Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Zvezda 2.50

Buducnost 2.80

Partizan 4.00

Cedevita 6.00

 

Posle vanredne konferencije Covica legende, gdje je razotkrio spregu drzave, saveza i sudijske organizacije, reagovale su kladionice i oborile kvotu na mezimce drzave koje je preko genaralisimusa Ostoje ulupalo par miliona u projekat. :fantom:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, pantelia said:

Treba 15 sekundi da pise da bi bilo svirano preko pola

 :D

Треба чим се промени правило да напад траје 25 секунди и да за пренос лопте екипа има 9 секунди.

Link to comment

Ovaj, kad pise 23:00, prosla je 1 sekunda...

Kad pise 22:00 prosle su 2...

Kad pise 21:00 prosle su 3...

kad pise 20:00, prosle su 4... 

Kad pise 19:00, prosle su 5...

Kad pise 18:00, proslo je 6...

Kad pise 17:00, proslo je 7...

Kad pise 16:00 proslo je 8...

 

Dakle, da bi isteklo vise od 8 sekundi, treba semafor da prebaci na 15...

 

Prosto, zar ne?

Link to comment
4 minutes ago, Блок_64 said:

 :D

Треба чим се промени правило да напад траје 25 секунди и да за пренос лопте екипа има 9 секунди.

 

Sad se vec blamiras. Mora da stoji 15 jer je 15,9 prekrseno pravilo

Link to comment
Quote

Kad pise 16:00 proslo je 8...

 

Баш то.

 

Значи када пише 17-00 прошло је 9 а за пренос лопте је 8 секунди.

Link to comment

Blok, ajde razmisli, nemoj se blamirati, stvarno...

 

Koliko je proslo na 16:01? 7:99, dakle jos nije prekrseno pravilo... Ni na 16:00 nije jos prekrseno pravilo... tek na 15:99, zar ne?

 

Semafor, na slici ne pokazuje stotonke, nego samo cele delove, 8 sekundi je proslo, tek kad pokaze 15... isto tako, kad pokaze 0, nije kraj jos, nego ima jos skoro cela sekunda...

Link to comment
7 minutes ago, Блок_64 said:

 

Значи стотинка је у питању.

 

Pa ne. Jer 16 moze da bude i 16,5 ili 16,9. 

 

Ekipa mora da predje u prednje polje u roku od 8 sekundi. Znaci da prekrsaj nastupa ili kad sudija izbroji tih 8 sekundi na nacin na koji broji 5 sekundi za izvodjdenje npr ili kad sat prebaci na 15 jer se tad sa sigurnoscu to moze utvrditi da je prosao rok od 8 sekundi. 

 

I u kosarci ne postoje stotinke nego desetinke.

Edited by theanswer
Link to comment

I na kraju se krađa milenijuma svela na dva slučaja gdje su sudije vjerovatno donijele ispravnu odluku. Pa ja bih samo u prvom poluvremenu mogao da izvučem tri situacije gdje je evidentna greška na štetu Partizana.

Prestanite više s ovom temom, stvarno nema smisla.

Link to comment
2 minutes ago, keitel said:

I na kraju se krađa milenijuma svela na dva slučaja gdje su sudije vjerovatno donijele ispravnu odluku. Pa ja bih samo u prvom poluvremenu mogao da izvučem tri situacije gdje je evidentna greška na štetu Partizana.

Prestanite više s ovom temom, stvarno nema smisla.

 

Ma kakva kradja jasno je koja je to prica. Cak i da je bio faul Renfroa koji je vise subjektivna procena sudije valjda je ponistava ona trojka Berona da ne idemo dalje. Ali mogu se mitovi razbiti ovde sad kada ce za mesec dana da se prica tako ste i vi nas pokrali onda u Nisu.

Link to comment

Svira se tek na 15, tako da niko nije ostecen, ali meni je takva preporuka bezveze. Kada otkuca 16 proslo je tacno 8 sekundi i igrac u tom trenutku nije u prekrsaju, sat meri samo sekunde i moramo da sacekamo da prodje jos cela jedna sekunda da bi imali crno na belo da je u prekrsaju. Medjutim, to sto je merni uredjaj diskretan ne znaci da je velicina koju meri diskretna. Vreme je definitivno kontinualno. Jasno je da mora proci jos neko vreme preko tih 8 sekundi, pa nek je i beskonacno kratko i nemerljivo, pre nego sto igrac predje pola. Ne treba nam nikakav dalji dokaz. 

 

Jos jednom, pravila su ista za sve i niko nije ostecen, ali se meni pravilo ne svidja i ne slazem se da je zdravorazumsko. 

Link to comment

Da pojednostavim, cekanjem da sat otkuca 15 igracima se daje beskonacno malo manje vremena od 9 sekundi da predju pola. Ako predje za 8.9999999 nece se suditi, wait for it, 8 seconds violation. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Ko si ti da mi moramo da sačekamo da prođe cela sekunda?

Šta tebe briga što je merni uređaj diskretan?

Pokaži gde je vreme definitivno kontinualno.

Šta se mene tiče što se ti ne slažeš da je zdravorazumsko?

Ko tebi daje pravo da pojednostaviš stvari?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...