Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Блок_64 said:

 

Индивидуална ствар од судије до судије.Е сад ако ћеш ми веровати клинац ми игра кошарку и нон-стоп игра утакмице.Веруј ми да не постоји судија који броји наглас.

Ma nemoguce je, u pravu si 100%, ja nesto iskonfabulirao

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 minutes ago, Блок_64 said:

 

Грешиш.Не броји наглас броји у себи а време показује руком јебем ли га сада не умем да ти објасним како то ради али ради :D.Да броји наглас не би могао да држи пиштаљку у устима.

 

Nisam ni rekao da broji naglas, karikirao sam. Kad pokaže osmi put rukom to je onda prekid. Ne posle sedmog. 

16 minutes ago, Heaviside said:

@theanswer

Kada semafor pokaze 16 proslo je celih osam sekundi, nesto si se zbunio. I dok stoji 16 na semaforu proslo je izmedju 8 i 9.

 

24: 0-1

23: 1-2

.

.

.

16: 8-9

 

Ček, jel se na 15na semaforu  sudi 8 sekundi ili ne?

Edited by theanswer
Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

this didn't age well :lol:

 

hobisti školuju bivše profije :fantom:

 

Ja znam samo za jednog da je profi a i za njega ne znam ko je u rl

 

A i u tom citiranom postu pise da se ja hobista koji je dobijao mali dzeparac od kosarke slazem sa ostalim hobistima ali tvrdnja da se blok ne razume u kosarku jeste smesna pa makar o sudjenju pojmao nemao. 

Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

 

Nisam ni rekao da broji naglas, karikirao sam. Kad pokaže osmi put rukom to je onda prekid. Ne posle sedmog. 

 

Ček, jel se na 15na semaforu  sudi 8 sekundi ili ne?

 

Imas malo nazad dva moja posta za redom ako te zanima sta mislim. 

 

Ukratko, ne mislim da je zvezda ostecena u toj situaciji, poznavajuci te kapiram da te to zanima. 

Link to comment
26 minutes ago, Heaviside said:

@theanswer

Kada semafor pokaze 16 proslo je celih osam sekundi, nesto si se zbunio. I dok stoji 16 na semaforu proslo je izmedju 8 i 9.

 

24: 0-1

23: 1-2

.

.

.

16: 8-9

24: 0

23: 0-1

 

Valjda brojac krece od 24:00, a ne od 24:99 (24:90)

Edited by Uskebasi
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

 

Imas malo nazad dva moja posta za redom ako te zanima sta mislim. 

 

Ukratko, ne mislim da je zvezda ostecena u toj situaciji, poznavajuci te kapiram da te to zanima. 

 

Ne poznaješ me uopšte izvini.

 

Nisi u pravu, 24,0 je vreme za napad. A ne 24,9.

Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

Ja znam samo za jednog da je profi a i za njega ne znam ko je u rl

 

A i u tom citiranom postu pise da se ja hobista koji je dobijao mali dzeparac od kosarke slazem sa ostalim hobistima ali tvrdnja da se blok ne razume u kosarku jeste smesna pa makar o sudjenju pojmao nemao. 

 

Пусти га он је кретен.То је јајара која овде чита ко шта пише па иде и друка админима ко је шта написао и тражи бан.Све у свему говно од човека.Код мене је на игнор листи добрих  5-6 година тако да га ти ниси цитирао не би ни видео шта је тај смрад имао да напише.

 

Edited by Блок_64
Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

ali tvrdnja da se blok ne razume u kosarku jeste smesna pa makar o sudjenju pojmao nemao. 

 

ako je suditi po ovoj temi, tu je samo jedna stvar smešna, a to je on

 

 

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Poznajem nick ne tebe licno jbt

Citam te godinama

 

Pa nebitno. Pričamo o konkretnom slučaju, šta ima veze šta sam ja pisao juče ili pre 20 godina, učitavaš mi motiv bezveze. A pričamo o stvarima koje se mogu dokazati, činjenične su, nisu stvar utiska.

Link to comment
Just now, Блок_64 said:

 

Пусти га он је кретен.То је јајара која овде чита ко шта пише па иде и друка админима ко је шта написао и тражи бан.Све у свему говно од човека.Код мене је на игнор листи добрих  5-6 година тако да га ти ниси цитирао не би ни видео шта је тај смрад имао да напише.

 

Ako bih ja objavio šta si ti pisao meni na PM, bukvalno bi te hospitalizovali u roku od 15 minuta :lol: 

 

Meni ne smeta što pišeš ovde, ovaj forum je inkluzivan i ti si najbolji primer za to i niko ne može da ti uskrati pravo da praviš budalu od sebe, šampione.

 

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Pa nebitno. Pričamo o konkretnom slučaju, šta ima veze šta sam ja pisao juče ili pre 20 godina, učitavaš mi motiv bezveze. A pričamo o stvarima koje se mogu dokazati, činjenične su, nisu stvar utiska.

Ok, izvini. 

Ajde da raspravimo, naravno da je moguce da sam se zajebao. 

 

Koliko je proslo sekundi od pocetka napada u trenutku kada sat otkuca 23? 

Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

Ok, izvini. 

Ajde da raspravimo, naravno da je moguce da sam se zajebao. 

 

Koliko je proslo sekundi od pocetka napada u trenutku kada sat otkuca 23? 

 

0,1 sekunda. 

 

edit, da, suštinski 0,01 ali pošto se ne pišu stotinke, onda kao 0,1

Edited by theanswer
Link to comment
28 minutes ago, theanswer said:

 

Nisam ni rekao da broji naglas, karikirao sam. Kad pokaže osmi put rukom to je onda prekid. Ne posle sedmog. 

 

Ček, jel se na 15na semaforu  sudi 8 sekundi ili ne?

 

Prekid je na 15.99

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...