Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Ljudi jel vi i dalje o sudjenju i sekundama? Kante se vise. To je najmanji problem i doslovno zadnji razlog zbog kojeg je Zvezda izgubila i ima trenutno propalu sezonu. Partizanova dijagnoza je mozda za nijansu bolja ali otprilike ima iste simptome.

 

 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 minutes ago, Goranz said:

Ko si ti da mi moramo da sačekamo da prođe cela sekunda?

Šta tebe briga što je merni uređaj diskretan?

Pokaži gde je vreme definitivno kontinualno.

Šta se mene tiče što se ti ne slažeš da je zdravorazumsko?

Ko tebi daje pravo da pojednostaviš stvari?

Znas sta, jebi se, podnosim ostavku! 

Link to comment
1 minute ago, Venom said:

Sat ionako nije merodavan za osam sekundi, jer sudija sam broji. Moze da stoji i 15, nebitno je.

 

Naravno da je merodavan. Sudija više nema nikakvu obavezu da broji 8 sekundi.

Link to comment

Tako je. Ja sam polagao za sudiju pre jedno 5 godina, fiba pravila, i vec tada nije moralo da se broji. U toj budjavoj ligi u kojoj sam sudio je bila praksa da samo u vaznim trenucima sudija broji i to glasno da bi pomogao igracima. 

Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Zvezda 2.50

Buducnost 2.80

Partizan 4.00

Cedevita 6.00

 

Posle vanredne konferencije Covica legende, gdje je razotkrio spregu drzave, saveza i sudijske organizacije, reagovale su kladionice i oborile kvotu na mezimce drzave koje je preko genaralisimusa Ostoje ulupalo par miliona u projekat. :fantom:

 

Ja odigrao na Futuru jako još dok je bilo 4.9

Link to comment

Ок.Ако не ради семафор,за мерење времена до колико судија броји приликом преноса лопте до 8 или до 9.

Link to comment
39 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Ljudi jel vi i dalje o sudjenju i sekundama? Kante se vise. To je najmanji problem i doslovno zadnji razlog zbog kojeg je Zvezda izgubila i ima trenutno propalu sezonu. Partizanova dijagnoza je mozda za nijansu bolja ali otprilike ima iste simptome.

 

 

 

 

Не бре коментаришемо неке судијске грешке,а ситуација је баш таква каквом си је описао.

Link to comment
10 minutes ago, Блок_64 said:

Ок.Ако не ради семафор,за мерење времена до колико судија броји приликом преноса лопте до 8 или до 9.

 

Nekad treba znati stati. Broji jedan, dva, tri, četiri, pet, šest, sedam, osam. Kad ZAVRŠI sa osam, tj pokaže rukom, onda zaustavlja igru. Ne kaže OS i stane i prekine :D Kao što kad ubacuješ loptu ne zaustavljaš se posle 4 nego POSLE 5

 

Šta misliš kad bi sudija brojao 24 sekunde za napad dal bi posle 23 sekunde zaustavionapad ili bi brojao 24 ipak :D

Edited by theanswer
Link to comment
9 minutes ago, theanswer said:

 

Nekad treba znati stati. Broji jedan, dva, tri, četiri, pet, šest, sedam, osam. Kad ZAVRŠI sa osam, tj pokaže rukom, onda zaustavlja igru. Ne kaže OS i stane i prekine :D Kao što kad ubacuješ loptu ne zaustavljaš se posle 4 nego POSLE 5

 

Грешиш.Не броји наглас броји у себи а време показује руком јебем ли га сада не умем да ти објасним како то ради али ради :D.Да броји наглас не би могао да држи пиштаљку у устима.

Link to comment

@theanswer

Kada semafor pokaze 16 proslo je celih osam sekundi, nesto si se zbunio. I dok stoji 16 na semaforu proslo je izmedju 8 i 9.

 

24: 0-1

23: 1-2

.

.

.

16: 8-9

Edited by Heaviside
Link to comment
Just now, Блок_64 said:

 

Грешиш.Не броји наглас броји у себи а време показује руком јебем ли га сада не умем да ти објасним како то ради али ради :D.Да броји наглас не би могао да држи пиштаљку у устима.

Haha

Sto je najgore ja sam sudio i ubedjen sam da sam brojao naglas :D

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Haha

Sto je najgore ja sam sudio i ubedjen sam da sam brojao naglas :D

 

Индивидуална ствар од судије до судије.Е сад ако ћеш ми веровати клинац ми игра кошарку и нон-стоп игра утакмице.Веруј ми да не постоји судија који броји наглас.

Link to comment
22 hours ago, Heaviside said:

Timi od svih nasao bivseg profi kosarkasa internacionalca da proziva da se ne razume u kosarku :lolol:

 

Edit: inace sam blizi timijevom vidjenju stvari ali opet je smesno pored ovoliko hobista bloka da proziva

Edit2: bukvalno smesno - simpaticno

 

this didn't age well :lol:

 

hobisti školuju bivše profije :fantom:

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...