Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 hours ago, Блок_64 said:

 

Ја не могу да верујем.

Рођаче да судије дословно примењују правилник ви утакмицу не би ни завршили.

 

moras vise da verujes sebi i svojim ocima, i da ne potpadas pod uticaj ove diletanske mase, koja se pravi kao da je sve u najboljem mogucem redu. nije u redu, da kriterijum sudjena bude jednostrano obojen, sto vide i najgori ostrasceni navijaci, samo sto takvi nastupaju tupavo, pa se stvara privid - kako su u stvari oni pokradeni. onda ti to citas i govoris cokijevim recnikom: ''dobro je i da postojite, vi utakmicu ne biste ni zavrsili" takve neke opasne izjave, poput bilmeza koji nikada nisu ubacili loptu u kos, koji govore kako ''kosarkasi imaju  bas tanke listove''. batali te tupave forumase, koji konformisticki nastupaju. odavno je ovaj forum postao bezivotan, jer ne postoji kriticka misao. odmah se tu stvori radisa, u vidu gargamena, koji sidje sa brda i izgazi strumpfove, jer govore kriticki protiv jednog kriminalnog sistema zavijenog u jedan klub a gde su navijaci tog kluba obmanjeni, tim ludakom. to ludjenje uzima sve vise maha i zato imas placene navijace u prvim redovima, da sve prodje kako je veliki poglavica zamislio a pod plastom vucica.
zato rodjooo, ako se neko u privatnoj ligi  ponasa kao kabadahija, nemoj da budes njegov istomisljenik, vec savesno pisi ono sto je ocigledno - jer u suprotnom, sport te ni cemu nije naucio, rodjooo

Link to comment
15 minutes ago, zakintos said:

nije u redu, da kriterijum sudjena bude jednostrano obojen, sto vide i najgori ostrasceni navijaci, samo sto takvi nastupaju tupavo, pa se stvara privid - kako su u stvari oni pokradeni.

Autoprojekcija kao vrata.

Link to comment
3 hours ago, zakintos said:

jer govore kriticki protiv jednog kriminalnog sistema zavijenog u jedan klub a gde su navijaci tog kluba obmanjeni, tim ludakom

 

Drugim recima, nije Radisha kriv sto ovakve "kriticare" kaznjava vec njihova navijacka patologija. Ovo jednostavno nije navijacki forum gde se ovakve bolestine kakvu sam upravo citirao smatraju istinom uklesanom u kamen. Svako ima pravo da veruje u sta god hoce, verovali su ljudi i u bedastije stvari ali, posto ovo nije grobari.net vec parapsihopatologija. com, svaka takva bljuvotina ce biti propisno ispracena adekvatnim odgovorom.

Link to comment
43 minutes ago, harper said:

 

Drugim recima, nije Radisha kriv sto ovakve "kriticare" kaznjava vec njihova navijacka patologija. Ovo jednostavno nije navijacki forum gde se ovakve bolestine kakvu sam upravo citirao smatraju istinom uklesanom u kamen. Svako ima pravo da veruje u sta god hoce, verovali su ljudi i u bedastije stvari ali, posto ovo nije grobari.net vec parapsihopatologija. com, svaka takva bljuvotina ce biti propisno ispracena adekvatnim odgovorom.

 

pretpostavljam da si ti srce ovog foruma, pa kada ti se nesto ne svidja ti uperis prstom da se to resi, uostalom, kakav cu to odgovor dobiti? hoce li neko sici sa tribine i propisno me istamburati? nisam se tebi obracao, nit' se pozivam kao grobar, tako da me manes tvojih impotentnih postova. sto kaze cehov - napravljen sam od toplog mesa i od nerava, zato reagujem na nepravdu i na podlost. to tvoje uzdizanje covica je bolesno i proracunato, ti i tebi slicnima smatrate da trebate nesto da mu vratite, jer vam je omogucio nesto sto ste dobili aparthejdom, ove vlasti.

Link to comment
12 minutes ago, zakintos said:

 

pretpostavljam da si ti srce ovog foruma, pa kada ti se nesto ne svidja ti uperis prstom da se to resi, uostalom, kakav cu to odgovor dobiti? hoce li neko sici sa tribine i propisno me istamburati? nisam se tebi obracao, nit' se pozivam kao grobar, tako da me manes tvojih impotentnih postova. sto kaze cehov - napravljen sam od toplog mesa i od nerava, zato reagujem na nepravdu i na podlost. to tvoje uzdizanje covica je bolesno i proracunato, ti i tebi slicnima smatrate da trebate nesto da mu vratite, jer vam je omogucio nesto sto ste dobili aparthejdom, ove vlasti.

 

Ne, ja sam forumas kao i svaki drugi. To sto ne dopustam da se grobarske tribinaske bljuvotine sire po topiku kluba za koji navijam ima veze samo sa tim da zelim za sebe normalan habitat, koji mi nece prljati razni bolesnici sa sipke frustrirani time sto njihov klub trenutno ne moze da dobaci.

 

Uzgred, ako vec pises na forumu mogao bi malo i da se opismenis. Dovoljno je mucno citati sadrzaj tvojih bolestina, ne moramo jos da se nerviramo i zbog pravopisnih gresaka. Citaoce Cehova.

Link to comment
Just now, zakintos said:

sta me boli sta ti zelis, a da ti je mucno i da se nervirate citajuci moje postove to vam verujem jbg

 

vidi @Apollo Creed zna da prica :ohmy:

 

Tebe ne zanima ali zanima mene, zato cu ti se popishati po glavi svaki put kad doneses tu smrdljivu grobarsku mantru na ovaj topik. To nema nikakve veze sa Radishom i sa moderacijom, ima veze s tim da nas nekoliko koji pratimo KK Crvena Zvezda ne moramo i ne zelimo posle svake utakmice da se mlatimo s gomilom frustriranih bolesnika koje kosarka uopste ne zanima. Stoga, pokupi svoja govna koje si isprosipao po topiku i odjebi odavde. Ako vec hoces sebi da pomognes mogu da ti dam par telefona terapeuta koje poznajem, imaces od toga vecu korist nego da ovde smaras normalne ljude.

Link to comment

ali honest question, jebote lik je ušao u neki alterego forumski, on će da određuje šta je tačno, šta je pogrešno, on će nekome da se popišava po glavi, da cipelari, odakle pokriće prijatelju za sve to, jesi li ti normalan bogtejebo, koga ćeš ti da teraš odavde, na ulici, šta pričaš ti, izađi iz supermen stripa. vaimjaoca. lik utripovao da je hulk

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...