Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, theanswer said:

Uvek postoji avangarda.

 

auuu kakvo nabijanje i donabijanje :lol: 

 

inače, skupo će vas koštati to što ste Fićku oteli titulu MVP-ja meseca :angry:

 

 

 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Goranz said:

 

"A kuda ćemo mi, gospodine harpere, ako crno-beli krenu na topik KKCZ?"

 

 

U banovinu, zna se. Nisu oni nigde krenuli, nikad nisu ni odlazili odavde.

Link to comment
Just now, harper said:

 

U banovinu, zna se. Nisu oni nigde krenuli, nikad nisu ni odlazili odavde.

 

 Ne znam šta se nerviraš kada znaš šta će biti sutra. Dobijate jer ste bolji tim. Shaq i opusteni spremaju DVD o najvećoj Zvezdinoj pobedi u novijoj istoriji, Middle i njegovi guslari dodaju soundtrack u kojem su Čović, Tomić i Ilić opevani kao Nikola, Janko Vukotić i Krsto Zrnov Popović, bradilko piše post sa najvećim procentom promašenih znakova interpunkcije u plejofu, Blok prijavljuje da je pobeda ostvarena u inat drukari copkillahu, copkillah ga poziva na fajt na adresi koju mu neće saopštiti, ja prijavljujem da je Trinkijeri podneo ostavku, ZokiAsov ostavlja jubilarni 1000 post u kojem kaže da je neko nekog ubio kao granom, Apollo pokušava da sačini post bez Jove i gubi par sati u editu, ti pozivaš na rušenje Hale sportova kao najlopovskije hale u kojoj je najlopovskiji klub na planeti igrao pred najlopovskijim navijačima na planeti, answer se pita zbog čega ga radisa u ekstazi upravo markira za dvonedeljni odstrel, Black George javlja da su mu izvršitelji došli na kuću da mu oduzmu telefon na kojem je snimio klip od deset sekundi itd. Business as usual.

Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

Niko od cigana i ne sme da napise nista na ovom topiku. Patroliraju Copi, Answer i Bradilko pa kad napises bilo sta odmah idu da placu i prikenjavaju moderaciji, koja onda usluzno pobanuje sve na koje ova trojica pokazu prstom. Uspesno su razjebali svaki pokusaj diskusije o Zvezdi na ovom topiku koji se, gle zanimljivosti, zove KK Crvena Zvezda. Nije da nisam upozoravao na to sta ce da se desi ukoliko se ta trojica beskicmenjaka ne odstrane odavde.

upravo tako, jedno 7 puta u poslednja dva meseca, ova trojica isplacipickaju kod radise i ovaj zavrsi posao.. bez ikakvog objasnjenja, i iako nije bilo nista uvredljivo, docim gore pomunuti konstanto vredjaju posebno copika.. :coffee:

Link to comment

kakav smrad je fegeltija to nema dalje, jos likuje i busa se u grudi, kako je on jos pre 12 dana rekao da je regland zavrsio sezonu, iako su mediji najavljivali njegov    povratak, a sve kako bi predstavio sebe kao apostola istine :facepalm:

Link to comment
18 minutes ago, Shaq said:

upravo tako, jedno 7 puta u poslednja dva meseca, ova trojica isplacipickaju kod radise i ovaj zavrsi posao.. bez ikakvog objasnjenja, i iako nije bilo nista uvredljivo, docim gore pomunuti konstanto vredjaju posebno copika.. :coffee:

 

jeste, mora da je harper banovan nepravedno, poznat je po tome da ga uvek banuju nepravedno, nije ničim izazvan isprosipao tonu govana po drugim ljudima. jebote kako vas bre nije sramota?

 

banovan je inače za teranje sa topika. za kontinirano vređanje koje bez odgovora niti izazivanja traje od početka ove serije, znači skoro mesec dana, nije kažnjen nego se samo obrišu postovi. da ne pričam ono što su ranije konstatovali ko flejm kad diskusiju okreće na temu prepucavanja umesto da piše o košarci što je uostalom po jedno deseti put u poslednjih deset dana uradio i danas. valjda mu je dosadno, starost otkud znam.

Edited by theanswer
Link to comment
27 minutes ago, Shaq said:

upravo tako, jedno 7 puta u poslednja dva meseca, ova trojica isplacipickaju kod radise i ovaj zavrsi posao.. bez ikakvog objasnjenja, i iako nije bilo nista uvredljivo, docim gore pomunuti konstanto vredjaju posebno copika.. :coffee:

 

nađi jednu uvredu ili se samobanuj odmah

 

Link to comment

ja sam govorio u svoje ime.. koga sam ja terao ili vredjao, da bi za svaki moj post dobio bez objasnjenja po 7 dana.. no nisam ja taj nivo, da druge isto tako prijavljujem ili da kukam.. nego eto harper bio spomenuo pa sam se samo nadovezao :coffee:

Link to comment
Just now, Shaq said:

ja sam govorio u svoje ime.. koga sam ja terao ili vredjao, da bi za svaki moj post dobio bez objasnjenja po 7 dana.. no nisam ja taj nivo, da druge isto tako prijavljujem ili da kukam.. nego eto harper bio spomenuo pa sam se samo nadovezao :coffee:

 

Nađi jednu moju uvredu ili se samobanuj

 

Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

ja sam govorio u svoje ime.. koga sam ja terao ili vredjao, da bi za svaki moj post dobio bez objasnjenja po 7 dana.. no nisam ja taj nivo, da druge isto tako prijavljujem ili da kukam.. nego eto harper bio spomenuo pa sam se samo nadovezao :coffee:

 

ja niti sam te kvotovao, niti sam te prijavio tako da žali se slini™

Link to comment

I samo da primetim da se prošle nedelje, u odsustvu banovanih, vodila sasvim pristojna košarkaška diskusija na ovoj temi, tako da se odgovor u kome je problem, sam nameće :fantom:

 

Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

Niko od cigana i ne sme da napise nista na ovom topiku. Patroliraju Copi, Answer i Bradilko pa kad napises bilo sta odmah idu da placu i prikenjavaju moderaciji, koja onda usluzno pobanuje sve na koje ova trojica pokazu prstom. Uspesno su razjebali svaki pokusaj diskusije o Zvezdi na ovom topiku koji se, gle zanimljivosti, zove KK Crvena Zvezda. Nije da nisam upozoravao na to sta ce da se desi ukoliko se ta trojica beskicmenjaka ne odstrane odavde.

hahaha u stilu čovića kao i obično.

ako neko pizdi i cinkari ovde kao kakav beskičmenjak to si ti.

vređaš pa se pozivaš na slavno doba kad si igrao mali fudbal sa moderatorima da ti malo progledaju kroz prste  pa kako neko tebe ometa u konstruktivnoj diskkusiji o zvezdi koju ti razjebeš od početka. ubrzo ti se priključe razni samoopušteni i šakoi ali to tebi treba da ti neko klimoglavi. 

al nastavi da budeš internet nasilnik, doduše poslednjih dana malo uplakani i pomamljeni kao ti legenda ali vidi se da ti prija pa samo piši saopštenja

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Shaq said:

kakav smrad je fegeltija to nema dalje, jos likuje i busa se u grudi, kako je on jos pre 12 dana rekao da je regland zavrsio sezonu, iako su mediji najavljivali njegov    povratak, a sve kako bi predstavio sebe kao apostola istine :facepalm:

Skinuo majcu da se boljeoseti smrad....

 

A kad je ono pisao da su pasoši završeni za njega i još koga? Sećaš li se Tito?

Inače, vidim da je završena đuska oko termina KZŠ pred utakmicu br. 3...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...