru kao na prva 2 meča. 

 

 

Kad je takvo govno, što ne obezbedi prošle sezone u finalu plej ofa?

Biće pre da traju igrice i sa jedne i sa druge strane, nešto javno a nešto i "ispod žita"...lep javni (lepo upakovani) pritisak na sudije od strane trenera Partizana i gle čuda samo kroz retrospektivu prve utakmice, kao da se u drugoj igrao balet a na trbinama cvetalo cveće. Da li je Čović Nebojša pisao (pričao) o sudijama i propustima u drugoj (ako ne prvoj) 

Link to comment
On 31.3.2019. at 12:22, harper said:

 

Ne samo sto ih arcimo nego ne mozemo ni da iskoristimo njihove najvece prednosti, sut iz blokova, jer nam je uzasan protok lopte. Slicno se desava i kad treba da dobacimo loptu do centara kad ostvare dobru poziciju u reketu. Covic je celog zivota djuskao u klubovima u kojima je drkao loptu 20 sekundi po napadu trazeci prodor ili sut i to sada dolazi na naplatu. Milion puta sam ove sezone gledao da, recimo, Beron istrci iz bloka a Filip toliko zakasni sa pasom da u medjuvremenu igrac odbrane stigne da se postavi ispred Berona i onda ovaj mora da proba neke izolacije, sumanute 1 na 5 prodore ili suteve preko ruke. To me cak i vise nervira od onog Filipovog preuzimanja u odbrani posle kojeg mase drugim igracima da se zamene na igracima koje cuvaju jer ostaje protiv centara ili krilnih centara. I onda dodje Tomic na KZS i zali se kako previse pripaljujemo trojke a ne spustamo loptu centrima.

 

Mada, ne vredi vise to ni pisati, ispirali smo usta s time od pocetka sezone. Ocigledno je zasto Covic dr Nebojsa to radi i rezultat ce takodje biti ocigledan. Vazno je samo izbaciti ovaj odvratni klub protiv kojeg igramo polufinale jer mi je vise muka od toga koliko se proteziraju (treba samo pogledati vesi na B92, kao da je Partizanov Vesnik u pitanju) a u svemu ostalom treba navijati za Cedevitu koja je, takva kakva je, mozda poslednji pristojan kosarkaski klub u regionu.

 

Ni sam ne znam kako se otvori ova tema i bas na ovom postu, pa rekoh ... harper, procitacu ...

 

Ne zajebavaj ...

Link to comment
1 minute ago, simple red white said:

Kad je takvo govno, što ne obezbedi prošle sezone u finalu plej ofa?

Biće pre da traju igrice i sa jedne i sa druge strane, nešto javno a nešto i "ispod žita"...lep javni (lepo upakovani) pritisak na sudije od strane trenera Partizana i gle čuda samo kroz retrospektivu prve utakmice, kao da se u drugoj igrao balet a na trbinama cvetalo cveće. Da li je Čović Nebojša pisao (pričao) o sudijama i propustima u drugoj (ako ne prvoj) 

 

"Nebojša Čović je govno ALI..."

 

:lol:

 

Link to comment
9 minutes ago, keitel said:

 

Uopšte me ne bi iznenadilo da na kraju ipak zaigra.  Na kraju Trinkijeri sigurno ne može da sluša priče iz kuloara u pripremi utakmice, neozbiljno je.

sto bi se reklo, u strahu se velike oci.. regland zavrsio sa plej ofom jos pre 10 dana, a vecina i dalje prica kako ce sigurno™ zaigrati u trecoj, ko sto su pre toga kako ce igrati i u drugoj.. :coffee:

Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

sto bi se reklo, u strahu se velike oci.. regland zavrsio sa plej ofom jos pre 10 dana, a vecina i dalje prica kako ce sigurno™ zaigrati u trecoj, ko sto su pre toga kako ce igrati i u drugoj.. :coffee:

ma ne plase se oni reglanda

plase se da nas ficko opet ne dobije 30+ minuta

a onda su jebali jeza :fantom:

Link to comment
7 minutes ago, cedo said:

 

Ni sam ne znam kako se otvori ova tema i bas na ovom postu, pa rekoh ... harper, procitacu ...

 

Ne zajebavaj ...

 

Pogledaj samo tekstove posle druge utakmice pa ce i tebi biti jasno o cemu pricam. Koliko izjava iz Partizana, koliko izjava iz Zvezde. Iz Zvezde samo Tomiceva izjava sa KZS, iz Partizana nekoliko posebnih tekstova sa izjavama. Ni slovo o pljuvanju pomocnog trenera, zadrzavanju igraca Zvezde u hali dva sata nakon utakmice, gadjanju igraca Zvezde svim i svacim tokom cele utakmice i vredjanju od strane grupe navijaca koja je namerno locirana iza klupe sa Zvezdinim igracima kako bi provocirala i napadala igrace. Bivsi B92 (sada naprdnjacki portal) je kompletno grobarski, cak se vise i ne trude da stvore privid nekakve objektivnosti. Ako te mrzi da listas portale nadji snimak TV prenosa obe utakmice na O2 pa mi reci sta mislis o komentatorima i njihovoj objektivnosti.

Edited by harper
Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

nego, sta je zvanican razlog za pomeranje u 18h ?

 

Ne znam sta su zvanicno izjavili, ali pretpostavljam sa velikom dozom sigurnosti, da je zbog protesta koji isto pocinje u 18h svake subote. Centar bude zatvoren, doci na utakmicu bi bio pakao, a kontam i da nije na odmet razvodniti onih 500 ljudi koji bi isli na oba.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...