Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

10 minutes ago, nenad said:

 

dobro, dokle cete vise da prosipate te baljezgarije da harper kao nekakav predvodnik cigana uzdize covica. ne prestajete vec godinama. dal treba svaki post na ovoj temi da pocinjemo sa konstatacijom da je covic kriminalac i da treba da bude u zatvoru? ili konstatacijom da ste vi visa bica jer navijate za neukaljani partizan i da nam je neobicna cast da nam je uopste dozvoljeno da pisemo na istom pdfu sa vama. jebo vas kim filbi. 

čitaj pažljivije njegove postove pa će ti biti jasnije kakav je to lik ili nik.

ee da kad bi se vratio kim filbi bilo bi ovo mnogo interesantnije mesto.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 minutes ago, nenad said:

 

dobro, dokle cete vise da prosipate te baljezgarije da harper kao nekakav predvodnik cigana uzdize covica. ne prestajete vec godinama. dal treba svaki post na ovoj temi da pocinjemo sa konstatacijom da je covic kriminalac i da treba da bude u zatvoru? ili konstatacijom da ste vi visa bica jer navijate za neukaljani partizan i da nam je neobicna cast da nam je uopste dozvoljeno da pisemo na istom pdfu sa vama. jebo vas kim filbi. 

ti ili si bio u komi ili se pravis naivan pa ne znas sta je sve ispisao za doticnog kriminalca. i ako imas nesto meni da odgovaras ok stojim iza svake svoje reci ali nemoj kroz mene da odgovaras drugima - jer kapiram da mi ne persiras.

Link to comment
12 minutes ago, nenad said:

 

dobro, dokle cete vise da prosipate te baljezgarije da harper kao nekakav predvodnik cigana uzdize covica. ne prestajete vec godinama. dal treba svaki post na ovoj temi da pocinjemo sa konstatacijom da je covic kriminalac i da treba da bude u zatvoru? ili konstatacijom da ste vi visa bica jer navijate za neukaljani partizan i da nam je neobicna cast da nam je uopste dozvoljeno da pisemo na istom pdfu sa vama. jebo vas kim filbi. 

 

Klasican spin, iz kategorije najjeftinijih. Vec smo to prosli s onom mantrom o tome da podrzavam huiligane a, kad sam trazio da mi navedu jedan jedini post da to ilustruju, covek citirao post od pre deset godina koji nema veze ni sa kosarkom ni sa huliganima, vec je bila u pitanju obicna kafanska tuca. Ovde se godinama pisalo o Covicu gore na politici i u tim pisanjima sam aktivno ucestvovao, prosto zato sto, za razliku od tih magaraca, ja znam veoma dobro ko je Covic i sta je sve radio na Kosovu i jugu Srbije. Niko se od njih nije uopste obazirao na to, niti ih je zanimalo ko je Covic dr Nebojsa. OK, neki tada nisu ni pisali na forumu, nije trebalo ni da dolaze. On je za njih postao to sto je postao tek kad je preuzeo Zvezdu i sjebao Partizan, sto dovoljno govori o tome sta tacno njima smeta i zasto se bacakaju.

 

Na stranu to sto njih cetvorica nisu nikakvi reprezenti navijaca Partizana na ovom forumu vec anomalija sa sipke koja se dovukla na forum relativno skoro, osim Copija koji je mucenik morao da cuti jer nije imao podrsku pa se tek sad malo razbahatio, kad je formirao grupu. Ovo je forum na kojem se do pre nekoliko godina skupljala velika grupa ljudi navijaca oba kluba koji su zajedno igrali fudbal i zajedno se opijali po kafanama posle fudbala, jedne noci kad su dosli Novosadjani nas je bilo preko 30 gore u "Pahuljici". Tek kad je ova ekipa dopuzala na forum klima na ovim topicima se bitno promenila. Mi ovde imamo dve opcije, da pustimo tu cetvoricu degenerika da rade sta hoce ili da im se suprotstavimo dok ne odustanu i odu u one vukojebine iz kojih su dopuzali na ovaj forum da smaraju i truju normalne ljude. Kapiram da vecina spada u ovu prvu kategoriju jer su digli ruke i nije im bitno ali moja poliika je drugacija, mislim da ih treba tuci u glavu cim je promole. Imaju gomilu navijackih foruma na kojima mogu da drobe te navijacke besmislice, ne moraju i ovde da zagadjuju.

Link to comment

Sramota. Novica ga vuce i cupa, sudije ne sviraju... ovaj ga trese od pod... licna Fajeu... Novica mu se unosi u facu obostrana... carski! 

Link to comment

Ne znam je li gtr zadovoljan sudjenjem, Djani de Mikelis sa bradicom se izdrao posle prve odluke koja nije bila u korist uzvisenih, i odmah 2 faula Odzo

Link to comment
Just now, pantelia said:

Ne znam je li gtr zadovoljan sudjenjem, Djani de Mikelis sa bradicom se izdrao posle prve odluke koja nije bila u korist uzvisenih, i odmah 2 faula Odzo

 

middle je zadovoljan, to je meni najbitnije

 

možda ga i usere da napiše nešto o košarci

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...